Bible verses about "alcohol" | Ukrainian

Leviticus 10:9

9 Вина та п'янкого напою не пий ані ти, ані сини твої з тобою при вході вашім до скинії заповіту, щоб вам не померти. Це вічна постанова для ваших поколінь,

Proverbs 23:20-21

20 Не будь поміж тими, що жлуктять вино, поміж тими, що м'ясо собі пожирають,21 бо п'яниця й жерун збідніють, а сонливий одягне лахміття.

Isaiah 5:22

22 Горе тим, що хоробрі винце попивати, і силачі на мішання п'янкого напою,

Isaiah 5:11

11 Горе тим, що встають рано вранці і женуть за напоєм п'янким, і тривають при нім аж до вечора, щоб вином розпалятись!

Ecclesiastes 9:7

7 Тож іди, їж із радістю хліб свій, та з серцем веселим вино своє пий, коли Бог уподобав Собі твої вчинки!

Luke 7:34

34 Прийшов же Син Людський, що їсть і п'є, а ви кажете: Чоловік Цей ласун і п'яниця, Він приятель митників і грішників.

1 Timothy 3:8

8 Так само диякони мають бути поважні, не двомовці, не багато віддані вину, не соромнозахланні,

Galatians 5:19-21

19 Учинки тіла явні, то є: перелюб, нечистість, розпуста,20 ідолослуження, чари, ворожнечі, сварка, заздрість, гнів, суперечки, незгоди, єресі,21 завидки, п'янство, гулянки й подібне до цього. Я про це попереджую вас, як і попереджав був, що хто чинить таке, не вспадкують вони Царства Божого!

Psalms 104:14-15

14 Траву для худоби вирощує, та зеленину для праці людині, щоб хліб добувати з землі,15 і вино, що серце людині воно звеселяє, щоб більш від оливи блищало обличчя, і хліб, що серце людині зміцняє.

Isaiah 25:6-9

6 І вчинить Господь Саваот на горі цій гостину з страв ситих, гостину із вин молодих, із шпікового товщу, із очищених вин молодих.7 І Він на горі цій понищить заслону, заслону над усіма народами, та покриття, що розтягнене над усіма людами.8 Смерть знищена буде назавжди, і витре сльозу Господь Бог із обличчя усякого, і ганьбу народу Свого він усуне з усієї землі, бо Господь це сказав.9 І скажуть в той день: Це наш Бог, що на Нього ми мали надію і Він спас нас! Це Господь, що на Нього ми мали надію, тішмося ж ми та радіймо спасінням Його!

Isaiah 55:1

1 О, всі спрагнені, йдіть до води, а ви, що не маєте срібла, ідіть, купіть живности, й їжте! І йдіть, без срібла купіть живности, і без платні вина й молока!

Matthew 11:18-19

18 Бо прийшов був Іван, що не їв і не пив, вони ж кажуть: Він демона має.19 Прийшов же Син Людський, що їсть і п'є, вони ж кажуть: Чоловік ось, ласун і п'яниця, Він приятель митників і грішників. І виправдалася мудрість своїми ділами.

Romans 14:21

21 Добре не їсти м'яса, ані пити вина, ані робити такого, від чого брат твій гіршиться, або спокушується, або слабне.

1 Timothy 5:23

23 Води більше не пий, але трохи вина заживай ради шлунка твого та частих недугів твоїх.

Proverbs 23:29-35

29 В кого ой, в кого ай, в кого сварки, в кого клопіт, в кого рани даремні, в кого очі червоні?30 У тих, хто запізнюється над вином, у тих, хто приходить попробувати вина змішаного.31 Не дивись на вино, як воно рум'яніє, як виблискує в келіху й рівненько ллється,32 кінець його буде кусати, як гад, і вжалить, немов та гадюка,33 пантруватимуть очі твої на чужі жінки, і серце твоє говоритиме дурощі...34 І ти будеш, як той, хто лежить у середині моря, й як той, хто лежить на щогловім верху.35 І скажеш: Побили мене, та мені не боліло, мене штурхали, я ж не почув, коли я прокинусь, шукатиму далі того ж...

Proverbs 20:1

1 Вино то насмішник, напій п'янкий галасун, і кожен, хто блудить у ньому, немудрий.

1 Corinthians 6:9-11

9 Хіба ви не знаєте, що неправедні не вспадкують Божого Царства? Не обманюйте себе: ні розпусники, ні ідоляни, ні перелюбники, ні блудодійники, ні мужоложники,10 ні злодії, ні користолюбці, ні п'яниці, ні злоріки, ні хижаки Царства Божого не вспадкують вони!11 І такими були дехто з вас, але ви обмились, але освятились, але виправдались Іменем Господа Ісуса Христа й Духом нашого Бога.

Galatians 5:19-25

19 Учинки тіла явні, то є: перелюб, нечистість, розпуста,20 ідолослуження, чари, ворожнечі, сварка, заздрість, гнів, суперечки, незгоди, єресі,21 завидки, п'янство, гулянки й подібне до цього. Я про це попереджую вас, як і попереджав був, що хто чинить таке, не вспадкують вони Царства Божого!22 А плід духа: любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра,23 лагідність, здержливість: Закону нема на таких!24 А ті, що Христові Ісусові, розп'яли вони тіло з пожадливостями та з похотями.25 Коли духом живемо, то й духом ходімо!

Ephesians 5:18

18 І не впивайтесь вином, в якому розпуста, але краще наповнюйтесь Духом,

Topical data is from OpenBible.info, retrieved November 11, 2013, and licensed under a Creative Commons Attribution License.