Bible verses about "spirituality" | UkrainianNT

John 4:24

24 Дух - Бог, і хто покланяєть ся Йому, духом і правдою мусить покланятись.

John 6:27

27 Трудіть ся не для їжи погибаючої, а для їжи, що зостаєть ся в вічне життє, котру Син чоловічий вам дасть; Сього бо Отець ствердив, Бог.

John 14:1-31

1 Нехай не трівожить ся серце ваше. Віруйте в Бога і в мене віруйте.2 В дому Отця мого осель багато. Коли б ні, сказав би вам: Ійду наготовити місце вам.3 І, як пійду та наготовлю вам місце, знов прийду й прийму вас до себе, щоб де я, і ви були.4 А куди я йду, знаєте, й дорогу знаєте.5 Каже Йому Тома: Господи, не знаємо, куди йдеш; і як можемо дорогу знати?6 Рече йому Ісус: Я дорога й правда, й життє: нїхто не приходить до Отця, як тільки мною.7 Коли б зняли мене, й Отця мого знали б; і від нинї знаєте Його, й виділи Його.8 Каже Йому Филип: Господи, покажи нам Отця, то й буде з нас.9 Рече йому Ісус: Стілький час я з вами, й не пізнав єси мене, Филипе? Хто видів мене, видів Отця; як же ти кажеш: Покажи нам Отця?10 Хиба не ймеш віри, що я в Отцї і Отець у менї? Слова, що я промовляю вам, від себе не промовляю; Отець же, що в менї пробуває, Той робить дїла.11 Віруйте менї, що я в Отцї і Отець у менї; коли ж ні, задля діл самих віруйте менї.12 Істино, істино глаголю вам: Хто вірує в мене, дїла, що я роблю, і він робити ме: й більше сього робити ме; бо я до Отця мого йду.13 І чого просити мете в імя моє, те зроблю, щоб прославивсь Отець у Сині.14 Коли чого просити мете в імя моє, я зроблю.15 Коли любите мене, хороніть заповідї мої.16 І я вблагаю Отця, і дасть вам иншого утїшителя, щоб пробував з вами по вік,17 Духа правди, котрого сьвіт не може прийняти; бо не видить Його, анї знає Його; ви ж знаєте Його, бо з вами пробуває і в вас буде.18 Не зоставлю вас сиротами: прийду до вас.19 Ще трохи, й сьвіт мене більш не видїти ме; ви ж будете видїти мене, бо я живу, й ви жити мете.20 Того дня знати мете, що я в Отцї моїм, і ви в мені, а я в вас.21 Хто має заповіді мої і хоронить їх, той любить мене; хто ж любить мене, буде люблений від Отця мого, і я любити му його, і обявлюсь йому.22 Каже Йому Юда, не Іскариоцький: Господи, що воно єсть, що маєш нам обявитись, а не сьвітові?23 Відказав Ісус і рече йому: Коли хто любить мене, слово моє хоронити ме, і Отець мій любити ме його, і до него прийдемо, і оселю в него зробимо.24 Хто не любить мене, словес моїх не хоронить; а слово, що ви чуєте, не моє, а пославшого мене Отця.25 Се я глаголав вам, у вас пробуваючи.26 Утїшитель же, Дух сьвятий, котрого пішле Отець в імя моє, Той научить вас усього, й пригадав вам усе, що я глаголав вам.27 Упокій оставляю вам, мій упокій даю вам; не, яко ж сьвіт дає, я даю вам. Нехай не трівожить ся серце ваше, анї лякаєть ся.28 Ви чули, що я глаголав вам: Ійду, й прийду до вас. Коли б любили мене, зрадїли б, що я сказав: Ійду до Отця; бо Отець мій більший мене.29 І оце глаголав вам, перш нїж тому стати ся, щоб, як станеть ся, увірували.30 Вже більш не говорити му багато з вами, йде бо князь сьвіта сього, й у менї не має нїчого.31 Та, щоб знав сьвіт, що я люблю Отця, і, яко ж заповідав менї Отець, так чиню. Уставайте, ходімо з відсїля.

Romans 14:17

17 Бо царство Боже не їжа і питте, а правда, і впокій, і радощі в Дусі сьвятім.

Colossians 3:1-3

1 Коли ж оце воскресли ви з Христом, то гірнього шукайте, де Христос сидить по правиці в Бога.2 Про гірнє думайте, (а) не про земне.3 Умерли бо ви, і життє ваше поховане з Христом у Бозї.

Revelation 3:20

20 Ось, стою під дверми і стукаю; коли хто почує мій голос, і відчинить двері, то ввійду до нього, і вечеряти му з ним, а він зо мною.

Matthew 5:6

6 Блаженні голодні й жадні правди, бо такі наситять ся.

John 15:1-17

1 Я правдива виноградина, а Отець мій виноградар.2 Кожну вітку в мене, що не родить овощу, відтинає її, а кожну, що родить овощ, обчищує її, щоб більш овощу родила.3 Вже ви чисті через слово, що я глаголав вам.4 Пробувайте в менї, і я в вас. Яко ж вітка не може овощу родити від себе, коли не пробувати ме на виноградині, так анї ви, коли в мені не будете пробувати.5 Я виноградина, ви віттє. Хто пробував в менї, а я в йому, той приносить багато овощу; бо без мене не можете робити нїчого.6 Коли хто не пробував в менї, буде викинутий геть, як вітка, і всохне, й зберуть їх, та й кинуть в огонь, і згорять.7 Коли пробувати мете в менї, а слова мої пробувати муть в вас, то, чого схочете, просити мете, і станеть ся.8 У сьому прославив ся Отець мій, щоб овощу багато давали ви, й були моїми учениками.9 Яко ж полюбив мене Отець, і я полюбив вас; пробувайте в любові моїй.10 Коли заповіді мої хоронити мете, пробувати мете в любові моїй; я хоронив заповідї Отця мого, й пробуваю в любові Його.11 Се глаголю вам, щоб радощі мої пробували в вас, і щоб радощі ваші сповнились.12 Се заповідь моя: Щоб любили один одного, як я полюбив вас.13 Більшої сієї любови нїхто не має, як щоб хто душу свою положив за другів своїх.14 Ви други мої, коли робити все, що я заповідаю вам.15 Вже більш вас не зву слугами, бо слуга не знає, що робить пан його; вас же назвав я другами, бо все, що чув я від Отця мого, обявив вам.16 Не ви мене вибрали, а я вибрав вас, та й настановив вас, щоб ви йшли і овощ приносили, і овощ ваш пробував; щоб чого просити мете в Отця імям моїм, дав вам.17 Се заповідую вам, щоб любили один одного.

Romans 6:11

11 Так само й ви думайте, що ви мертві вже гріху, живі ж Богові, у Христі Ісусі, Господі нашім.

John 14:17

17 Духа правди, котрого сьвіт не може прийняти; бо не видить Його, анї знає Його; ви ж знаєте Його, бо з вами пробуває і в вас буде.

Romans 8:4

4 щоб оправданнв закону сповнилось в нас, которі не по тїлу ходимо, а по духу.

Romans 8:6

6 Думаннє бо тілесне - смерть, а думаннє духовне - життє і впокій.

Galatians 5:22

22 А овощ духа: любов, радощі, мир, довготерпінне, добрість, милосерде, віра,

Topical data is from OpenBible.info, retrieved November 11, 2013, and licensed under a Creative Commons Attribution License.