Romans 8:7 Cross References - UkrainianNT

7 Тим що думаннє тілесне - ворогуванне проти Бога; законові бо Божому не корить ся, та й не може.

Matthew 5:19

19 Тим, хто поламле одну найменшу з сих заповідей і навчить так людей, той звати меть ся найменшим у царстві небесному; а хто сповнить і навчить, той звати меть ся великим у царстві небесному.

Matthew 12:34

34 Кодло гадюче, як можете промовляти добрі речі, бувши лихими? бо від переповнї серця уста промовляють.

John 7:7

7 Не може сьвіт ненавидіти вас, мене ж ненавидить; бо я сьвідкую про него, що діла його лихі.

John 15:23-24

23 Хто мене ненавидить, і Отця мого ненавидить.24 Коли б діл не вробив я в них, яких нїхто инший не робив, гріха не мали б; тепер же виділи й зненавиділи. мене і Отця мого.

Romans 1:28

28 І, яко ж не вподобалось їм мати Бога в розумі, передав їх Бог ледачому уму, робити неподобне,

Romans 1:30

30 осудників, поклїпників, богоневавидників, гордувників, хвастунів, пишних, видумщиків лихого, родителям непокірних,

Romans 3:31

31 То ми оце руйнуємо закон вірою? Нехай не буде (так). Нї, ми утверджуємо закон.

Romans 5:10

10 Коли бо, ворогами бувши, примирились ми в Богом смертю Сина Його, то много більше, примиривши ся, спасемось у житті Його.

Romans 7:7-14

7 Що ж скажемо? закон гріх? Нехай не буде так. Нї, я й не знав гріха, як тільки через закон, і жадоби не відав би, коли б закон не сказав: Не жадай.8 Гріх же, взявшись через заповідь, підняв у менї всяку жадобу. Без закону бо гріх мертвий.9 Я ж колись жив окреме закому; як же настала заповідь, гріх ожив, а я вмер.10 І знайшов я, що заповідь, котра на життє, ся на смерть.11 Гріх бо, узявшись через заповідь, обманив мене, і нею вбив мене.12 Тим же оце закон сьвят, і заповідь сьвята, і праведна і добра.13 Хиба ж добро принесло мені смерть? Нехай не буде так. Нї, гріх, щоб явив ся гріхом, добрим завдав менї смерть, щоб гріх був без міри грішен через заповідь.14 Знаємо бо, що закон духовний, я ж тілесний, проданий під гріх.

Romans 7:22

22 Бо я кохаюсь у законі Божому по нутряному чоловікові,

Romans 8:4

4 щоб оправданнв закону сповнилось в нас, которі не по тїлу ходимо, а по духу.

1 Corinthians 2:14

14 Душевний же чоловік не приймає, що єсть Духа Божого; дурощі бо воно йому, і не може зрозуміти, бо се духовно треба розбірати.

1 Corinthians 9:21

21 беззаконним - як беззаконний (не бувши беззаконним Богу, а законним Христу), щоб придбати беззаконних;

Galatians 5:22-23

22 А овощ духа: любов, радощі, мир, довготерпінне, добрість, милосерде, віра,23 тихість, вдержливість. На таких нема закону.

Ephesians 4:18-19

18 оморочені мислями, відчужені від життя Божого через невіжество, що єсть в них, через окаменїннє сердець їх.19 Вони, зробившись безчувственними, оддали себе розпусту, щоб робити всяку нечистоту в зажерливости.

Colossians 1:21

21 І вас, що були колись відчуженими і ворогували думкою у лукавих ділах, тепер же примирив

2 Timothy 3:4

4 зрадники, напастники, гордувники, що більш люблять розкоші, ніж Бога,

Hebrews 8:10

10 Тим се завіт, котрий: зроблю дому Ізраїлевому по тих днях, глаголе Господь: Давши закони мої в думку їх, і на серцях їх напишу їх, і буду їм Бог, а вони будуть мені народ.

James 4:4

4 Перелюбники і перелюбниці! хиба не знаєте, що любов сьвіта сього - вражда проти Бога? Оце ж, хто хоче бути приятелем сьвіту, той стаєть ся ворогом Бога.

2 Peter 2:14

14 очі мають повні прелюбодїяння і неперестаючого гріха, надять душі неутверджені; серце в них навчене до зажерливосте, се - діти прокляття;15 Не любіте ж сьвіта, анї того, що в сьвітї. Коли хто любить сьвіт, нема любови Отцївської у ньому;16 все бо, що в сьвітї, - хотїннє тїла і хотїннє очей, і гордощі сьвітові, - не з Отця а зо сьвіта.

Cross Reference data is from OpenBible.info, retrieved June 28, 2010, and licensed under a Creative Commons Attribution License.