Bible verses about "shouting" | Ukrainian

Joshua 6:10

10 А народові Ісус наказав, говорячи: Не будете кричати, і не дасте почути вашого голосу, і не вийде слово з ваших уст аж до дня, коли я скажу вам: Закричіть! І ви закричите.

Psalms 100:1-5

1 Вдячний псалом. Уся земле, покликуйте Господу!2 Служіть Господеві із радістю, перед обличчя Його підійдіте зо співом!3 Знайте, що Господь Бог Він, Він нас учинив, і Його ми, Його ми народ та отара Його пасовиська.4 Увійдіть в Його брами з подякуванням, на подвір'я Його з похвалою! Виславляйте Його, ім'я Його благословляйте,5 бо добрий Господь, Його милість навіки, а вірність Його з роду в рід!

2 Chronicles 15:12-14

12 І ввійшли вони в умову, щоб звертатися до Господа, Бога їхніх батьків, усім своїм серцем та всією своєю душею.13 А кожен, хто не буде звертатися до Господа, Бога Ізраїля, буде забитий від малого й аж до великого, від чоловіка й аж до жінки.14 І заприсяглися вони Господеві голосом сильним, і окликом, і сурмами, і рогами.

Psalms 150:1-6

1 Алілуя! Хваліть Бога в святині Його, хваліте Його на могутнім Його небозводі!2 Хваліте Його за чини могутні Його, хваліте Його за могутню величність Його!3 Хваліте Його звуком трубним, хваліте Його на арфі та гуслах!4 Хваліте Його на бубні та танцем, хваліте Його на струнах та флейті!5 Хваліте Його на цимбалах дзвінких, хваліте Його на цимбалах гучних!6 Все, що дихає, хай Господа хвалить! Алілуя!

Zephaniah 3:14-15

14 Співай, дочко Сіону! Втішайся, Ізраїлю! Радій та втішайся всім серцем, дочко Єрусалиму!15 Відкинув Господь твої присуди, усунув у кут твого ворога! Серед тебе Господь, цар Ізраїлів, уже ти не будеш боятися зла!

Joshua 6:20

20 І закричав народ, і засурмили в сурми. І сталося, як народ почув голос сурми, і закричав народ гучним криком, то впав мур на своєму місці, а народ увійшов до міста, кожен перед себе. І здобули вони те місто.

Isaiah 12:6

6 Радій та співай, ти мешканко Сіону, бо серед тебе Великий, Святий Ізраїлів!

Luke 17:15

15 Один же з них, як побачив, що видужав, то вернувся, і почав гучним голосом славити Бога.

Psalms 47:1

1 Для дириґетна хору. Синів Кореєвих. Псалом.

Revelation 5:12-14

12 І казали вони гучним голосом: Достойний Агнець, що заколений, прийняти силу, і багатство, і мудрість, і міць, і честь, і славу, і благословення!13 І кожне створіння, що воно на небі, і на землі, і під землею, і на морі, і все, що в них, чув я, говорило: Тому, Хто сидить на престолі, і Агнцеві благословення, і честь, і слава, і сила на вічні віки!14 А чотири тварині казали: Амінь! І двадцять чотири старці попадали та поклонились Тому, Хто живе повік віку!

Psalms 98:4

4 Уся земле, викликуйте Господу, покликуйте радісно, і співайте та грайте!

Luke 19:37-41

37 А як Він наближався вже до сходу з гори Оливної, то ввесь натовп учнів, радіючи, почав гучним голосом Бога хвалити за всі чуда, що бачили,38 кажучи: Благословенний Цар, що йде у Господнє Ім'я! Мир на небесах, і слава на висоті!39 А деякі фарисеї з народу сказали до Нього: Учителю, заборони Своїм учням!40 А Він їм промовив у відповідь: Кажу вам, що коли ці замовкнуть, то каміння кричатиме!41 І коли Він наблизився, і місто побачив, то заплакав за ним,

Ezra 3:11-13

11 І відповіли вони хвалою та подякою Господеві, Добрий бо Він, бо навіки Його милосердя на Ізраїля. А ввесь народ викликував гучним покликом, славлячи Господа за основу Господнього дому!12 А багато-хто зо священиків і Левитів та з голів батьківських родів, старші, що бачили перший храм, при заснуванні його, того храму, своїми очима, плакали ревним голосом, а багато-хто покликували піднесеним голосом у радості...13 І не міг народ розпізнати голосу поклику радости від голосу плачу народу, бо народ сильно викликував, а голос був чутий аж далеко...

Topical data is from OpenBible.info, retrieved November 11, 2013, and licensed under a Creative Commons Attribution License.