Bible verses about "honey" | Ukrainian

Exodus 16:31

31 І назвав Ізраїлів дім ім'я тому: манна. Вона була, як коріяндрове насіння, біла, а смак її, як тісто в меду.

Leviticus 20:24

24 І сказав Я до вас: ви вспадкуєте їхню землю, а Я дам її вам на спадщину її, землю, що плине молоком та медом. Я Господь, Бог ваш, що відділив вас від тих народів!

1 Samuel 14:25

25 І ввесь народ пішов до лісу, а там був мед на галявині.

2 Kings 18:32

32 аж поки я не прийду й не візьму вас до краю такого ж, як ваш Край, до краю збіжжя та виноградного соку, до краю хліба та виноградників, до краю оливки, оливного соку та меду, щоб ви жили й не вмирали! І не слухайте Єзекії, коли він намовляє вас, говорячи: Господь порятує нас!

2 Chronicles 31:5

5 А як поширився той наказ, поназносили Ізраїлеві сини багато первоплодів збіжжя, виноградного соку, і нової оливи, і меду, і всякого полевого врожаю; і як десятину того всього багато поназносили.

Psalms 19:10

10 Страх Господа чистий, він навіки стоїть. Присуди Господа правда, вони справедливі всі разом,

Psalms 119:103

103 Яке то солодке слово Твоє для мого піднебіння, солодше від меду воно моїм устам!

Proverbs 5:3

3 Бо крапають солодощ губи блудниці, а уста її від оливи масніші,

Ezekiel 3:1-3

1 І сказав Він до мене: Сину людський, з'їж, що знайдеш! З'їж цього звоя, і йди, говори до Ізраїлевого дому!2 І відкрив я свої уста, і Він дав мені з'їсти цього звоя.3 І сказав Він до мене: Сину людський, нагодуй свого живота, і наповни своє нутро тим звоєм, що даю Я тобі! І я з'їв. І був він в устах моїх солодкий, як мед.

Ezekiel 27:17

17 Юда й Ізраїлів Край це купці твої; пшеницю з Мінніту, солодощі, і мед, і оливу й бальзам давали вони за замінний крам твій.

Ezekiel 20:6

6 того дня Я підніс Свою руку до них, щоб вивести їх з єгипетського краю до Краю, що Я вислідив для них, що тече молоком та медом, що він окраса для всіх країв.

2 Samuel 17:29

29 і меду, і масла, і худобу дрібну, і товщу з худоби великої, для Давида та для народу, що з ним, щоб їли, бо сказали: Цей народ голодний і змучений та спрагнений у пустині.

Psalms 81:16

16 Ненависники Господа йому б покорились, і був би навіки їхній час, і Я жиром пшениці його годував би, і медом із скелі тебе б насищав!

Psalms 19:7-11

7 Вихід його з краю неба, а обіг його аж на кінці його, і від спеки його ніщо не заховається.8 Господній Закон досконалий, він зміцнює душу. Свідчення Господа певне, воно недосвідченого умудряє.9 Справедливі Господні накази, бо серце вони звеселяють. Заповідь Господа чиста, вона очі просвітлює.10 Страх Господа чистий, він навіки стоїть. Присуди Господа правда, вони справедливі всі разом,11 дорожчі вони понад золото і понад безліч щирого золота, і солодші за мед і за сік щільниковий,

Proverbs 25:16

16 Якщо мед ти знайшов, то спожий, скільки досить тобі, щоб ним не пересититися та не звернути.

Song of Songs 4:11

11 Уста твої крапають мед щільниковий, моя наречена, мед і молоко під твоїм язичком, а пахощ одежі твоєї як ліванські ті пахощі!

Exodus 3:8

8 І Я зійшов, щоб визволити його з єгипетської руки, та щоб вивести його з цього краю до Краю доброго й широкого, до Краю, що тече молоком та медом до місця ханаанеянина, і хіттеянина, і амореянина, і періззеянина, і хіввеянина, і євусеянина.

Proverbs 24:13

13 Їж, сину мій, мед, бо він добрий, а мед щільниковий солодкий він на піднебінні твоїм,

Proverbs 16:24

24 Приємні слова щільниковий то мед, солодкий душі й лік на кості.

Proverbs 25:27

27 Їсти меду багато не добре, так досліджувати власну славу неслава.

Matthew 3:4

4 Сам же Іван мав одежу собі з верблюжого волосу, і пояс ремінний на стегнах своїх; а пожива для нього була сарана та мед польовий.

Isaiah 7:15

15 Масло та мед буде Він споживати, аж поки не пізнає того, як зло відкидати та добро вибирати.

Topical data is from OpenBible.info, retrieved November 11, 2013, and licensed under a Creative Commons Attribution License.