Bible verses about "recovery" | Ukrainian

Isaiah 41:17

17 Убогі та бідні шукають води, та нема, язик їхній від прагнення висох, Я, Господь, і їх вислухаю, Бог Ізраїлів, не лишу їх!

Luke 14:12-14

12 А тому, хто Його був покликав, сказав Він: Коли ти справляєш обід чи вечерю, не клич друзів своїх, ні братів своїх, ані своїх родичів, ні сусідів багатих, щоб так само й вони коли не запросили тебе, і буде взаємна відплата тобі.13 Але, як справляєш гостину, клич убогих, калік, кривих та сліпих,14 і будеш блаженний, бо не мають вони чим віддати тобі, віддасться ж тобі за воскресіння праведних!

Luke 6:20-21

20 А Він, звівши очі на учнів Своїх, говорив: Блаженні убогі, Царство Боже бо ваше.21 Блаженні голодні тепер, бо ви нагодовані будете. Блаженні засмучені зараз, бо втішитесь ви.

John 3:7-18

7 Не дивуйся тому, що сказав Я тобі: Вам необхідно родитись згори.8 Дух дихає, де хоче, і його голос ти чуєш, та не відаєш, звідкіля він приходить, і куди він іде. Так буває і з кожним, хто від Духа народжений.9 Відповів Никодим і до Нього сказав: Як це статися може?10 Ісус відповів і до нього сказав: Ти учитель ізраїльський, то чи ж цього не знаєш?11 Поправді, поправді кажу Я тобі: Ми говоримо те, що ми знаємо, а свідчимо про те, що ми бачили, але свідчення нашого ви не приймаєте.12 Коли Я говорив вам про земне, та не вірите ви, то як же повірите ви, коли Я говоритиму вам про небесне?13 І не сходив на небо ніхто, тільки Той, Хто з неба зійшов, Людський Син, що на небі.14 І, як Мойсей підніс змія в пустині, так мусить піднесений бути й Син Людський,15 щоб кожен, хто вірує в Нього, мав вічне життя.16 Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.17 Бо Бог не послав Свого Сина на світ, щоб Він світ засудив, але щоб через Нього світ спасся.18 Хто вірує в Нього, не буде засуджений; хто ж не вірує, той вже засуджений, що не повірив в Ім'я Однородженого Сина Божого.

Romans 12:12

12 тіштесь надією, утиски терпіть, перебувайте в молитві,

1 Corinthians 6:11

11 І такими були дехто з вас, але ви обмились, але освятились, але виправдались Іменем Господа Ісуса Христа й Духом нашого Бога.

Ephesians 6:18

18 Усякою молитвою й благанням кожного часу моліться духом, а для того пильнуйте з повною витривалістю та молитвою за всіх святих,

1 John 4:18

18 Страху немає в любові, але досконала любов проганяє страх геть, бо страх має муку. Хто ж боїться, той не досконалий в любові.

1 John 3:17

17 А хто має достаток на світі, і бачить брата свого в недостачі, та серце своє зачиняє від нього, то як Божа любов пробуває в такому?

1 Samuel 30:8

8 І запитав Давид Господа, говорячи: Чи мені гнатися за тією ордою, чи дожену її? А Він відказав йому: Женися, бо конче доженеш, і конче визволиш.

Luke 4:16-21

16 І прибув Він до Назарету, де був вихований. І звичаєм Своїм Він прийшов дня суботнього до синагоги, і встав, щоб читати.17 І подали Йому книгу пророка Ісаї. Розгорнувши ж Він книгу, знайшов місце, де було так написано:18 На Мені Дух Господній, бо Мене Він помазав, щоб Добру Новину звіщати вбогим. Послав Він Мене проповідувати полоненим визволення, а незрячим прозріння, відпустити на волю помучених,19 щоб проповідувати рік Господнього змилування.20 І, книгу згорнувши, віддав службі й сів. А очі всіх у синагозі звернулись на Нього.21 І почав Він до них говорити: Сьогодні збулося Писання, яке ви почули!

Acts 2:44

44 А всі віруючі були вкупі, і мали все спільним.

Ephesians 2:8

8 Бо спасені ви благодаттю через віру, а це не від вас, то дар Божий,

Ephesians 5:15-18

15 Отож, уважайте, щоб поводитися обережно, не як немудрі, але як мудрі,16 використовуючи час, дні бо лукаві!17 Через це не будьте нерозумні, але розумійте, що є воля Господня.18 І не впивайтесь вином, в якому розпуста, але краще наповнюйтесь Духом,

Joshua 1:9

9 Чи ж не наказав Я тобі: будь сильний та відважний? Не бійся й не лякайся, бо з тобою Господь, Бог твій, у всьому, де ти будеш ходити.

2 Corinthians 5:17

17 Тому то, коли хто в Христі, той створіння нове, стародавнє минуло, ото сталось нове!

Topical data is from OpenBible.info, retrieved November 11, 2013, and licensed under a Creative Commons Attribution License.