Bible verses about "selflessness" | UkrainianNT

Ephesians 4:29-32

29 Всяке гниле слово нехай не виходить з уст ваших, а тільки таке, що годить ся на збудуваннє віри, щоб подало благодать тим, хто чує.30 І не засмучуйте Духа сьвятого Божого, котрим ви запечатані в день викупу.31 Усяка гіркість, і гнїв, і ярость, і крик, і лайка нехай зникне од вас із усїм лихим.32 Бувайте ж один до одного добрі, милосерні, прощаючи один одному, яко ж і Бог у Христї простив вам.

Galatians 5:14

14 Увесь бо закон в одному слові сповняється: Люби ближнього твого, як себе самого.

1 Timothy 6:17-19

17 Багатим у нинішнім віцї заказуй не високомудроватя, анї вповати на богацтво непевне, а на Бога ясивого, що дає нам усе щедро на втїху;18 добре робити, багатитись ділами добрими, охочими на подаванне бути і подїльчивими,19 скарбуючи собі добру основину в будущинї, щоб прийняти життє вічне.

2 Peter 1:5-7

5 то доложіть до сього усе ваше стараннє, і подайте у вірі вашій чесноту, а в чеснотї розум,6 а в розумі вдержанне, а у вдержанню терпінне, а в терпінню побожність,7 а в побожності братню любов, а в братній любові любов (для всїх).

1 Thessalonians 5:15

15 Гледїть, щоб нїхто не оддавав злом за зло, а завсїди про добре дбайте і один для одного, і для всіх.

John 15:12-14

12 Се заповідь моя: Щоб любили один одного, як я полюбив вас.13 Більшої сієї любови нїхто не має, як щоб хто душу свою положив за другів своїх.14 Ви други мої, коли робити все, що я заповідаю вам.

Philippians 2:3

3 Нїчого (не роблячи) перекором або з марної слави; а смирним розумом один одного вважаючи більшим себе.

1 Peter 3:8

8 Наконець же, будьте усї одної думки, милосердуючі, братолюбні, сердечні, привітливі;

Luke 6:35

35 Нї, любіть ворогів ваших, і добро робіть, і позичайте, нічого від них не сподіваючись; а буде нагорода ваша велика, й будете синами Вишнього; бо Він благий до невдячних і лихих.

Philippians 2:4

4 Не про своє кожен, а також про другого (справи) кожен дбайте.

Topical data is from OpenBible.info, retrieved November 11, 2013, and licensed under a Creative Commons Attribution License.