Bible verses about "weary" | Ukrainian

Psalms 62:5

5 Вони тільки й думають, як би зіпхнути її з висоти, вони полюбили неправду: благословляють своїми устами, в своєму ж нутрі проклинають!... Села.

Proverbs 3:11-12

11 Мій сину, карання Господнього не відкидай, і картання Його не вважай тягарем,12 бо кого Господь любить, картає того, і кохає, немов батько сина!

Isaiah 28:12

12 Отой, Хто до них говорив: Це спочинок! Дайте змученому відпочити, і це відпочинок, та вони не хотіли послухати.

John 10:10

10 Злодій тільки на те закрадається, щоб красти й убивати та нищити. Я прийшов, щоб ви мали життя, і подостатком щоб мали.

Revelation 22:17

17 А Дух і невіста говорять: Прийди! А хто чує, хай каже: Прийди! І хто прагне, хай прийде, і хто хоче, хай воду життя бере дармо!

Hebrews 12:3

3 Тож подумайте про Того, хто перетерпів такий перекір проти Себе від грішних, щоб ви не знемоглись, і не впали на душах своїх.

Jeremiah 29:11

11 Бо Я знаю ті думки, які думаю про вас, говорить Господь, думки спокою, а не на зло, щоб дати вам будучність та надію.

Hebrews 12:1-3

1 Тож і ми, мавши навколо себе велику таку хмару свідків, скиньмо всякий тягар та гріх, що обплутує нас, та й біжім з терпеливістю до боротьби, яка перед нами,2 дивлячись на Ісуса, на Начальника й Виконавця віри, що замість радости, яка була перед Ним, перетерпів хреста, не звертавши уваги на сором, і сів по правиці престолу Божого.3 Тож подумайте про Того, хто перетерпів такий перекір проти Себе від грішних, щоб ви не знемоглись, і не впали на душах своїх.

Isaiah 40:28

28 Хіба ж ти не знаєш, або ти не чув: Бог відвічний Господь, що кінці землі Він створив? Він не змучується та не втомлюється, і не збагненний розум Його.

Jeremiah 29:13

13 І будете шукати Мене, і знайдете, коли шукатимете Мене всім своїм серцем.

Jeremiah 31:25

25 Бо напоюю Я душу змучену, і кожну душу скорботну насичую.

Matthew 11:28

28 Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!

James 1:12

12 Блаженна людина, що витерпить пробу, бо, бувши випробувана, дістане вінця життя, якого Господь обіцяв тим, хто любить Його.

Galatians 6:9

9 А роблячи добре, не знуджуймося, бо часу свого пожнемо, коли не ослабнемо.

Isaiah 40:31

31 а ті, хто надію складає на Господа, силу відновлять, крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться!

Matthew 11:28-30

28 Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!29 Візьміть на себе ярмо Моє, і навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм.30 Бож ярмо Моє любе, а тягар Мій легкий!

Topical data is from OpenBible.info, retrieved November 11, 2013, and licensed under a Creative Commons Attribution License.