Bible verses about "boundaries" | Ukrainian

Psalms 16:5-8

5 Господь то частина спадку мого та чаші моєї, Ти долю мою підпираєш!6 Частки припали для мене в хороших місцях, і гарна для мене спадщина моя!7 Благословляю я Господа, що радить мені, навіть ночами навчають мене мої нирки.8 Уявляю я Господа перед собою постійно, бо Він по правиці моїй, й я не буду захитаний!

Psalms 19:7-11

7 Вихід його з краю неба, а обіг його аж на кінці його, і від спеки його ніщо не заховається.8 Господній Закон досконалий, він зміцнює душу. Свідчення Господа певне, воно недосвідченого умудряє.9 Справедливі Господні накази, бо серце вони звеселяють. Заповідь Господа чиста, вона очі просвітлює.10 Страх Господа чистий, він навіки стоїть. Присуди Господа правда, вони справедливі всі разом,11 дорожчі вони понад золото і понад безліч щирого золота, і солодші за мед і за сік щільниковий,

Psalms 147:14

14 чинить мир у границі твоїй, годує тебе пшеницею щирою,

Proverbs 21:19

19 Ліпше сидіти в пустинній країні, ніж з сварливою та сердитою жінкою.

Proverbs 23:14

14 ти різкою виб'єш його, і душу його від шеолу врятуєш.

Matthew 5:28

28 А Я вам кажу, що кожен, хто на жінку подивиться із пожадливістю, той уже вчинив із нею перелюб у серці своїм.

Mark 9:49-50

49 Бо посолиться кожен огнем, і кожна жертва посолиться сіллю.50 Сіль добра річ. Коли ж сіль несолоною стане, чим поправити її? Майте сіль у собі, майте й мир між собою!

Mark 9:42-50

42 Хто ж спокусить одного з малих цих, що вірять, то краще б такому було, коли б жорно млинове на шию йому почепити, та й кинути в море!43 І коли рука твоя спокушає тебе, відітни її: краще тобі ввійти до життя одноруким, ніж з обома руками ввійти до геєнни, до огню невгасимого,44 де їхній червяк не вмирає, і не гасне огонь.45 І коли нога твоя спокушає тебе, відітни її: краще тобі ввійти до життя одноногим, ніж з обома ногами бути вкиненому до геєнни, до огню невгасимого,46 де їхній червяк не вмирає, і не гасне огонь.47 І коли твоє око тебе спокушає, вибери його: краще тобі однооким ввійти в Царство Боже, ніж з обома очима бути вкиненому до геєнни огненної,48 де їхній червяк не вмирає, і не гасне огонь!49 Бо посолиться кожен огнем, і кожна жертва посолиться сіллю.50 Сіль добра річ. Коли ж сіль несолоною стане, чим поправити її? Майте сіль у собі, майте й мир між собою!

Philippians 4:8

8 Наостанку, браття, що тільки правдиве, що тільки чесне, що тільки праведне, що тільки чисте, що тільки любе, що тільки гідне хвали, коли яка чеснота, коли яка похвала, думайте про це!

Galatians 6:2

2 Носіть тягарі один одного, і так виконаєте закона Христового.

Ephesians 5:1-4

1 Отже, будьте наслідувачами Богові, як улюблені діти,2 і поводьтеся в любові, як і Христос полюбив вас, і видав за нас Самого Себе, як дар і жертву Богові на приємні пахощі.3 А розпуста та нечисть усяка й зажерливість нехай навіть не згадуються поміж вами, як личить святим,4 і гидота, і марнословство або жарти, що непристойні вам, але краще дякування.

Psalms 16:5-9

5 Господь то частина спадку мого та чаші моєї, Ти долю мою підпираєш!6 Частки припали для мене в хороших місцях, і гарна для мене спадщина моя!7 Благословляю я Господа, що радить мені, навіть ночами навчають мене мої нирки.8 Уявляю я Господа перед собою постійно, бо Він по правиці моїй, й я не буду захитаний!9 Через те моє серце радіє та дух веселиться, і тіло моє спочиває безпечно!

Proverbs 25:17

17 Здержуй ногу свою від дому твого товариша, щоб тобою він не переситивсь, і не зненавидів тебе.

Proverbs 15:1

1 Лагідна відповідь гнів відвертає, а слово вразливе гнів підіймає.

Proverbs 19:19

19 Людина великого гніву хай кару несе, бо якщо ти врятуєш її, то вчиниш ще гірше.

Proverbs 22:24

24 Не дружись із чоловіком гнівливим, і не ходи із людиною лютою,

Acts 17:26

26 І ввесь людський рід Він з одного створив, щоб замешкати всю поверхню землі, і призначив окреслені доби й границі замешкання їх,

2 Corinthians 6:14

14 До чужого ярма не впрягайтесь з невірними; бо що спільного між праведністю та беззаконням, або яка спільність у світла з темрявою?

Colossians 4:6

6 Слово ваше нехай буде завжди ласкаве, приправлене сіллю, щоб ви знали, як ви маєте кожному відповідати.

Galatians 6:5

5 Бо кожен нестиме свій власний тягар!

Topical data is from OpenBible.info, retrieved November 11, 2013, and licensed under a Creative Commons Attribution License.