Bible verses about "harvest" | UkrainianNT

John 15:1-11

1 Я правдива виноградина, а Отець мій виноградар.2 Кожну вітку в мене, що не родить овощу, відтинає її, а кожну, що родить овощ, обчищує її, щоб більш овощу родила.3 Вже ви чисті через слово, що я глаголав вам.4 Пробувайте в менї, і я в вас. Яко ж вітка не може овощу родити від себе, коли не пробувати ме на виноградині, так анї ви, коли в мені не будете пробувати.5 Я виноградина, ви віттє. Хто пробував в менї, а я в йому, той приносить багато овощу; бо без мене не можете робити нїчого.6 Коли хто не пробував в менї, буде викинутий геть, як вітка, і всохне, й зберуть їх, та й кинуть в огонь, і згорять.7 Коли пробувати мете в менї, а слова мої пробувати муть в вас, то, чого схочете, просити мете, і станеть ся.8 У сьому прославив ся Отець мій, щоб овощу багато давали ви, й були моїми учениками.9 Яко ж полюбив мене Отець, і я полюбив вас; пробувайте в любові моїй.10 Коли заповіді мої хоронити мете, пробувати мете в любові моїй; я хоронив заповідї Отця мого, й пробуваю в любові Його.11 Се глаголю вам, щоб радощі мої пробували в вас, і щоб радощі ваші сповнились.

John 4:36

36 І приймає жнець плату, й збирає овощ у житте вічне, щоб і хто сїє радував ся, і хто жне.

Matthew 13:23

23 Засіяний же на добрій землї, се той, що чує слово й розуміє, й дав овощ; і родить одно в сотеро, друге в шістьдесятеро, инше ж у трийцятеро.

Galatians 6:9

9 Добре ж роблячи, не вниваймо, свого бо часу своє жати мем, не ослабіваючи.

Revelation 14:15

15 Ще инший ангел вийшов з храму і покликнув голосом великим до сидячого на хмарі: Пішли серпа твого, і жни; бо прийшла для тебе година жати, достигло бо жниво землї.

John 4:35

35 Хиба ви не кажете: Що ще чотирі місяці, та й жнива прийдуть? Ось глаголю вам: Здійміть очі ваші, та погляньте на ниви, що вже пополовіли на жнива.

Matthew 9:37

37 Рече тодї ученикам своїм: Жнива багато, робітника ж мало.

Luke 10:2

2 Рече ж до них: Жниво велике, робітника ж мало: просїть же Господа жнива, щоб випровадив робітників на жниво своє.

Topical data is from OpenBible.info, retrieved November 11, 2013, and licensed under a Creative Commons Attribution License.