Bible verses about "deceiving" | Ukrainian

Leviticus 19:11

11 Не будете красти, і не будете неправдиво заперечувати, і не будете говорити неправди один на одного!

Psalms 37:28

28 Бо любить Господь справедливість, і Він богобійних Своїх не покине, вони будуть навіки бережені, а насіння безбожних загине!

Ecclesiastes 7:20

20 Немає людини праведної на землі, що робила б добро й не грішила,

Zechariah 8:17

17 І не думайте зла в своїм серці один проти одного, і не любіть неправдивої присяги, бо це все оте, що зненавидив Я, промовляє Господь.

John 8:44

44 Ваш батько диявол, і пожадливості батька свого ви виконувати хочете. Він був душогуб споконвіку, і в правді не встояв, бо правди нема в нім. Як говорить неправду, то говорить зо свого, бо він неправдомовець і батько неправді.

1 Corinthians 10:13

13 Досягла вас спроба не інша, тільки людська; але вірний Бог, Який не попустить, щоб ви випробовувалися більше, ніж можете, але при спробі й полегшення дасть, щоб знести могли ви її.

1 Corinthians 6:10

10 ні злодії, ні користолюбці, ні п'яниці, ні злоріки, ні хижаки Царства Божого не вспадкують вони!

2 Corinthians 4:4

4 для невіруючих, яким бог цього віку засліпив розум, щоб для них не засяяло світло Євангелії слави Христа, а Він образ Божий.

James 1:22

22 Будьте ж виконавцями слова, а не слухачами самими, що себе самих обманюють.

Revelation 12:9

9 І скинений був змій великий, вуж стародавній, що зветься диявол і сатана, що зводить усесвіт, і скинений був він додолу, а з ним і його анголи були скинені.

2 Corinthians 11:13-14

13 Такі бо фальшиві апостоли, лукаві робітники, що підроблюються на Христових апостолів.14 І не дивно, бо сам сатана прикидається анголом світла!

1 Corinthians 6:9-11

9 Хіба ви не знаєте, що неправедні не вспадкують Божого Царства? Не обманюйте себе: ні розпусники, ні ідоляни, ні перелюбники, ні блудодійники, ні мужоложники,10 ні злодії, ні користолюбці, ні п'яниці, ні злоріки, ні хижаки Царства Божого не вспадкують вони!11 І такими були дехто з вас, але ви обмились, але освятились, але виправдались Іменем Господа Ісуса Христа й Духом нашого Бога.

1 Timothy 4:1

1 А Дух ясно говорить, що від віри відступляться дехто в останні часи, ті, хто слухає духів підступних і наук демонів,

Titus 1:15-16

15 Для чистих все чисте, а для занечищених та для невірних не чисте ніщо, але занечистилися і розум їхній, і сумління.16 Вони твердять, немов знають Бога, але відкидаються вчинками, бувши бридкі й неслухняні, і до всякого доброго діла нездатні.

Ephesians 6:11

11 Зодягніться в повну Божу зброю, щоб могли ви стати проти хитрощів диявольських.

2 Timothy 3:13

13 А люди лихі та дурисвіти матимуть успіх у злому, зводячи й зведені бувши.

Proverbs 6:16-19

16 Оцих шість ненавидить Господь, а ці сім то гидота душі Його:17 очі пишні, брехливий язик, і руки, що кров неповинну ллють,18 серце, що плекає злочинні думки, ноги, що сквапно біжать на лихе,19 свідок брехливий, що брехні роздмухує, і хто розсіває сварки між братів!

1 John 4:1

1 Улюблені, не кожному духові вірте, але випробовуйте духів, чи від Бога вони, бо неправдивих пророків багато з'явилося в світ.

Topical data is from OpenBible.info, retrieved November 11, 2013, and licensed under a Creative Commons Attribution License.