Bible verses about "empathy" | UkrainianNT

Luke 7:36-50

36 Просив же хтось Його з Фарисеїв, щоб їв з ним. І, ввійшовши з господу Фарисееву, сїв за столом.37 І ось жінка у городі, що була грішниця, довідавшись, що сидить за столом у господї Фарисеевій, принісши любастровий збаночок мира,38 і ставши коло ніг Його ззаду, плачучи, почала обмивати ноги Його слїзми, й волоссєм голови своєї обтирати; й цілувала ноги Його, й мастила миром.39 Бачивши ж Фарисей, що запросив Його, казав сам у собі, говорячи: Коли б сей був пророк, знав би, хто й яка се жінка, що приторкуєть ся до Него; бо грішниця вона.40 І озвавшись Ісус, рече до него: Симоне, маю тобі щось сказати. Він же каже: Учителю, скажи.41 Два довжники були в одного вірителя: один завинив пятьсот денариїв, другий же пятьдесять.42 Як же не мали чим оддавати, обом простив він. Хто ж оце з них, скажи, більш його любити ме?43 Озвав ся ж Симон і Каже: Думаю, що той, кому більш простив він. Він же рече йому: Право судив єси.44 І, обернувшись до жінки, рече Симонові: Чи бачиш ти сю жінку? Увійшов я в твою господу, - води на ноги мої не дав єси; ся ж слїзми обмила ноги мої, і волоссєм голови своєї обтерла.45 Цїлування не дав єси менї; ся ж, відколи ввійшов я, не перестала цілувати ноги мої.46 Оливою голови моєї не намастив єси; ся ж миром намастила ноги мої.47 Тим тлаголю тобі: Оставляють ся гріхи її многі, бо возлюбила много; кому ж мало оставляєть ся, мало любить.48 Рече ж їй: Оставляють ся гріхи твої.49 І почали ті, що вкупі сиділи, казати в собі: Хто сей, що й гріхи відпускає?50 Рече ж до жінки: Віра твоя спасла тебе; йди з упокоєм.

John 11:33-35

33 Ісус же, як побачив її, що плаче, і прийшовших з нею Жидів, що плачуть, засмутив ся духом, і зворушив ся,34 і рече: Де положили його? Кажуть Йому: Господи, йди та подивись.35 І заплакав Ісус,

John 13:34-35

34 Заповідь нову даю вам: щоб любили один одного. Як я любив вас, щоб і ви любили один одного.35 По сьому знати муть усї, що ви мої ученики, коли любов мати мете один до одного.

2 Corinthians 1:3-4

3 Благословен Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, Отець милосердя і Бог всякої утіхи,4 що втішає нас у всякому горю нашому, щоб змогли ми утішати тих, що у всякому горю, утїшеннєм, яким утішаємось самі від Бога.

Galatians 6:2

2 Один одного тягарі носіть, і так сповняйте закон Христів.

Hebrews 4:14-16

14 Маючи ж Архиєрея великого, що пройшов небеса, Ісуса Сина Божого, держімось визнання.15 Не маємо бо архиєрея, що не міг би болїти серцем у немощах наших, а такого, що дізнав усякої спокуси по подобию, окрім гріха.16 Приступаймо ж з одвагою до престола благодати, щоб прийняти милость і знайти благодать на поміч зачасу.

Hebrews 13:3

3 Памятайте вязників, мов би з ними ви увязнені, бідолашних, самі бувши в тїлї.

1 Corinthians 12:26

26 І коли терпить один член, терплять з ним усі члени; а коли славить ся один член, радують ся з ним усї члени.

Ephesians 4:29

29 Всяке гниле слово нехай не виходить з уст ваших, а тільки таке, що годить ся на збудуваннє віри, щоб подало благодать тим, хто чує.

Philippians 2:3

3 Нїчого (не роблячи) перекором або з марної слави; а смирним розумом один одного вважаючи більшим себе.

Colossians 3:12

12 Одягніть ся ж оце, яко вибрані Божі, сьвяті і любі, в милость милосердя,$$

Colossians 3:12

12 смирність, тихість і довготерпіннє,

John 15:12

12 Се заповідь моя: Щоб любили один одного, як я полюбив вас.

1 Peter 3:8

8 Наконець же, будьте усї одної думки, милосердуючі, братолюбні, сердечні, привітливі;

Matthew 7:12

12 Оце ж, усе, що бажаєте, щоб робили вам люде, так і ви робить їм; се бо єсть закон і пророки.

Ephesians 4:32

32 Бувайте ж один до одного добрі, милосерні, прощаючи один одному, яко ж і Бог у Христї простив вам.

Romans 12:15

15 Радуйте ся з тими, хто радуєть ся, і плачте з тими, хто плаче.

Topical data is from OpenBible.info, retrieved November 11, 2013, and licensed under a Creative Commons Attribution License.