Bible verses about "women for pastors" | UkrainianNT

Acts 16:13-15

13 А субітнього дня вийшли геть а города над річку, де бувало звичайно моленнє, і посідавши говорили до жінок, що посходились.14 І слухала нас одна жінка, на ймя Лидия, купчиха кармазином, із города Тиятирського, що шанувала Бога; їй же Господь відчинив серце уважати на глаголанє від Павла.15 Як же охрестилась вона і дім її, благала, говорячи: Коли ви судили мене, що я вірна Господеві, то, ввійшовши в господу мою, пробувайте. І присилувала нас.

Acts 18:1-3

1 Після сього, покинувши Павел Атини, прийшов у Коринт,2 І, знайшовши одного Жидовина, на ймя Авкилу, родом Понтянина, тільки що прибувшого з Італиї, і Прискилу, жінку його (бо Клавдий повелїв, щоб усї Жиди вийшли з Риму), прийшов до них.3 А, бувши одного з ними ремесла, пробував у них і робив; були бо наметники по ремеслу.

1 Corinthians 16:19

19 Витають вас Церкви Азийські. Витають вас у Господі много Аквила і Прискила з домашньою їх церквою.

1 Corinthians 11:1-34

1 Будьте послїдувателями моїми, яко ж і я Христів.2 Хвалю ж вас, браттє, що все моє памятаєте і, яко ж я передав вам, перекази держите.3 Хочу ж, щоб ви знали, що всякому чоловікові голова Христос, голова жінці чоловік, голова ж Христу - Бог.4 Усякий чоловік, що молить ся або пророкує, покривши голову, осоромлює голову свою.5 Усяка ж жінка, що молить ся або пророкує, не покривши голови, осоромлює голову свою; одно ж бо воно й те саме, якби була й обголена.6 Коли бо не покриваєть ся жінка, нехай і стрижеть ся; коли ж сором жінцї стригти ся чи голити ся, нехай покриваєть ся.7 Чоловік бо не має покривати голови, образом і славою Божою бувши, жінка ж славою чоловічою.8 Бо не чоловік од жінки, а жінка від чоловіка.9 І не сотворено чоловіка ради жінки, а жінку ради чоловіка.10 Тим і мусить жінка знак власті мати на голові ради ангелів.11 Однако ж нї чоловік без жінки, нї жінка без чоловіка, в Господї.12 Бо як жінка від чоловіка, так і чоловік через жінку, все ж від Бога.13 Самі між собою судїть: чи личить жінці непокритій молитись Богу?14 Або чи не сама ж природа навчає вас, що коли чоловік мав довге волоссє, то сором йому?15 Жінка ж, коли має довге волоссє, се слава їй; бо волоссє замість покриття їй дано.16 Коли ж хто єсть сварливим, то ми такого звичаю не маємо, нї церкви Божі.17 Се ж завіщаючи, не хвалю, що не на лучче, а на гірше збираєтесь.18 Бо найперш, як сходитесь ви в церкву, чую, що буває роздїленнє між вами, й почасти вірю.19 Треба бо й єресям між вами бути, щоб вірні між вами явились.20 Як же сходитесь до купи, то не на те, щоб Господню вечерю їсти.21 Кожен бо свою вечерю попереду поїсть, і один голодує, другий ж впиваєть ся.22 Хиба бо домів не маєте, щоб їсти й пити? чи церквою Божою гордуєте і осоромлюєте неимущих? Що ж вам сказати? чи похвалити вас у сьому? Не похвалю.23 Я бо прийняв од Господа, що й передав вам, що Господь Ісус тієї ночи, котрої був виданий, прийняв хлїб,24 і, хвалу віддавши, переломив, і рече: Прийміть, їжте, се єсть тіло моє, що за вас ламлене; се робіть на мій спомин.25 Так само й чашу по вечері глаголючи: Ся чаша єсть новий завіт у крові моїй; се робіть, скільки раз пєте, на мій спомин.26 Скільки бо раз їсте хлїб сей і чашу сю пєте, смерть Господню звіщаєте, доки

1 Corinthians 11:26-34

26 прийде.27 Тим же, хто їсти ме хлїб сей і пити ме чашу Господню недостойно, винен буде тїла і крови Господньої.28 Нехай же розгледить чоловік себе і так нехай хлїб їсть і чашу пє.29 Хто бо їсть і пє недостойно, суд собі їсть і пє, нерозсуджаючи про тіло Господнє.30 Того-то многі між вами недужі та слабі, й заснуло доволі.31 Бо коли б ми самі себе розсуджували, то не були б осуджені.32 Бувши ж осудженими, від Бога караємось, щоб з сьвітом не осудились.33 Тимже, браттє моє, зійшовшись їсти, один одного дожидайте.34 Коли ж хто голодний, дома нехай їсть, щоб на суд не сходились. Про остальне ж, як прийду, дам порядок.

Romans 16:7

7 Витайте Андропика та Юния, родину мою і товаришів неволї моєї; вони значні між апостолами, і перше мене увірували в Христа.

Galatians 3:28-29

28 Нема Жидовина, нї Грека; нема невільника, нї вільного; нема муже-ського полу, нї женського: усї бо ви одно, в Христї Ісусї.29 Коди ж ви Христові, то ви насїнне Авраамове, і по обітованню наслїдники.

1 Corinthians 11:16

16 Коли ж хто єсть сварливим, то ми такого звичаю не маємо, нї церкви Божі.

1 Corinthians 14:36-40

36 Хиба од вас слово Боже вийшло? або до вас одних досягло?37 Коли хто думає пророком бути або духовним, нехай розуміє, що те що пишу вам, се заповіді Господні.38 Коли ж хто не розуміє, нехай не розуміє.39 Тимже, браттє, бажайте пророкувати, та й говорити мовами не боронїть.40 Усе нехай поважно та до ладу робить ся.

Acts 18:24-26

24 Один же Жидовин, на ймя Аполос, родом Александриєць, чоловік вимовний і сильний у писаннях, прийшов у Єфес.25 Сей був наставлений на путь Господень, і палаючи духом, промовляв і навчав пильно про Господа, знаючи тільки про хрещеннє Йоанове.26 І почав одважно говорити в школі. Слухаючи ж його Авкила та Прискила, прийняли його, і виложили йому доладнїщ путь Господень.

Romans 16:1-4

1 Поручаю ж вам Фиву, сестру нашу, служительку церкви, що в Денхреях,2 щоб прийняли її в Господі, як личить сьвятим, і помагали їй, в якому дїлї вас потрібувати ме; бо вона була заступницею многим, і самому мені.3 Витайте Прискилу та Аквилу, помічників моїх у Христї Ісусї,4 (котрі за мою душу шию свою клали, й котрим не тільки я дякую, та і всї церкви поган,) і домашню їх церкву.

Topical data is from OpenBible.info, retrieved November 11, 2013, and licensed under a Creative Commons Attribution License.