Bible verses about "science" | Ukrainian

Genesis 1:1

1 На початку Бог створив Небо та землю.

Job 26:7

7 Він над порожнечею північ простяг, на нічому Він землю повісив.

Proverbs 14:15

15 Вірить безглуздий в кожнісіньке слово, а мудрий зважає на кроки свої.

Ecclesiastes 1:13-17

13 І поклав я на серце своє, щоб шукати й досліджувати мудрістю все, що робилось під небом. Це праця тяжка, яку дав Бог для людських синів, щоб мозолитись нею.14 Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!...15 Покривленого не направиш, а неіснуючого не полічиш!16 Говорив я був з серцем своїм та казав: Ось я велику премудрість набув, Найбільшу за всіх, що до мене над Єрусалимом були. І бачило серце моє всяку мудрість і знання.17 І поклав я на серце своє, щоб пізнати премудрість, і пізнати безумство й глупоту, і збагнув я, що й це все то ловлення вітру!...

Ecclesiastes 1:6-7

6 Віє вітер на південь, і на північ вертається, крутиться, крутиться він та й іде, і на круг свій вертається вітер...7 Всі потоки до моря пливуть, але море воно не наповнюється: до місця, ізвідки пливуть, ті потоки вони повертаються, щоб знову плисти!

Isaiah 40:22

22 Він Той, Хто сидить понад кругом землі, а мешканці її немов та сарана. Він небо простяг, мов тканину тонку, і розтягнув Він його, мов намета на мешкання.

Romans 1:20

20 Бо Його невидиме від створення світу, власне Його вічна сила й Божество, думанням про твори стає видиме. Так що нема їм виправдання,

Hebrews 3:4

4 Усякий бо дім хтось будує, а Той, хто все збудував, то Бог.

Psalms 104:5

5 Землю Ти вґрунтував на основах її, щоб на вічні віки вона не захиталась,

Isaiah 40:12

12 Хто води поміряв своєю долонею, а п'ядею виміряв небо, і третиною міри обняв пил землі, і гори ті зважив вагою, а взгір'я шальками?

Colossians 1:17

17 А Він є перший від усього, і все Ним стоїть.

Job 38:4-30

4 Де ти був, коли землю основував Я? Розкажи, якщо маєш знання!5 Хто основи її положив, чи ти знаєш? Або хто розтягнув по ній шнура?6 У що підстави її позапущувані, або хто поклав камінь наріжний її,7 коли разом співали всі зорі поранні та радісний окрик здіймали всі Божі сини?8 І хто море воротами загородив, як воно виступало, немов би з утроби виходило,9 коли хмари поклав Я за одіж йому, а імлу за його пелюшки,10 і призначив йому Я границю Свою та поставив засува й ворота,11 і сказав: Аж досі ти дійдеш, не далі, і тут ось межа твоїх хвиль гордовитих?12 Чи за своїх днів ти наказував ранкові? Чи досвітній зорі показав її місце,13 щоб хапалась за кінці землі та посипались з неї безбожні?14 Земля змінюється, мов та глина печатки, і стають, немов одіж, вони!15 І нехай від безбожних їх світло відійметься, а високе рамено зламається!16 Чи ти сходив коли аж до морських джерел, і чи ти переходжувався дном безодні?17 Чи для тебе відкриті були брами смерти, і чи бачив ти брами смертельної тіні?18 Чи широкість землі ти оглянув? Розкажи, якщо знаєш це все!19 Де та дорога, що світло на ній пробуває? А темрява де її місце,20 щоб узяти її до границі її, і щоб знати стежки її дому?21 Знаєш ти, бо тоді народився ж ти був, і велике число твоїх днів!22 Чи доходив коли ти до схованок снігу, і схованки граду ти бачив,23 які Я тримаю на час лихоліття, на день бою й війни?24 Якою дорогою ділиться вітер, розпорошується по землі вітерець?25 Хто для зливи протоку провів, а для громовиці дорогу,26 щоб дощити на землю безлюдну, на пустиню, в якій чоловіка нема,27 щоб пустиню та пущу насичувати, і щоб забезпечити вихід траві?28 Чи є батько в доща, чи хто краплі роси породив?29 Із чиєї утроби лід вийшов, а іній небесний хто його породив?30 Як камінь, тужавіють води, а поверхня безодні ховається.

Psalms 111:2

2 Великі Господні діла, вони пожадані для всіх, хто їх любить!

Topical data is from OpenBible.info, retrieved November 11, 2013, and licensed under a Creative Commons Attribution License.