2 nes jie mąsto apie smurtą ir kalba apie apgaulę.
Proverbs 24:2 Cross References - Lithuanian
1 Samuel 23:9
9 Dovydas sužinojo, kad Saulius slapčia rengia jam pikta, ir tarė kunigui Abjatarui: “Atnešk efodą”.
Esther 3:6-7
6 Jis manė, kad neverta kelti rankos prieš vieną Mordechają, nes jie pasakė jam Mordechajo tautybę. Todėl Hamanas nusprendė išžudyti visus žydus visoje Ahasvero karalystėje.
7 Dvyliktaisiais karaliaus Ahasvero metais, pirmą mėnesį, vadinamą nisanu, buvo metamas Pur, tai yra burtas, Hamano akivaizdoje kiekvienai dienai ir kiekvienam mėnesiui iki dvylikto mėnesio adaro.
Job 15:35
35 Jie pastoja piktu sumanymu ir pagimdo blogį; jų pilvas paruošia apgaulę”.
Psalms 7:14
14 Jis pradėjo neteisybę, pastojo piktais sumanymais, pagimdė melą.
Psalms 10:7
7 Jo burna pilna keiksmų, smurto, apgaulės; po jo liežuviunelaimė ir tuštybė.
Psalms 28:3
3 Neatstumk manęs kartu su nedorėliais, su piktadariais, kurie maloniai kalba su artimu, bet pikta mano savo širdyse.
Psalms 36:4
4 Gulėdamas jis mąsto nedorybes, eina negeru keliu, neatsisako pikta.
Psalms 64:4-6
Psalms 140:2
2 Nuo tų, kurie planuoja pikta širdyje, kurie dieną vaidus kelia.
Proverbs 6:14
14 Klasta jo širdyje, jis nuolat planuoja pikta ir sėja vaidus.
Proverbs 24:8
8 Kas planuoja daryti pikta, bus vadinamas nedoru žmogumi.
Isaiah 59:4
4 Nė vienas neieško teisingumo ir negina tiesos. Jie pasitiki tuštybe ir kalba melus, pradeda vargą ir pagimdo nusikaltimą.
Micah 7:3
3 Jų rankos yra stropios piktam. Kunigaikštis ir teisėjas reikalauja dovanų, o turtuolis reiškia savo nedorus norus. Taip jie iškraipo teisingumą.
Matthew 26:3-4
Luke 23:20-21
Acts 13:10
10 ir tarė: “Ak tu, visokių klastų bei piktybių pilnas velnio vaike! Tu, teisumo prieše! Ar nesiliausi kraipęs tiesių Viešpaties kelių?