Bible verses about "sacrifice" | UkrainianNT

1 Peter 2:4-10

4 Приступаючи до Него, до каменя живого, від людей відкинутого, від Бога ж вибраного, дорогого,5 і самі, яко живе камінне, будуйте дім духовний, сьвященьство сьвяте, щоб приношено духовні жертви любоприємні Богу через Ісуса Христа.6 Тим то й стоїть в писанню: "Ось, владу в Сионї угольний, камінь, ви. браний, дорогий; і віруючий в Него не осоромить ся."7 Оце як вам віруючим, - дорогий, неслухняним же "камінь, що відкинули будівничі, та став ся у голову угла, - камінь спотикання і скеля поблазнї";8 і спотикають ся, не слухаючи слова, на що вони й полишені.9 Ви ж - рід вибраний, царске Сьвященьство, нарід сьвятий, люде прибрані, щоб звіщали чесноти Покликавшого вас із темряви у дивне своє сьвітло;10 ви, колись і не народ, а тепер народ Божий; непомилувані, а тепер помилувані.

Hebrews 13:15

15 Тим оце через Нього приносьмо жертву хвалення без перестанку Богу, се єсть

Hebrews 13:15

15 уст", що визнають імя Його.

2 Peter 3:9

9 Не гаїть ся Господь з обітницею, як се декотрі за гайку вважають; а довготерпить вам, не хотячи, щоб хто погиб, а щоб усї до покаяння прийшли.

Romans 12:1

1 То й благаю вас, браттє, щедротами Божими, представляйте тїла ваші (яко) жертву живу, сьвяту, угодну Богові; (се) розумне служеннє ваше.

Philippians 2:4

4 Не про своє кожен, а також про другого (справи) кожен дбайте.

John 15:12-14

12 Се заповідь моя: Щоб любили один одного, як я полюбив вас.13 Більшої сієї любови нїхто не має, як щоб хто душу свою положив за другів своїх.14 Ви други мої, коли робити все, що я заповідаю вам.

John 3:16

16 Так бо полюбив Бог сьвіт, що Сина свого єдинородного дав, щоб кожен, віруючий в Него, не погиб, а мав життє вічне.

Romans 5:8

8 Являв ж свою любов до нас Бог (у тому), що як ще були ми грішниками, Христос за нас умер.

Romans 12:1-2

1 То й благаю вас, браттє, щедротами Божими, представляйте тїла ваші (яко) жертву живу, сьвяту, угодну Богові; (се) розумне служеннє ваше.2 І не приладжуйтесь до віку сього, а переображуйтесь обновленнєм ума вашого, щоб довідуватись, що воля Божа добра й угодна і звершена.

Hebrews 13:16

16 Благотворення ж і подїльчивости не забувайте; такими бо жертвами вельми догоджують Богу.

Topical data is from OpenBible.info, retrieved November 11, 2013, and licensed under a Creative Commons Attribution License.