Bible verses about "philosophy" | UkrainianNT

Acts 17:18

18 Деякі ж з Фидософів Епикуреїв та Стоїків змагали ся з ним; і одні казали: Що хоче сей балакайло сказати? инші ж: Здаєть ся, буде проповідником чужих богів, - бо благовіствував їм Ісуса та воскресеннє.

1 Corinthians 2:6-10

6 Премудрість же промовляємо між звершеними, та премудрість не віка сього, анї князів віка сього, що зникають,7 а промовляємо премудрість Божу тайну, закриту, котру Бог призначив перш віків на славу нашу,8 котрої ніхто з князів віка сього не пізнав; бо коли б пізнали, то Господа слави не розпяли б.9 Нї, яко ж писано: Чого око не видїло, нї ухо не чуло і що на серце чоловікові не зійшло, те наготовив Бог тим, хто любить Його.10 Нам же Бог відкрив Духом своїм; бо Дух усього досліджує, навіть і глибокостей Божих.

1 Corinthians 1:21

21 Коли бо у премудрості Божій не пізнав сьвіт Бога премудростю, то зводив Бог дурощами проповіді спасти віруючих.

Colossians 2:16-19

16 Нехай же оце нїхто не судить вас за їжу або за напиток, або поглядом сьвят, або нового місяца, або суботи.17 Се тїнь того, що настане, тїло ж - Христове.18 Нїхто ж нехай не обманює вас, будучи самовільним у покорі і службі ангелській і вдаючись у те, чого не бачив, марно надимаючись умом тіла свого,19 а не держачись Голови, від котрого все тїло, суставами і повязями запоможене і звязане, росте зростом Божим.

1 Corinthians 2:1-5

1 І я, прийшовши до вас, браттє, прийшов не з високим словом або премудростю, звіщаючи вам сьвідченнє Боже.2 Бо я надумавсь, не знати нічого між вами, тільки Ісуса Христа, та й Його рознятого.3 І був я в вас у слабосиллї, в страсї і в великій трівозї.4 І слово мов, і проповідь моя не в переважливих словах людської премудрості, а в явленню духа і сили,5 щоб віра ваша була не в мудрості людській, а в силі Божій.

1 Timothy 6:20

20 О Тимотею! хорони переказ, одвертаючись од скверного марнослова і перекорів неправдивого розуму,

1 Corinthians 2:13

13 Се промовляємо не ученими словами людської премудрости, а навченими Духом сьвятим, духовні (речи) духовним (словом) подаючи.

Titus 3:9-10

9 Дурного ж змагання, та родоводів, та спорів, та сварок про закон цурай ся, бо вони не на користь і марні.10 Єретика чоловіка після первого і другого напомину, покинь,

Colossians 2:8

8 Гледїть, щоб хто не пожакував вас философиєю і марним підступом, по переказу людському, по первотинам сьвіта, а не по Христу

Topical data is from OpenBible.info, retrieved November 11, 2013, and licensed under a Creative Commons Attribution License.