Bible verses about "betrayal" | Ukrainian

Judges 16:15

15 І сказала вона до нього: Як ти говориш: кохаю тебе, а серце твоє не зо мною? Оце тричі обманив ти мене, і не розповів мені, у чому твоя велика сила.

Psalms 1:1-6

1 Блажен муж, що за радою несправедливих не ходить, і не стоїть на дорозі грішних, і не сидить на сидінні злоріків,2 та в Законі Господнім його насолода, і про Закон Його вдень та вночі він роздумує!3 І він буде, як дерево, над водним потоком посаджене, що родить свій плід своєдчасно, і що листя не в'яне його, і все, що він чинить, щаститься йому!4 Не так ті безбожні, вони як полова, що вітер її розвіває!5 Ось тому то не встоять безбожні на суді, ані грішники у зборі праведних,6 дорогу бо праведних знає Господь, а дорога безбожних загине!

Psalms 23:1-6

1 Псалом Давидів. Господь то мій Пастир, тому в недостатку не буду,2 на пасовиськах зелених оселить мене, на тихую воду мене запровадить!3 Він душу мою відживляє, провадить мене ради Ймення Свого по стежках справедливости.4 Коли я піду хоча б навіть долиною смертної темряви, то не буду боятися злого, бо Ти при мені, Твоє жезло й Твій посох вони мене втішать!5 Ти передо мною трапезу зготовив при моїх ворогах, мою голову Ти намастив був оливою, моя чаша то надмір пиття!6 Тільки добро й милосердя мене супроводити будуть по всі дні мого життя, а я пробуватиму в домі Господньому довгі часи!

Luke 22:3-6

3 Сатана ж увійшов у Юду, званого Іскаріот, одного з Дванадцятьох.4 І він пішов, і почав умовлятися з первосвящениками та начальниками, як він видасть Його.5 Ті ж зраділи, і погодилися дати йому срібняків.6 І він обіцяв, і шукав відповідного часу, щоб їм видати Його без народу...

John 13:21

21 Промовивши це, затривожився духом Ісус, і освідчив, говорячи: Поправді, поправді кажу вам, що один із вас видасть Мене!...

Romans 3:23

23 бо всі згрішили, і позбавлені Божої слави,

Philippians 4:13

13 Я все можу в Тім, Хто мене підкріпляє, в Ісусі Христі.

James 1:1-27

1 Яків, раб Бога й Господа Ісуса Христа, дванадцятьом племенам, які в Розпорошенні, вітаю я вас!2 Майте, брати мої, повну радість, коли впадаєте в усілякі випробовування,3 знаючи, що досвідчення вашої віри дає терпеливість.4 А терпеливість нехай має чин досконалий, щоб ви досконалі та бездоганні були, і недостачі ні в чому не мали.5 А якщо кому з вас не стачає мудрости, нехай просить від Бога, що всім дає просто, та не докоряє, і буде вона йому дана.6 Але нехай просить із вірою, без жадного сумніву. Бо хто має сумнів, той подібний до морської хвилі, яку жене й кидає вітер.7 Нехай бо така людина не гадає, що дістане що від Господа.8 Двоєдушна людина непостійна на всіх дорогах своїх.9 А понижений брат нехай хвалиться високістю своєю,10 а багатий пониженням своїм, бо він промине, як той цвіт трав'яний,11 бо сонце зійшло зо спекотою, і траву посушило, і відпав цвіт її, і зникла краса її виду... Так само зів'яне й багатий у дорогах своїх!12 Блаженна людина, що витерпить пробу, бо, бувши випробувана, дістане вінця життя, якого Господь обіцяв тим, хто любить Його.13 Випробовуваний, хай не каже ніхто: Я від Бога спокушуваний. Бо Бог злом не спокушується, і нікого Він Сам не спокушує.14 Але кожен спокушується, як надиться й зводиться пожадливістю власною.15 Пожадливість потому, зачавши, народжує гріх, а зроблений гріх народжує смерть.16 Не обманюйтесь, брати мої любі!17 Усяке добре давання та дар досконалий походить згори від Отця світил, що в Нього нема переміни чи тіні відміни.18 Захотівши, Він нас породив словом правди, щоб ми стали якимсь первопочином творів Його.19 Отож, мої брати любі, нехай буде кожна людина швидка послухати, забарна говорити, повільна на гнів.20 Бо гнів людський не чинить правди Божої.21 Тому то відкиньте всіляку нечисть та залишок злоби, і прийміть із лагідністю всіяне слово, що може спасти ваші душі.22 Будьте ж виконавцями слова, а не слухачами самими, що себе самих обманюють.23 Бо хто слухач слова, а не виконавець, той подібний людині, що риси обличчя свого розглядає у дзеркалі,24 бо розгляне себе та й відійде, і зараз забуде, яка вона є.25 А хто заглядає в закон досконалий, закон волі, і в нім пробуває, той не буде забудько слухач, але виконавець діла, і він буде блаженний у діянні своїм!26 Коли ж хто гадає, що він побожний, і свого язика не вгамовує, та своє серце обманює, марна побожність того!27 Чиста й непорочна побожність перед Богом і Отцем оця: зглянутися над сиротами та вдовицями в утисках їхніх, себе берегти чистим від світу.

Psalms 41:9

9 Негідна річ тисне його, а що він поклався то більше не встане!...

Matthew 7:12

12 Тож усе, чого тільки бажаєте, щоб чинили вам люди, те саме чиніть їм і ви. Бо в цьому Закон і Пророки.

Mark 11:25

25 І коли стоїте на молитві, то прощайте, як маєте що проти кого, щоб і Отець ваш Небесний пробачив вам прогріхи ваші.

Luke 22:48

48 Ісус же промовив до нього: Чи оце поцілунком ти, Юдо, видаєш Сина Людського?

Genesis 12:3

3 І поблагословлю, хто тебе благословить, хто ж тебе проклинає, того прокляну. І благословляться в тобі всі племена землі!

Matthew 24:10

10 І багато-хто в той час спокусяться, і видавати один одного будуть, і один одного будуть ненавидіти.

Matthew 6:14-15

14 Бо як людям ви простите прогріхи їхні, то простить і вам ваш Небесний Отець.15 А коли ви не будете людям прощати, то й Отець ваш не простить вам прогріхів ваших.

Ephesians 6:10-18

10 Нарешті, мої брати, зміцняйтеся Господом та могутністю сили Його!11 Зодягніться в повну Божу зброю, щоб могли ви стати проти хитрощів диявольських.12 Бо ми не маємо боротьби проти крови та тіла, але проти початків, проти влади, проти світоправителів цієї темряви, проти піднебесних духів злоби.13 Через це візьміть повну Божу зброю, щоб могли ви дати опір дня злого, і, все виконавши, витримати.14 Отже, стійте, підперезавши стегна свої правдою, і зодягнувшись у броню праведности,15 і взувши ноги в готовість Євангелії миру.16 А найбільш над усе візьміть щита віри, яким зможете погасити всі огненні стріли лукавого.17 Візьміть і шолома спасіння, і меча духовного, який є Слово Боже.18 Усякою молитвою й благанням кожного часу моліться духом, а для того пильнуйте з повною витривалістю та молитвою за всіх святих,

Proverbs 19:5

5 Свідок брехливий не буде без кари, а хто брехні говорить, не буде врятований.

Topical data is from OpenBible.info, retrieved November 11, 2013, and licensed under a Creative Commons Attribution License.