Bible verses about "fruitfulness" | UkrainianNT

John 15:16

16 Не ви мене вибрали, а я вибрав вас, та й настановив вас, щоб ви йшли і овощ приносили, і овощ ваш пробував; щоб чого просити мете в Отця імям моїм, дав вам.

John 15:8

8 У сьому прославив ся Отець мій, щоб овощу багато давали ви, й були моїми учениками.

Philippians 1:6

6 впевнившись про те, що хто розпочав у вас добре діло, звершувати ме аж до дня Ісуса Христа.

2 Peter 1:5-9

5 то доложіть до сього усе ваше стараннє, і подайте у вірі вашій чесноту, а в чеснотї розум,6 а в розумі вдержанне, а у вдержанню терпінне, а в терпінню побожність,7 а в побожності братню любов, а в братній любові любов (для всїх).8 Коли бо се буде у вас і умножить ся, то не оставить вас лїнивими, анї безплодними в познаннї Господа нашого Ісуса Христа.9 У кого бо нема сього, той слїпий і коротко видющий, що забув на очищеннє давних своїх гріхів.

James 2:14-26

14 Ява користь, браттє моє, коди хто каже, що віру має, та дїл не має? чи може віра спасти його?15 Коли ж брат або сестра нагі будугь і жадні щоденної страви,16 а з вас хто, скаже їм: Ідіть з миром, грійтесь 1 годуйтесь, а не дасть їм потрібного для тіла; яка (з того) користь? 17 Так само й віра, коди дїл не має, мертва сама по собі.18 Ну, скаже хто: Ти віру маєш, а я дїла маю. Покажи менї віру твою з діл твоїх, а я тобі докажу з дїл моїх віру мою.19 Ти віруєш, що Бог один; добре робиш: і біси вірують, та й тремтять.20 Чи хочеш же зрозуміти, чоловіче марний, що віра без дїл мертва?21 Авраам, отець наш, хиба не з дїл справдив ся, піднявши Ісаака, сина свого, на жертівник?22 Чи бачиш, що віра допомагала дїлам його, і ділами звершилась віра?23 І сповнилось писанеє, що глаголе: "Увірував же Авраам Богові й полічено йому

James 2:23-26

23 за праведність, і другом Божим наречено його."24 Чи бачите ж оце, що з дїл оправдуєть ся чоловік, а не з однієї віри?25 Так само і Раава блудниця хиба не з дїл справдилась, прийнявши посланців і вивівши їх иншою дорогою?26 Яко бо тіло без духа мертва, так і віра без дїл мертва.

Galatians 5:22-23

22 А овощ духа: любов, радощі, мир, довготерпінне, добрість, милосерде, віра,23 тихість, вдержливість. На таких нема закону.

John 15:1-27

1 Я правдива виноградина, а Отець мій виноградар.2 Кожну вітку в мене, що не родить овощу, відтинає її, а кожну, що родить овощ, обчищує її, щоб більш овощу родила.3 Вже ви чисті через слово, що я глаголав вам.4 Пробувайте в менї, і я в вас. Яко ж вітка не може овощу родити від себе, коли не пробувати ме на виноградині, так анї ви, коли в мені не будете пробувати.5 Я виноградина, ви віттє. Хто пробував в менї, а я в йому, той приносить багато овощу; бо без мене не можете робити нїчого.6 Коли хто не пробував в менї, буде викинутий геть, як вітка, і всохне, й зберуть їх, та й кинуть в огонь, і згорять.7 Коли пробувати мете в менї, а слова мої пробувати муть в вас, то, чого схочете, просити мете, і станеть ся.8 У сьому прославив ся Отець мій, щоб овощу багато давали ви, й були моїми учениками.9 Яко ж полюбив мене Отець, і я полюбив вас; пробувайте в любові моїй.10 Коли заповіді мої хоронити мете, пробувати мете в любові моїй; я хоронив заповідї Отця мого, й пробуваю в любові Його.11 Се глаголю вам, щоб радощі мої пробували в вас, і щоб радощі ваші сповнились.12 Се заповідь моя: Щоб любили один одного, як я полюбив вас.13 Більшої сієї любови нїхто не має, як щоб хто душу свою положив за другів своїх.14 Ви други мої, коли робити все, що я заповідаю вам.15 Вже більш вас не зву слугами, бо слуга не знає, що робить пан його; вас же назвав я другами, бо все, що чув я від Отця мого, обявив вам.16 Не ви мене вибрали, а я вибрав вас, та й настановив вас, щоб ви йшли і овощ приносили, і овощ ваш пробував; щоб чого просити мете в Отця імям моїм, дав вам.17 Се заповідую вам, щоб любили один одного.18 Коли сьвіт вас ненавидить, знайте, що мене перш вас зненавидів.19 Коли б із сьвіта були, сьвіт своє любив би; як же ви не з сьвіта, а я вибрав вас із сьвіта, тим ненавидить вас сьвіт.20 Згадайте слово, що я сказав вам: Не більший слуга пана свого. Коли мене гонили, і вас гонити муть. Коли моє слово хоронили, і ваше хоронити муть.21 Та се все робити муть вам задля імя мого, бо не знають Пославшого мене.22 Коли б я не прийшов і не глаголав їм, гріха не мали б вони; тепер же вимовки не мають вони за гріх свій.23 Хто мене ненавидить, і Отця мого ненавидить.24 Коли б діл не вробив я в них, яких нїхто инший не робив, гріха не мали б; тепер же виділи й зненавиділи. мене і Отця мого.25 Та щоб справдилось слово, написане в законї їх: Що зненавиділи мене дармо.26 Як же прийде Утїшитель, що я пішлю вам од Отця, Дух правди що від Отця виходить, Той сьвідкувати ме про мене.27 І ви ж сьвідкувати мете: бо від почину ви зо мною.

Topical data is from OpenBible.info, retrieved November 11, 2013, and licensed under a Creative Commons Attribution License.