Bible verses about "masons" | Ukrainian

Psalms 118:22

22 Камінь, що його будівничі відкинули, той наріжним став каменем,

Ezekiel 17:1-16

1 І було мені слово Господнє таке:2 Сину людський, загадай загадку, і склади притчу Ізраїлевому домові,3 та й скажи: Так говорить Господь Бог: великий орел великокрилий, з широко розгорненими крилами, повний різнокольорового пір'я, прилетів до Ливану, і взяв верховіття кедру.4 Чубка галузок його обірвав, і приніс його до купецького краю, у місті гандлярів поклав його.5 І взяв він з насіння тієї землі, і посіяв його до насінневого поля, узяв і засадив його над великими водами, немов ту вербу.6 І воно виросло, і стало гіллястим виноградом, низькорослим, що обертав свої галузки до нього, а його коріння були під ним. І стало воно виноградом, і вигнало віття, і пустило галузки.7 Та був ще один великий орел, великокрилий та густоперий. І ось той виноград витянув пожадливо своє коріння на нього, і свої галузки пустив до нього, щоб він напоїв його з грядок свого засадження.8 Він був посаджений на доброму полі при великих водах, щоб пустив галузки та приніс плід, щоб став пишним виноградом.9 Скажи: Так говорить Господь Бог: Чи поведеться йому? Чи не вирвуть коріння його, і не позривають плоду його, так що він засохне? Усе зелене галуззя його посохне, і не треба великого рамена та численного народу, щоб вирвати його з його коріння.10 І ось хоч він засаджений, чи поведеться йому? Чи всихаючи, не всохне він, як тільки доторкнеться його східній вітер? Він усохне на грядках, де посаджений...11 І було мені слово Господнє таке:12 Скажи ж домові ворохобному: чи ви не пізнали, що це? Скажи: Ось прийшов вавилонський цар до Єрусалиму, і взяв його царя та його князів, і відвів їх до себе до Вавилону.13 І взяв із царського насіння, і склав з ним умову, і ввів його в присягу, і забрав потужних землі,14 щоб це було царство низьке, щоб воно не підіймалося, щоб дотримувало його умову, і було їй вірним.15 Але той збунтувався проти нього, послав своїх послів до Єгипту, щоб дали йому коней та багато народу. Чи йому поведеться? Чи втече той, хто робить таке? А коли зламає умову, то чи врятується він?16 Як живий Я, говорить Господь Бог, у місці царя, який поставив його царем, той, що погордив його присягою та зламав свою умову з ним, помре в нього в Вавилоні!

Matthew 5:34-37

34 А Я вам кажу не клястися зовсім: ані небом, бо воно престол Божий;35 ні землею, бо підніжок для ніг Його це; ані Єрусалимом, бо він місто Царя Великого;36 не клянись головою своєю, бо навіть однієї волосинки ти не можеш учинити білою чи чорною.37 Ваше ж слово хай буде: так-так, ні-ні. А що більше над це, то те від лукавого.

John 1:3

3 Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього.

Galatians 1:6-9

6 Дивуюся я, що ви так скоро відхилюєтесь від того, хто покликав Христовою благодаттю вас, на іншу Євангелію,7 що не інша вона, але деякі є, що вас непокоять, і хочуть перевернути Христову Євангелію.8 Але якби й ми або Ангол із неба зачав благовістити вам не те, що ми вам благовістили, нехай буде проклятий!9 Як ми перше казали, і тепер знов кажу: коли хто вам не те благовістить, що ви прийняли, нехай буде проклятий!

1 John 4:1

1 Улюблені, не кожному духові вірте, але випробовуйте духів, чи від Бога вони, бо неправдивих пророків багато з'явилося в світ.

1 John 4:3

3 А кожен дух, який не визнає Ісуса, той не від Бога, але він антихристів, про якого ви чули, що йде, а тепер уже він у світі.

Proverbs 20:12

12 Ухо, що слухає, й око, що бачить, Господь учинив їх обоє.

2 Corinthians 11:14

14 І не дивно, бо сам сатана прикидається анголом світла!

2 Corinthians 11:13

13 Такі бо фальшиві апостоли, лукаві робітники, що підроблюються на Христових апостолів.

John 8:12

12 І знову Ісус промовляв до них, кажучи: Я Світло для світу. Хто йде вслід за Мною, не буде ходити у темряві той, але матиме світло життя.

2 Kings 12:12

12 І давали те перелічене срібло на руки робітникам праці, поставленим до Господнього дому, а вони давали його теслям та будівничим, що робили в Господньому домі.

1 Chronicles 14:1

1 А Хірам, цар тирський, послав до Давида послів, і кедрового дерева, каменярів та теслярів, щоб збудувати йому дім.

John 14:6

6 Промовляє до нього Ісус: Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене.

Topical data is from OpenBible.info, retrieved November 11, 2013, and licensed under a Creative Commons Attribution License.