Bible verses about "chains" | Ukrainian

1 Corinthians 6:19-20

19 Хіба ви не знаєте, що ваше тіло то храм Духа Святого, що живе Він у вас, якого від Бога ви маєте, і ви не свої?20 Бо дорого куплені ви. Отож прославляйте Бога в тілі своєму та в дусі своєму, що Божі вони!

Hebrews 13:8

8 Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки Той Самий!

1 John 3:2

2 Улюблені, ми тепер Божі діти, але ще не виявилось, що ми будемо. Та знаємо, що, коли з'явиться, то будем подібні до Нього, бо будемо бачити Його, як Він є.

2 Corinthians 10:1-18

1 А я сам, Павло, благаю вас лагідністю й ласкавістю Христовою; я, коли присутній слухняний між вами, а не бувши між вами сміливий я супроти вас.2 І благаю, щоб я, прибувши, не осмілився надією, що нею я думаю сміливим бути проти деяких, що про нас вони гадають, ніби ми поступаєм за тілом.3 Бо ходячи в тілі, не за тілом воюємо ми,4 зброя бо нашого воювання не тілесна, але міцна Богом на зруйнування твердинь, ми руйнуємо задуми,5 і всяке винесення, що підіймається проти пізнання Бога, і полонимо всяке знання на послух Христові,6 і покарати ми готові всякий непослух, коли здійсниться послух ваш.7 Чи на обличчя ви дивитеся? Як хто певний про себе, що Христовий він, нехай думає знов по собі, що як сам він Христовий, так само Христові й ми.8 Бо коли б я ще більш став хвалитися нашою владою, яку дав нам Господь на збудування, а не на зруйнування ваше, то не осоромлюсь.9 Та щоб не здавалось, ніби хочу лякати вас листами.10 Бо листи його кажуть важкі та міцні, але особисто присутній слабий, а мова його незначна,11 такий нехай знає оце, що які ми на слові в листах, неприсутніми бувши, такі ми й на ділі, присутніми бувши.12 Бо не сміємо вважати себе чи рівняти до інших, що самі себе хвалять, вони нерозумно самі себе міряють собою, і рівняють з собою себе.13 Ми ж не будем хвалитись над міру, а в міру мірила, що його Бог призначив на міру для нас, щоб і до нас досягти.14 Бо ми не розтягуємося над міру, ніби не досягли ми до вас, бо ми досягли аж до вас із Євангелією Христовою.15 Ми не хвалимось над міру у чужих працях, але маємо надію, що як буде рости ваша віра, то за нашим мірилом сильно звеличимося ми між вами,16 щоб і в дальших за вами країнах звіщати Євангелію, а не хвалитись готовим, як це чужі твердять.17 А хто хвалиться, нехай хвалиться в Господі!18 Бо достойний не той, хто сам себе хвалить, але кого хвалить Господь!

Jude 1:6

6 І Анголів, що не зберегли початкового стану свого, але кинули житло своє, Він зберіг у вічних кайданах під темрявою на суд великого дня.

1 John 1:9

9 Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої.

Psalms 2:3

3 Позриваймо ми їхні кайдани, і поскидаймо із себе їхні пута!

Psalms 107:10-14

10 Ті, хто перебував був у темряві та в смертній тіні, то в'язні біди та заліза,11 бо вони спротивлялися Божим словам, і відкинули раду Всевишнього.12 Та Він упокорив їхнє серце терпінням, спіткнулись вони і ніхто не поміг,13 і в недолі своїй вони Господа кликали, і Він визволяв їх від утисків їхніх!14 і Він вивів їх з темряви й мороку, їхні ж кайдани сторощив.

Jeremiah 40:4

4 А тепер ось я сьогодні розковую тебе з кайданів, що на твоїх руках. Якщо в очах твоїх добре піти зо мною до Вавилону, іди, і зверну я своє око на тебе. А якщо зле в твоїх очах піти зо мною до Вавилону, то залишись. Дивися, увесь Край перед тобою: куди тобі видається за добре й за справедливе піти, туди йди!

2 Peter 2:4

4 Бо як Бог Анголів, що згрішили, не помилував був, а в кайданах темряви вкинув до аду, і передав зберігати на суд;

Topical data is from OpenBible.info, retrieved November 11, 2013, and licensed under a Creative Commons Attribution License.