Song of Songs Cross References - Ukrainian

1 Соломонова Пісня над піснями.2 Нехай він цілує мене поцілунками уст своїх, бо ліпші кохання твої від вина!3 На запах оливи твої запашні, твоє ймення неначе олива розлита, тому діви кохають тебе!4 Потягни ти мене за собою, біжім! Цар впровадив мене у палати свої, ми радіти та тішитись будемо тобою, згадаємо кохання твої, від вина приємніші, поправді кохають тебе!5 Дочки єрусалимські, я чорна та гарна, немов ті намети кедарські, мов занавіси Соломонові!6 Не дивіться на те, що смуглявенька я, бож сонце мене опалило, сини неньки моєї на мене розгнівалися, настановили мене сторожити виноградники, та свого виноградника власного не встерегла я!...7 Скажи ж мені ти, кого покохала душа моя: Де ти пасеш? Де даєш ти спочити у спеку отарі? Пощо біля стад твоїх друзів я буду, немов та причинна?8 Якщо ти не знаєш цього, вродливіша посеред жінок, то вийди собі за слідами отари, і випасуй при шатрах пастуших козлятка свої.9 Я тебе прирівняв до лошиці в возах фараонових, о моя ти подруженько!10 Гарні щічки твої поміж шнурами перел, а шийка твоя між разками намиста!11 Ланцюжки золоті ми поробимо тобі разом із срібними кульками!12 Доки цар при своєму столі, то мій нард видає свої пахощі.13 Мій коханий для мене мов китиця мирри: спочиває між персами в мене!14 Мій коханий для мене мов кипрове гроно в ен-ґедських садах-виноградах!15 Яка ти прекрасна, моя ти подруженько, яка ти хороша! Твої очі немов голубині!16 Який ти прекрасний, о мій ти коханий, який ти приємний! а ложе нам зелень!17 Бруси наших домів то кедрини, стелі в нас кипариси!

1 Kings 4:32

Psalms 14:1

1 Для дириґетна хору. Давидів. Безумний говорить у серці своїм: Нема Бога! Зіпсулись вони, і обридливий чинять учинок, нема доброчинця!...

Isaiah 5:1

1 Заспіваю ж я вам про Свойого Улюбленого пісню любовну про Його виноградника! На плодючому версі гори виноградника мав був Мій Приятель.

Genesis 27:26-27

26 І промовив до нього Ісак, його батько: Підійди ж, і поцілуй мене, сину мій!27 І він підійшов, і поцілував його. А той понюхав запах вбрання його, і поблагословив його, та й сказав: Дивись, запах сина мого немов запах поля, що його Господь благословив!

Genesis 29:11

11 І поцілував Яків Рахіль, і підніс свій голос, і заплакав...

Genesis 45:15

15 І цілував він усіх братів своїх, і плакав над ними... А потому говорили брати його з ним.

Psalms 2:12

12 Шануйте Сина, щоб Він не розгнівався, і щоб вам не загинути в дорозі, бо гнів Його незабаром запалиться. Блаженні усі, хто на Нього надіється!

Psalms 36:7

7 Твоя справедливість немов гори Божі, Твої суди безодня велика, людину й худобу спасаєш Ти, Господи!

Psalms 63:3-5

3 Я так приглядався до Тебе в святині, щоб бачити силу Твою й Твою славу,4 ліпша бо милість Твоя над життя, й мої уста Тебе прославляють!5 Так я буду в житті своїм благословляти Тебе, ради Ймення Твого буду руки свої підіймати!

Song of Songs 1:4

4 Потягни ти мене за собою, біжім! Цар впровадив мене у палати свої, ми радіти та тішитись будемо тобою, згадаємо кохання твої, від вина приємніші, поправді кохають тебе!

Song of Songs 2:4

4 Він впровадив мене до винярні, а прапор його надо мною кохання!

Song of Songs 4:10

10 Яке любе кохання твоє, о сестрице моя, наречена! Скільки ліпше кохання твоє за вино, а запашність олив твоїх за всі пахощі!...

Song of Songs 5:16

16 Уста його солодощі, і він увесь пожадання... Оце мій коханий, й оце мій дружок, дочки єрусалимські!

Song of Songs 7:6

6 Голівка твоя на тобі мов Кармел, а коса на голівці твоїй немов пурпур, полонений цар тими кучерями!

Song of Songs 7:9

9 Я подумав: виберуся на цю пальму, схоплюся за віття її, і нехай стануть перса твої, немов виноградні ті грона, а пахощ дихання твого як яблука!...

Song of Songs 7:12

12 Ходи ж, мій коханий, та вийдемо в поле, переночуємо в селах!

Song of Songs 8:1-2

1 О, коли б ти мені був за брата, що перса ссав в нені моєї, коли б стріла тебе я на вулиці, цілувала б тебе, і ніхто мені не докоряв би!2 Повела б я тебе й привела б у дім нені своєї: ти навчав би мене, я б тебе напоїла вином запашним, соком гранатових яблук своїх!

Isaiah 25:6

6 І вчинить Господь Саваот на горі цій гостину з страв ситих, гостину із вин молодих, із шпікового товщу, із очищених вин молодих.

Isaiah 55:1-2

1 О, всі спрагнені, йдіть до води, а ви, що не маєте срібла, ідіть, купіть живности, й їжте! І йдіть, без срібла купіть живности, і без платні вина й молока!2 Нащо будете важити срібло за те, що не хліб, і працю вашу за те, що не ситить? Послухайте пильно Мене, й споживайте добро, і нехай розкошує у наситі ваша душа!

Matthew 26:26

26 Як вони ж споживали, Ісус узяв хліб, і поблагословив, поламав, і давав Своїм учням, і сказав: Прийміть, споживайте, це тіло Моє.

Luke 15:20

20 І, вставши, пішов він до батька свого. А коли він далеко ще був, його батько вгледів його, і переповнився жалем: і побіг він, і кинувсь на шию йому, і зачав цілувати його!

Acts 21:7

7 А ми, закінчивши від Тиру плавбу, пристали до Птолемаїди, і, братів привітавши, один день перебули в них.

1 Peter 5:14

14 Вітайте один одного поцілунком любови. Мир вам усім у Христі! Амінь.

Exodus 30:23-28

23 А ти візьми собі найкращих пахощів: самотечної мірри п'ять сотень шеклів, і запашного цинамону половину його: двісті й п'ятдесят, і запашної очеретини двісті й п'ятдесят,24 і касії п'ять сотень шеклів на міру шеклем святині, та гін оливкової оливи.25 І зробиш її миром святого помазання, масть складену, робота робітника масти. Це буде миро святого помазання.26 І намастиш ним скинію заповіту, і ковчега свідоцтва,27 і стола та всі речі його, і свічника та речі його, і жертівника кадила,28 і жертівника цілопалення та всі речі його, і вмивальницю та підставу її.

Exodus 33:12

12 І сказав Мойсей до Господа: Дивися, Ти говориш мені: Випровади цей народ, а Ти не дав мені знати, кого зо мною пошлеш. А Ти сказав був: Я знаю тебе на ім'я, а також знайшов ти милість в очах Моїх.

Exodus 33:19

19 І Він промовив: Я переведу все добро Своє перед тобою, і покличу Господнім Ім'ям перед тобою. І Я помилую, до кого милостивий, і змилосерджуся, до кого милосердний.

Exodus 34:5-7

5 А Господь зійшов у хмарі, і став там із ним, та й покликав Ім'ям Господа.6 І перейшов Господь перед лицем його, та й викликнув: Господь, Господь, Бог милосердний, і милостивий, довготерпеливий, і многомилостивий та правдивий,7 що дотримує милість для тисяч, що вибачає провину й переступ та гріх, та певне не вважає чистим винуватого, бо карає провину батьків на дітях, і на дітях дітей, і на третіх, і на четвертих поколіннях.

Psalms 45:7-8

7 Престол Твій, о Боже, на вічні віки, берло правди берло Царства Твого.8 Ти полюбив справедливість, а беззаконня зненавидів, тому намастив Тебе Бог, Твій Бог, оливою радости понад друзів Твоїх.

Psalms 45:14

14 Вся оздоба царської дочки усередині, шата ж її погаптована золотом.

Psalms 89:15-16

15 Справедливість та право підстава престолу Твого, милість та правда обличчя Твоє випереджують!16 Блаженний народ, що знає він поклик святковий, Господи, вони ходять у світлі обличчя Твого!

Psalms 133:2

2 Воно як та добра олива на голову, що спливає на бороду, Ааронову бороду, що спливає на кінці одежі його!

Proverbs 27:9

9 Олива й кадило потішують серце, і солодкий нам друг за душевну пораду.

Ecclesiastes 7:1

1 Краще добре ім'я від оливи хорошої, а день смерти людини від дня її вродження!

Song of Songs 3:6

6 Хто вона, що виходить із пустині, немов стовпи диму, окурена миррою й ладаном, всілякими пахощами продавця?

Song of Songs 5:5

5 Встала я відчинити своєму коханому, а з рук моїх капала мирра, і мирра текла на засувки замка з моїх пальців...

Song of Songs 5:13

13 Його личка як грядка бальзаму, немов квітники запашні! Його губи лілеї, з яких капає мирра текуча!

Song of Songs 6:8

8 Шістдесят є цариць, і вісімдесят є наложниць, а дівчатам немає числа,

Isaiah 9:6-7

6 Без кінця буде множитися панування та мир на троні Давида й у царстві його, щоб поставити міцно його й щоб підперти його правосуддям та правдою відтепер й аж навіки, ревність Господа Саваота це зробить!7 Проти Якова слово послав був Господь, а впало воно на Ізраїля,

Isaiah 61:3

3 щоб радість вчинити сіонським жалобникам, щоб замість попелу дати їм оздобу, оливу радости замість жалоби, одежу хвали замість темного духа! І будуть їх звати дубами праведности, саджанцями Господніми, щоб прославивсь Господь!

Jeremiah 23:5-6

5 Ось дні наступають, говорить Господь, і поставлю Давидові праведну Парость, і Цар зацарює, і буде Він мудрий, і правосуддя та правду в Краю запровадить.6 За днів Його Юда спасеться, Ізраїль же буде безпечний. А це Його Ймення, яким Його кликати будуть: Господь праведність наша.

Matthew 1:21-23

21 І вона вродить Сина, ти ж даси Йому йменна Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів.22 А все оце сталось, щоб збулося сказане пророком від Господа, який провіщає:23 Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануїл, що в перекладі є: З нами Бог.

Matthew 25:1

1 Тоді Царство Небесне буде подібне до десяти дів, що побрали каганці свої, та й пішли зустрічати молодого.

John 12:3

3 А Марія взяла літру мира, з найдорожчого нарду пахучого, і намастила Ісусові ноги, і волоссям своїм Йому ноги обтерла... І пахощі мира наповнили дім!

2 Corinthians 2:14-16

14 А Богові подяка, що Він постійно чинить нас переможцями в Христі, і запашність знання про Себе через нас виявляє на всякому місці!15 Ми бо для Бога Христова запашність серед тих, хто спасається, і тих, які гинуть,16 для одних бо смертельна запашність на смерть, а для других запашність життєва в життя. І хто здатен на це?

2 Corinthians 11:2

2 Бо пильную про вас пильністю Божою, заручив бо я вас одному чоловікові, щоб Христові привести вас чистою дівою.

Philippians 2:9-10

9 Тому й Бог повищив Його, та дав Йому Ім'я, що вище над кожне ім'я,10 щоб перед Ісусовим Ім'ям вклонялося кожне коліно небесних, і земних, і підземних,

Philippians 4:18

18 Та все я одержав, і маю достаток. Маю повно, прийнявши від Епафродита, що ви послали, як пахощі запашні, жертву приємну, Богові вгодну.

Revelation 14:4

4 Це ті, хто не осквернився з жінками, бо чисті вони. Вони йдуть за Агнцем, куди Він іде. Вони викуплені від людей, первістки Богові й Агнцеві,

Psalms 42:4

4 Сльоза моя стала для мене поживою вдень та вночі, коли кажуть мені цілий день: Де твій Бог?

Psalms 45:14-15

14 Вся оздоба царської дочки усередині, шата ж її погаптована золотом.15 У шати гаптовані вбрану провадять її до Царя, за нею дівчата, подруги її, до Тебе проваджені.

Psalms 48:9

9 Як ми чули, так бачили в місті Господа Саваота, у місті нашого Бога, Бог міцно поставить навіки його! Села.

Psalms 63:5

5 Так я буду в житті своїм благословляти Тебе, ради Ймення Твого буду руки свої підіймати!

Psalms 98:4-9

4 Уся земле, викликуйте Господу, покликуйте радісно, і співайте та грайте!5 Грайте Господеві на гуслах, на гуслах і піснопінням,6 на сурмах і голосом рогу викликуйте перед обличчям Царя Цього й Господа!7 Нехай шумить море й усе, що у ньому, вселенна й мешканці її,8 ріки хай плещуть в долоні, разом радіють хай гори9 перед обличчям Господнім, бо Він землю судити гряде: Він за справедливістю буде судити вселенну, і народи по правді!

Psalms 103:1-2

1 Давидів. Благослови, душе моя, Господа, і все нутро моє святе Ймення Його!2 Благослови, душе моя, Господа, і не забувай за всі добродійства Його!

Psalms 111:4

4 Він пам'ятку чудам Своїм учинив, милостивий та щедрий Господь!

Psalms 119:32

32 Буду бігти шляхом Твоїх заповідей, бо пошириш Ти серце моє.

Psalms 119:60

60 Я спішу й не барюся виконувати Твої заповіді.

Psalms 149:2

2 Хай ізраїль радіє Творцем своїм, хай Царем своїм тішаться діти Сіону!

Song of Songs 1:2-3

2 Нехай він цілує мене поцілунками уст своїх, бо ліпші кохання твої від вина!3 На запах оливи твої запашні, твоє ймення неначе олива розлита, тому діви кохають тебе!

Song of Songs 2:3-5

3 Як та яблуня між лісовими деревами, так мій коханий поміж юнаками, його тіні жадала й сиділа я в ній, і його плід для мого піднебіння солодкий!4 Він впровадив мене до винярні, а прапор його надо мною кохання!5 Підкріпіте мене виноградовим печивом, освіжіть мене яблуками, бо я хвора з кохання!

Song of Songs 3:4

4 Небагато пройшла я від них, та й знайшла я того, кого покохала душа моя: схопила його, й не пустила його, аж поки його не ввела у дім неньки своєї, та в кімнату тієї, що в утробі носила мене!...

Isaiah 25:8

8 Смерть знищена буде назавжди, і витре сльозу Господь Бог із обличчя усякого, і ганьбу народу Свого він усуне з усієї землі, бо Господь це сказав.

Isaiah 45:25

25 Через Господа усправедливляться, і буде прославлене всяке насіння Ізраїля!

Isaiah 63:7

7 Буду згадувати ласки Господні, Господні хвали за все те, що вчинив нам Господь, за велике добро те для дому Ізраїля, що вчинив Він для них у Своїм милосерді, і в ласці великій Своїй!

Jeremiah 31:3

3 Здалека Господь з'явився мені та й промовив: Я вічним коханням тебе покохав, тому милість тобі виявляю!

Hosea 11:4

4 Я тягнув їх шнурками, що людям лицюють, шнурками любови, і був Я для них немов ті, що здіймають ярмо з-над їхньої шиї, і Я їх годував.

Zephaniah 3:14

14 Співай, дочко Сіону! Втішайся, Ізраїлю! Радій та втішайся всім серцем, дочко Єрусалиму!

Zechariah 9:9

9 Радій вельми, о дочко Сіону, веселись, дочко Єрусалиму! Ось Цар твій до тебе гряде, справедливий і повний спасіння, покірний, і їде на ослі, і на молодім віслюкові, сині ослиці.

Matthew 25:10

10 І як вони купувати пішли, то прибув молодий; і готові ввійшли на весілля з ним, і замкнені двері були.

Luke 2:10

10 Та Ангол промовив до них: Не лякайтесь, бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім.

Luke 22:19

19 Узявши ж хліб і вчинивши подяку, поламав і дав їм, проказуючи: Це тіло Моє, що за вас віддається. Це чиніть на спомин про Мене!

John 6:44

44 Ніхто бо не може до Мене прийти, як Отець, що послав Мене, не притягне його, і того воскрешу Я останнього дня.

John 12:32

32 І, як буду піднесений з землі, то до Себе Я всіх притягну.

John 14:2-3

2 Багато осель у домі Мого Отця; а коли б то не так, то сказав би Я вам, що йду приготувати місце для вас?3 А коли відійду й приготую вам місце, Я знову прийду й заберу вас до Себе, щоб де Я були й ви.

John 21:15-17

15 Як вони вже поснідали, то Ісус промовляє до Симона Петра: Симоне, сину Йонин, чи ти любиш мене більше цих? Той каже Йому: Так, Господи, відаєш Ти, що кохаю Тебе! Промовляє йому: Паси ягнята Мої!16 І говорить йому Він удруге: Симоне, сину Йонин, чи ти любиш Мене? Той каже Йому: Так, Господи, відаєш Ти, що кохаю Тебе! Промовляє йому: Паси вівці Мої!17 Утретє Він каже йому: Симоне, сину Йонин, чи кохаєш Мене? Засмутився Петро, що спитав його втретє: Чи кохаєш Мене? І він каже Йому: Ти все відаєш, Господи, відаєш Ти, що кохаю Тебе! Промовляє до нього Ісус: Паси вівці Мої!

1 Corinthians 11:23-26

23 Бо прийняв я від Господа, що й вам передав, що Господь Ісус ночі тієї, як виданий був, узяв хліб,24 подяку віддав, і переломив, і сказав: Прийміть, споживайте, це тіло Моє, що за вас ломається. Це робіть на спомин про Мене!25 Так само і чашу взяв Він по Вечері й сказав: Ця чаша Новий Заповіт у Моїй крові. Це робіть, коли тільки будете пити, на спомин про Мене!26 Бо кожного разу, як будете їсти цей хліб та чашу цю пити, смерть Господню звіщаєте, аж доки Він прийде.

Ephesians 2:6

6 і разом із Ним воскресив, і разом із Ним посадив на небесних місцях у Христі Ісусі,

Ephesians 6:24

24 Благодать зо всіма, що незмінно люблять Господа нашого Ісуса Христа! Амінь.

Philippians 2:12-13

12 Отож, мої любі, як ви завжди слухняні були не тільки в моїй присутності, але значно більше тепер, у моїй відсутності, зо страхом і тремтінням виконуйте своє спасіння.13 Бо то Бог викликає в вас і хотіння, і чин за доброю волею Своєю.

Philippians 3:3

3 Бо обрізання то ми, що служимо Богові духом, а хвалимося Христом Ісусом, і не кладемо надії на тіло,

Philippians 4:4

4 Радійте в Господі завсіди, і знову кажу: радійте!

Hebrews 12:1

1 Тож і ми, мавши навколо себе велику таку хмару свідків, скиньмо всякий тягар та гріх, що обплутує нас, та й біжім з терпеливістю до боротьби, яка перед нами,

1 Peter 1:8

8 Ви Його любите, не бачивши, і віруєте в Нього, хоч тепер не бачите, а вірувавши, радієте невимовною й славною радістю,

Psalms 45:9

9 Миро, алое й кассія всі шати Твої, а з палат із слонової кости струни Тебе звеселили.

Psalms 90:17

17 і хай буде над нами благовоління Господа, Бога нашого, і діло рук наших утверди нам, і діло рук наших утверди його!

Psalms 120:5

5 Горе мені, що замешкую в Мешеху, що живу із шатрами Кедару!

Psalms 149:4

4 бо знаходить Господь уподобу в народі Своїм, прикрашає покірних спасінням!

Song of Songs 2:7

7 Заклинаю я вас, дочки єрусалимські, газелями чи польовими оленями, щоб ви не сполохали, й щоб не збудили кохання, аж доки йому до вподоби!...

Song of Songs 2:14

14 Голубко моя у розщілинах скельних, у бескіднім сховку, дай побачити мені твоє личко, дай почути мені голосок твій, бо голос твій милий, а личко твоє уродливе!

Song of Songs 3:5

5 Заклинаю я вас, дочки єрусалимські, газелями чи польовими оленями, щоб ви не сполохали, щоб не збудили кохання, аж доки йому до вподоби!...

Song of Songs 3:10

10 стовпці їхні зробив він із срібла, а їхне опертя золоте, пурпурове сидіння, їхня середина вистелена коханням дочок єрусалимських!...

Song of Songs 4:3

3 Твої губки немов кармазинова нитка, твої устонька красні, мов частина гранатного яблука скроня твоя за серпанком твоїм!

Song of Songs 5:8

8 Заклинаю я вас, дочки єрусалимські, як мого коханого стрінете ви, що йому повісте? Що я хвора з кохання!

Song of Songs 6:4

4 Ти прекрасна, моя ти подруженько, мов та Тірца, ти хороша, як Єрусалим, ти грізна, як війська з прапорами!

Song of Songs 8:4

4 Заклинаю я вас, дочки єрусалимські, нащо б сполохали, й нащо б збудили кохання, аж доки йому до вподоби!

Isaiah 53:2

2 Бо Він виріс перед Ним, мов галузка, і мов корінь з сухої землі, не мав Він принади й не мав пишноти; і ми Його бачили, та краси не було, щоб Його пожадати!

Isaiah 60:7

7 Всі отари кедарські зберуться до тебе, барани невайотські послужать тобі, вони підуть усі на Мій вівтар, як жертва приємна, і Я прославлю дім слави Своєї!

Isaiah 61:10

10 Я радісно буду втішатися Господом, нехай звеселиться душа моя Богом моїм, бо Він зодягнув мене в шату спасіння, і в одежу праведности мене вбрав, немов молодому, поклав Він на мене вінця, і мов молоду, приоздобив красою мене!

Ezekiel 16:14

14 І розійшлося ім'я твоє поміж народами за твою красу, бо досконала вона, через пишноту Мою, яку Я на тебе поклав, говорить Господь Бог!

Matthew 10:25

25 Доволі для учня, коли буде він, як учитель його, а раб як господар його. Коли Вельзевулом назвали господаря дому, скільки ж більше назвуть так домашніх його!

Matthew 22:11

11 Як прийшов же той цар на гостей подивитись, побачив там чоловіка, в одежу весільну не вбраного,

Luke 13:34

34 Єрусалиме, Єрусалиме, що вбиваєш пророків та каменуєш посланих до тебе! Скільки раз Я хотів позбирати дітей твоїх, як та квочка збирає під крила курчаток своїх, та ви не захотіли!

Luke 15:22

22 А батько рабам своїм каже: Принесіть негайно одежу найкращу, і його зодягніть, і персня подайте на руку йому, а сандалі на ноги.

Romans 13:14

14 але зодягніться Господом Ісусом Христом, а догодження тілу не обертайте на пожадливість!

1 Corinthians 4:10-13

10 Ми нерозумні Христа ради, а ви мудрі в Христі; ми слабі, ви ж міцні; ви славні, а ми безчесні!11 Ми до цього часу і голодуємо, і прагнемо, і нагі ми, і катовані, і тиняємось,12 і трудимось, працюючи своїми руками. Коли нас лихословлять, ми благословляємо; як нас переслідують, ми терпимо;13 як лають, ми молимось; ми стали, як сміття те для світу, аж досі ми всім, як ті викидки!

2 Corinthians 5:21

21 Бо Того, Хто не відав гріха, Він учинив за нас гріхом, щоб стали ми Божою правдою в Нім!

Galatians 4:26

26 А вишній Єрусалим вільний, він мати всім нам!

Ephesians 5:26

26 щоб її освятити, очистивши водяним купелем у слові,

1 John 3:1

1 Подивіться, яку любов дав нам Отець, щоб ми були дітьми Божими, і ними ми є. Світ нас не знає тому, що Його не пізнав.

Ruth 1:19-21

19 І пішли вони вдвох, аж прийшли до Віфлеєму. І сталося, коли вони входили до Віфлеєму, то зашуміло все місто про них, і говорили: Чи це Ноомі?20 А вона сказала їм: Не кличте мене: Ноомі, кличте мене: Мара, бо велику гіркоту зробив мені Всемогутній.21 Я заможною пішла була, та порожньою вернув мене Господь. Чого кличете мене: Ноомі, коли Господь свідчив проти мене, а Всемогутній послав мені горе?

Job 30:30

30 моя шкіра зчорніла та й лупиться з мене, від спекоти спалилися кості мої...

Psalms 69:8

8 бо я ради Тебе зневагу ношу, ганьба покрила обличчя моє!...

Song of Songs 8:11-12

11 Виноградника мав Соломон у Баал-Гамоні, виноградника він віддавав сторожам, щоб кожен приносив за плід його тисячу срібла.12 Але мій виноградник, що маю його, при мені! Тобі, Соломоне, хай буде та тисяча, а сторожам його плоду дві сотні!

Jeremiah 8:21

21 Через нещастя дочки народу мого знещасливлений я, і міцно страхіття мене обняло...

Jeremiah 12:6

6 Бо також твої браття та дім твого батька і вони тебе зраджують, і криком кричать за тобою, не вір їм, коли й добре тобі говоритимуть!

Lamentations 4:8

8 а тепер їхній вигляд чорніший за сажу, не розпізнають їх на вулицях, їхня шкіра стягнулась на їхній кості, зробилась сухою, як дерево...

Micah 7:6

6 Бо гордує син батьком своїм, дочка повстає проти неньки своєї, невістка проти свекрухи своєї, вороги чоловіку домашні його!

Matthew 10:22

22 І за Ім'я Моє будуть усі вас ненавидіти. А хто витерпить аж до кінця, той буде спасений.

Matthew 10:35-36

35 Я ж прийшов порізнити чоловіка з батьком його, дочку з її матір'ю, і невістку з свекрухою її.36 І: вороги чоловікові домашні його!

Mark 4:6

6 а як сонце зійшло то зів'яло, і, коріння не мавши, усохло.

Luke 12:51-53

51 Чи ви думаєте, що прийшов Я мир дати на землю? Ні, кажу вам, але поділ!52 Віднині бо п'ятеро в домі одному поділені будуть: троє супроти двох, і двоє супроти трьох.53 Стане батько на сина, а син проти батька, мати проти дочки, а дочка проти матері, свекруха навпроти невістки своєї, а невістка навпроти свекрухи!...

Acts 14:22

22 душі учнів зміцняючи, просячи перебувати в вірі, та навчаючи, що через великі утиски треба нам входити у Боже Царство.

Galatians 4:29

29 Але як і тоді, хто родився за тілом, переслідував тих, хто родився за духом, так само й тепер.

Genesis 37:16

16 А той відказав: Я шукаю братів своїх. Скажи ж мені, де вони випасають?

1 Samuel 12:20-21

20 І сказав Самуїл до народу: Не бійтеся! Ви зробили все те зло, тільки не відступіть від Господа, і служіть Господеві всім серцем своїм!21 І не відступайте, і не йдіть за марнотами, які не допоможуть і які не врятують, бо марнота вони.

Psalms 18:1

1 Для дириґента хору. Раба Господнього Давида, коли він промовив до Господа слова цієї пісні того дня, як Господь урятував його з руки всіх його ворогів та від руки Саула,

Psalms 23:1-2

1 Псалом Давидів. Господь то мій Пастир, тому в недостатку не буду,2 на пасовиськах зелених оселить мене, на тихую воду мене запровадить!

Psalms 28:1

1 Давидів. До Тебе я кличу, о Господи скеле моя, не будь же безмовним до мене, бо коли Ти замовкнеш до мене, я стану подібний до тих, що сходять до гробу...

Psalms 80:1

1 Для дириґетна хору. На „Лілеї". Свідоцтво. Псалом Асафів.

Psalms 116:1

1 Я вірив, коли говорив: Я сильно пригнічений!

Song of Songs 2:3

3 Як та яблуня між лісовими деревами, так мій коханий поміж юнаками, його тіні жадала й сиділа я в ній, і його плід для мого піднебіння солодкий!

Song of Songs 2:16

16 Мій коханий він мій, я ж його, він пасе між лілеями!

Song of Songs 3:1-4

1 По ночах на ложі своїм я шукала того, кого покохала душа моя... Шукала його, та його не знайшла...2 Хай устану й нехай я пройдуся по місті, хай на вулицях та на майданах того пошукаю, кого покохала душа моя! Шукала його, та його не знайшла...3 Спіткали мене сторожі, що по місті проходять... Чи не бачили часом того, кого покохала душа моя?4 Небагато пройшла я від них, та й знайшла я того, кого покохала душа моя: схопила його, й не пустила його, аж поки його не ввела у дім неньки своєї, та в кімнату тієї, що в утробі носила мене!...

Song of Songs 5:10

10 Коханий мій білий й рум'яний, визначніший він від десяти тисяч інших...

Song of Songs 6:3

3 Я належу своєму коханому, а мені мій коханий, що пасе між лілеями!

Song of Songs 8:13

13 О ти, що сидиш у садках, друзі твої прислухаються до твого голосу: дай почути його і мені!

Isaiah 13:20

20 Не буде назавжди заселений він, нізамешкалий з роду в рід, і араб там не стане наметом, і там пастухи не спочинуть з своєю отарою...

Isaiah 26:9

9 за Тобою душа моя тужить вночі, також дух мій в мені спозаранку шукає Тебе, бо коли на землі Твої суди, то мешканці світу навчаються правди!

Isaiah 40:11

11 Він отару Свою буде пасти, як Пастир, раменом Своїм позбирає ягнята, і на лоні Своєму носитиме їх, дійняків же провадити буде!

Jeremiah 33:12

12 Так говорить Господь Саваот: Ще буде на місці оцьому спустошеному, що немає нічого воно від людини та аж до скотини, та по містах його всіх ще буде пасовисько для пастухів, куди приведуть вони череду на відпочинок!

Micah 5:4

4 І Він буде миром. Як прийде до нашого краю Ашшур, і буде топтатись по наших палатах, то поставимо на нього сім пастирів та восьмеро людських княжат.

Matthew 10:37

37 Хто більш, як Мене, любить батька чи матір, той Мене недостойний. І хто більш, як Мене, любить сина чи дочку, той Мене недостойний.

John 6:67-69

67 І сказав Ісус Дванадцятьом: Чи не хочете й ви відійти?68 Відповів Йому Симон Петро: До кого ми підемо, Господи? Ти маєш слова життя вічного.69 Ми ж увірували та пізнали, що Ти Христос, Син Бога Живого!

John 10:11

11 Я Пастир Добрий! Пастир добрий кладе життя власне за вівці.

John 10:28-29

28 І Я життя вічне даю їм, і вони не загинуть повік, і ніхто їх не вихопить із Моєї руки.29 Мій Отець, що дав їх Мені, Він більший за всіх, і вихопити ніхто їх не може Отцеві з руки.

John 21:17

17 Утретє Він каже йому: Симоне, сину Йонин, чи кохаєш Мене? Засмутився Петро, що спитав його втретє: Чи кохаєш Мене? І він каже Йому: Ти все відаєш, Господи, відаєш Ти, що кохаю Тебе! Промовляє до нього Ісус: Паси вівці Мої!

Colossians 3:14-18

14 А над усім тим зодягніться в любов, що вона союз досконалости!15 І нехай мир Божий панує у ваших серцях, до якого й були ви покликані в одному тілі. І вдячними будьте!16 Слово Христове нехай пробуває в вас рясно, у всякій премудрості. Навчайте та напоумляйте самих себе! Вдячно співайте у ваших серцях Господеві псалми, гімни, духовні пісні!17 І все, що тільки робите словом чи ділом, усе робіть у Ім'я Господа Ісуса, дякуючи через Нього Богові й Отцеві.18 Дружини, слухайтеся чоловіків своїх, як лицює то в Господі!

1 Peter 2:7

7 Отож бо, для вас, хто вірує, Він коштовність, а для тих, хто не вірує камінь, що його занедбали були будівничі, той наріжним став каменем,

1 John 2:19

19 Із нас вони вийшли, та до нас не належали. Коли б були належали до нас, то залишилися б з нами; але вийшли, щоб відкрилось, що не всі вони наші.

Revelation 7:17

17 Бо Агнець, що серед престолу, буде їх пасти, і водитиме їх до джерел вод життя. І Бог кожну сльозу з очей їхніх зітре!

Psalms 16:3

3 До святих, які на землі, що шляхетні вони, до них все жадання моє!

Psalms 45:11

11 Слухай, дочко, й побач, і нахили своє ухо, і забудь свій народ і дім батька свого!

Psalms 45:13

13 А Тирська дочка прийде з даром, будуть благати тебе найбагатші з народу.

Proverbs 8:34

34 Блаженна людина, яка мене слухає, щоб пильнувати при дверях моїх день-у-день, щоб одвірки мої берегти!

Song of Songs 1:15

15 Яка ти прекрасна, моя ти подруженько, яка ти хороша! Твої очі немов голубині!

Song of Songs 2:10

10 Мій коханий озвався й промовив до мене: Уставай же, подруго моя, моя красна, й до мене ходи!

Song of Songs 4:1

1 Яка ти прекрасна, моя ти подруженько, яка ти хороша! Твої оченятка, немов ті голубки, глядять з-за серпанку твого! Твої коси немов стадо кіз, що хвилями сходять з гори Гілеадської!

Song of Songs 4:7

7 Уся ти прекрасна, моя ти подруженько, і плями нема на тобі!

Song of Songs 5:9

9 Чим коханий твій кращий від інших коханих, вродливіша з жінок? Чим коханий твій кращий від інших коханих, що так заклинаєш ти нас?

Song of Songs 6:1

1 Куди твій коханий пішов, о найвродливіша з жінок? Куди спрямував твій коханий? Бо ми пошукаємо його із тобою.

Song of Songs 6:4-10

4 Ти прекрасна, моя ти подруженько, мов та Тірца, ти хороша, як Єрусалим, ти грізна, як війська з прапорами!5 Відверни ти свої оченята від мене, бо вони непокоять мене! Твої коси немов стадо кіз, що хвилями сходять з того Гілеаду!6 Твої зуби немов та отара овець, що з купелю вийшли, що котять близнята, і між ними немає неплідної!7 Мов частина гранатного яблука скроня твоя за серпанком твоїм!8 Шістдесят є цариць, і вісімдесят є наложниць, а дівчатам немає числа,9 та єдина вона ця голубка моя, моя чиста! У неньки своєї вона одиначка, обрана вона у своєї родительки! Як бачили дочки Сіону її, то щасливою звали її, цариці й наложниці то вихваляли її:10 Хто це така, що вона виглядає, немов та досвітня зоря, прекрасна, як місяць, як сонце ясна, як полки з прапорами грізна?

Song of Songs 7:1-13

1 Вернися, вернись, Суламітко! Вернися, вернися, нехай ми на тебе надивимось! Чого вам дивитися на Суламітку, немов би на танець військовий?2 Хороші які стали ноги твої в черевичках, князівно моя! Заокруглення стегон твоїх мов намисто, руками мистецькими виточене!3 Твоє лоно немов круглоточена чаша, в якій не забракне вина запашного! Твій живіт сніп пшениці, оточений тими лілеями!4 Два перса твої немов двоє сарняток близнят!5 Твоя шия як башта із кости слонової, твої очі озерця в Хешбоні при брамі того Бат-Рабіму, в тебе ніс немов башта ливанська, що дивиться все в бік Дамаску!6 Голівка твоя на тобі мов Кармел, а коса на голівці твоїй немов пурпур, полонений цар тими кучерями!7 Яка ти прекрасна й приємна яка, о кохання в розкошах!8 Став подібний до пальми твій стан, твої ж перса до грон виноградних!9 Я подумав: виберуся на цю пальму, схоплюся за віття її, і нехай стануть перса твої, немов виноградні ті грона, а пахощ дихання твого як яблука!...10 А уста твої як найліпше вино: простує воно до мого коханого, чинить промовистими й уста сплячих!11 Я належу своєму коханому, а його пожадання до мене!12 Ходи ж, мій коханий, та вийдемо в поле, переночуємо в селах!13 Устанемо рано, й ходім у сади-виногради, подивимося, чи зацвів виноград, чи квітки розцвілись, чи гранатові яблуні порозцвітали?... Там кохання своє тобі дам! Видадуть пах мандрагори, при наших же входах всілякі коштовні плоди, нові та старі, що я їх заховала для тебе, коханий ти мій!

Jeremiah 6:16

16 Так говорить Господь: На дорогах спиніться та гляньте, і спитайте про давні стежки, де то добра дорога, то нею ідіть, і знайдете мир для своєї душі! Та вони відказали: Не підемо!

John 21:15

15 Як вони вже поснідали, то Ісус промовляє до Симона Петра: Симоне, сину Йонин, чи ти любиш мене більше цих? Той каже Йому: Так, Господи, відаєш Ти, що кохаю Тебе! Промовляє йому: Паси ягнята Мої!

1 Corinthians 11:1

1 Будьте наслідувачами мене, як і я Христа!

Ephesians 5:27

27 щоб поставити її Собі славною Церквою, що не має плями чи вади, чи чогось такого, але щоб була свята й непорочна!

Hebrews 6:12

12 щоб ви не розлінились, але переймали від тих, хто обітниці вспадковує вірою та терпеливістю.

Hebrews 11:4-40

4 Вірою Авель приніс Богові жертву кращу, як Каїн; нею засвідчений був, що він праведний, як Бог свідчив про дари його; нею, і вмерши, він ще промовляє.5 Вірою Енох був перенесений на небо, щоб не бачити смерти; і його не знайшли, бо Бог переніс його. Бо раніш, як його перенесено, він був засвідчений, що Богові він догодив.6 Догодити ж без віри не можна. І той, хто до Бога приходить, мусить вірувати, що Він є, а тим, хто шукає Його, Він дає нагороду.7 Вірою Ной, як дістав був об'явлення про те, чого ще не бачив, побоявшись, зробив ковчега, щоб дім свій спасти; нею світ засудив він, і став спадкоємцем праведности, що з віри вона.8 Вірою Авраам, покликаний на місце, яке мав прийняти в спадщину, послухався та й пішов, не відаючи, куди йде.9 Вірою він перебував на Землі Обіцяній, як на чужій, і проживав у наметах з Ісаком та Яковом, співспадкоємцями тієї ж обітниці,10 бо чекав він міста, що має підвалини, що Бог його будівничий та творець.11 Вірою й Сара сама дістала силу прийняти насіння, і породила понад час свого віку, бо вірним вважала Того, Хто обітницю дав.12 Тому й від одного, та ще змертвілого, народилось так багато, як зорі небесні й пісок незчисленний край моря.13 Усі вони повмирали за вірою, не одержавши обітниць, але здалека бачили їх, і повітали, і вірували в них, та визнавали, що вони на землі чужаниці й приходьки.14 Бо ті, що говорять таке, виявляють, що шукають батьківщини.15 І коли б вони пам'ятали ту, що вийшли з неї, то мали б були час повернутись.16 Та бажають вони тепер кращої, цебто небесної, тому й Бог не соромиться їх, щоб звати Себе їхнім Богом, бо Він приготував їм місто.17 Вірою Авраам, випробовуваний, привів був на жертву Ісака, і, мавши обітницю, приніс однородженого,18 що йому було сказано: В Ісакові буде насіння тобі.19 Бо він розумів, що Бог має силу й воскресити з мертвих, тому й одержав його на прообраз.20 Вірою в майбутнє поблагословив Ісак Якова та Ісава.21 Вірою Яків, умираючи, поблагословив кожного сина Йосипового, і схилився на верх свого жезла.22 Вірою Йосип, умираючи, згадав про вихід синів Ізраїлевих та про кості свої заповів.23 Вірою Мойсей, як родився, переховувався батьками своїми три місяці, бо вони бачили, що гарне дитя, і не злякались наказу царевого.24 Вірою Мойсей, коли виріс, відрікся зватися сином дочки фараонової.25 Він хотів краще страждати з народом Божим, аніж мати дочасну гріховну потіху.26 Він наругу Христову вважав за більше багатство, ніж скарби єгипетські, бо він озирався на Божу нагороду.27 Вірою він покинув Єгипет, не злякавшися гніву царевого, бо він був непохитний, як той, хто Невидимого бачить.28 Вірою справив він Пасху й покроплення крови, щоб їх не торкнувся той, хто погубив первороджених.29 Вірою вони перейшли Червоне море, немов суходолом, на що спокусившись єгиптяни, потопились.30 Вірою впали єрихонські мури по семиденнім обходженні їх.31 Вірою блудниця Рахав не згинула з невірними, коли з миром прийняла вивідувачів.32 І що ще скажу? Бо не стане часу мені, щоб оповідати про Гедеона, Варака, Самсона, Ефтая, Давида й Самуїла та про пророків,33 що вірою царства побивали, правду чинили, одержували обітниці, пащі левам загороджували,34 силу огненну гасили, утікали від вістря меча, зміцнялись від слабости, хоробрі були на війні, обертали в розтіч полки чужоземців;35 жінки діставали померлих своїх із воскресіння; а інші бували скатовані, не прийнявши визволення, щоб отримати краще воскресіння;36 а інші дізнали наруги та рани, а також кайдани й в'язниці.37 Камінням побиті бували, допитувані, перепилювані, умирали, зарубані мечем, тинялися в овечих та козячих шкурах, збідовані, засумовані, витерпілі.38 Ті, що світ не вартий був їх, тинялися по пустинях та горах, і по печерах та проваллях земних.39 І всі вони, одержавши засвідчення вірою, обітниці не прийняли,40 бо Бог передбачив щось краще про нас, щоб вони не без нас досконалість одержали.

Hebrews 13:7

7 Спогадуйте наставників ваших, що вам говорили Слово Боже; і, дивлячися на кінець їхнього життя, переймайте їхню віру.

James 2:21

21 Авраам, отець наш, чи він не з діл виправданий був, як поклав був на жертівника свого сина Ісака?

James 2:25

25 Чи так само і блудниця Рахав не з діл виправдалась, коли прийняла посланців, і дорогою іншою випустила?

James 5:10

10 Візьміть, браття, пророків за приклад страждання та довготерпіння, вони промовляли Господнім Ім'ям!

1 Peter 3:6

6 Так Сара корилась Авраамові, і паном його називала. А ви її діти, коли добро робите та не лякаєтесь жадного страху.

Revelation 19:7-8

7 Радіймо та тішмося, і даймо славу Йому, бо весілля Агнця настало, і жона Його себе приготувала!8 І їй дано було зодягнутися в чистий та світлий вісон, бо віссон то праведність святих.

1 Kings 10:28

28 А коней, що були в Соломона, приводили з Єгипту та з Кеве; царські купці брали їх із Кеве за встановлені гроші.

2 Chronicles 1:14-17

14 І зібрав Соломон колесниць та верхівців, і було в нього тисяча й чотири сотні колесниць та дванадцять тисяч верхівців, і він порозміщував їх по колесничних містах та при царі в Єрусалимі.15 І цар зібрав в Єрусалимі срібла та золота, мов каміння, а кедрів зібрав, щодо численности, як сикомор, що в Шефелі.16 А коней, що були в Соломона, приводили з Єгипту та з Кеве; царські купці купували їх з Кеве.17 І ходили вони, і вивозили з Єгипту колесницю за шість сотень срібла, а коня за сотню й п'ятдесят. І так вони вивозили все це своєю рукою для всіх царів хіттійських та царів сирійських. І Соломон наказав будувати дім для Господнього Ймення та дім царський для себе.

Song of Songs 2:2

2 Як лілея між тереном, так подруга моя поміж дівами!

Song of Songs 2:13

13 Фіґа випустила свої ранні плоди, і розцвілі виноградини пахощі видали. Уставай же, подруго моя, моя красна, й до мене ходи!

Song of Songs 5:2

2 Я сплю, моє ж серце чуває... Ось голос мого коханого!... Стукає... Відчини мені, сестро моя, о моя ти подруженько, голубко моя, моя чиста, бо росою покрилася вся моя голова, мої кучері краплями ночі!...

Isaiah 31:1

1 Горе тим, що в Єгипет по поміч ідуть, що на коней спираються, і на колесниці надію свою покладають, вони бо численні! та на верхівців, бо вони дуже сильні! але на Святого Ізраїлевого не дивляться, і до Господа не звертаються!

John 15:14-15

14 Ви друзі Мої, якщо чините все, що Я вам заповідую.15 Я вже більше не буду рабами вас звати, бо не відає раб, що пан його чинить. А вас назвав друзями Я, бо Я вам об'явив усе те, що почув від Мого Отця.

Genesis 24:22

22 І сталося, як перестали верблюди пити, то взяв той чоловік золоту сережку, пів шекля вага їй, і два наручні на руки її, на десять шеклів золота вага їм,

Genesis 24:47

47 А я запитався її та й сказав: Чия ти дочка? А вона відказала: Я дочка Бетуїла, сина Нахорового, якого породила йому Мілка. І сережку надів я до носа її, і наручні на руки її.

Genesis 41:42

42 І зняв фараон персня свого з своєї руки, та й дав його на руку Йосипову, і зодягнув його в одежу віссонну, а на шию йому повісив золотого ланцюга.

Numbers 31:50

50 І ми принесли Господню жертву, кожен, хто знайшов що з золота, ланцюжок на ноги, і нараменник, перстень, сережки та нашийника на очищення наших душ перед Господнім лицем.

Proverbs 1:9

9 вони бо хороший вінок для твоєї голови, і прикраса на шию твою.

Song of Songs 4:9

9 Забрала ти серце мені, моя сестро, моя наречена, забрала ти серце мені самим очком своїм, разочком одненьким намиста свого!...

Isaiah 3:18-21

18 Того дня поскидає Господь окрасу спряжок на їхніх ногах, і чільця, і місяці,19 сережки, нараменники, і серпанки,20 і завої, і ланцюжки на ногах, і пояски, і пляшечки з пахощами, і чарівничі привіски,21 персні, і сережки носові,

Ezekiel 16:11-13

11 І приоздобив тебе оздобою, і дав нараменники на руки твої, а ланцюга на шию твою.12 І дав Я носову сережку до носа твого, і сережки на вуха твої, а пишну корону на твою голову.13 І приоздобилась ти золотом та сріблом, а одіж твоя віссон та шовк, і різнокольорове; булку й мед та оливу ти їла, і стала ти гарна-прегарна, і вдалося тобі досягти царської гідности!

1 Peter 3:4

4 але захована людина серця в нетлінні лагідного й мовчазного духа, що дорогоцінне перед Богом.

2 Peter 1:3-4

3 Усе, що потрібне для життя та побожности, подала нам Його Божа сила пізнанням Того, Хто покликав нас славою та чеснотою.4 Через них даровані нам цінні та великі обітниці, щоб ними ви стали учасниками Божої Істоти, утікаючи від пожадливого світового тління.

Genesis 1:26

26 І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, і хай панують над морською рибою, і над птаством небесним, і над худобою, і над усею землею, і над усім плазуючим, що плазує по землі.

Song of Songs 8:9

9 Якщо вона мур, забороло із срібла збудуємо на ній, а якщо вона двері обкладемо кедровою дошкою їх...

Ephesians 5:25-27

25 Чоловіки, любіть своїх дружин, як і Христос полюбив Церкву, і віддав за неї Себе,26 щоб її освятити, очистивши водяним купелем у слові,27 щоб поставити її Собі славною Церквою, що не має плями чи вади, чи чогось такого, але щоб була свята й непорочна!

Philippians 3:21

21 Який перемінить тіло нашого пониження, щоб стало подібне до славного тіла Його, силою, якою Він може і все підкорити Собі.

Psalms 45:1

1 Для дириґетна хору. На „Лілеї". Синів Кореєвих. Псалом навчальний. Пісня любови.

Song of Songs 4:13-16

13 Лоно твоє сад гранатових яблук з плодом досконалим, кипри із нардами,14 нард і шафран, пахуча тростина й кориця з усіма деревами ладану, мирра й алое зо всіма найзапашнішими пахощами,15 ти джерело садкове, криниця живої води, та тієї, що плине з Ливану!...16 Прокинься, о вітре з півночі, і прилинь, вітре з полудня, повій на садок мій: нехай потечуть його пахощі! Хай коханий мій прийде до саду свого, і нехай споживе плід найкращий його!...

Song of Songs 7:5

5 Твоя шия як башта із кости слонової, твої очі озерця в Хешбоні при брамі того Бат-Рабіму, в тебе ніс немов башта ливанська, що дивиться все в бік Дамаску!

Matthew 22:4

4 Знову послав він інших рабів, наказуючи: Скажіть запрошеним: Ось я приготував обід свій, закололи бики й відгодоване, і все готове. Ідіть на весілля!

Matthew 25:34

34 Тоді скаже Цар тим, хто праворуч Його: Прийдіть, благословенні Мого Отця, посядьте Царство, уготоване вам від закладин світу.

Matthew 26:26-28

26 Як вони ж споживали, Ісус узяв хліб, і поблагословив, поламав, і давав Своїм учням, і сказав: Прийміть, споживайте, це тіло Моє.27 А взявши чашу, і подяку вчинивши, Він подав їм і сказав: Пийте з неї всі,28 бо це кров Моя Нового Заповіту, що за багатьох проливається на відпущення гріхів!

Mark 14:3

3 Коли ж Ісус був у Віфанії, у домі Симона, на проказу слабого, і сидів при столі, підійшла одна жінка, алябастрову пляшечку маючи щирого нардового дуже цінного мира. І розбила вона алябастрову пляшечку, і вилила миро на голову Йому!

Luke 24:30-32

30 І ото, коли сів Він із ними до столу, то взяв хліб, поблагословив, і, ламаючи, їм подавав...31 Тоді очі відкрилися їм, і пізнали Його. Але Він став для них невидимий...32 І говорили вони один одному: Чи не палало нам серце обом, коли промовляв Він до нас по дорозі, і коли виясняв нам Писання?...

Revelation 3:20

20 Ось Я стою під дверима та стукаю: коли хто почує Мій голос і двері відчинить, Я до нього ввійду, і буду вечеряти з ним, а він зо Мною.

Revelation 8:3-4

3 І прийшов другий Ангол, та й став перед жертівником із золотою кадильницею. І було йому дано багато кадила, щоб до молитов усіх святих додав на золотого жертівника, що перед престолом.4 І знявся дим кадильний з молитвами святих від руки Ангола перед Бога.

Genesis 43:11

11 І сказав їм Ізраїль, їх батько: Коли так, то зробіть ви оце. Візьміть із плодів цього Краю, і віднесіть дарунка мужеві тому: трохи бальзаму, і трохи меду, пахощів, і ладану, дактилів, і мигдалів.

Psalms 45:8

8 Ти полюбив справедливість, а беззаконня зненавидів, тому намастив Тебе Бог, Твій Бог, оливою радости понад друзів Твоїх.

Song of Songs 4:6

6 Поки день прохолоду навіє, а тіні втечуть, піду я собі на ту миррину гору й на пагірок ладану...

Song of Songs 4:14

14 нард і шафран, пахуча тростина й кориця з усіма деревами ладану, мирра й алое зо всіма найзапашнішими пахощами,

Song of Songs 5:1

1 Прийшов я до саду свого, о сестро моя, наречена! Збираю я мирру свою із бальзамом своїм, споживаю свого стільника разом із медом своїм, п'ю вино я своє зо своїм молоком!... Споживайте, співдрузі, пийте до схочу, кохані!

Song of Songs 8:3-4

3 Ліва рука його під головою моєю, правиця ж його пригортає мене!...4 Заклинаю я вас, дочки єрусалимські, нащо б сполохали, й нащо б збудили кохання, аж доки йому до вподоби!

John 19:39

39 Прибув також і Никодим, що давніше приходив вночі до Ісуса, і смирну приніс, із алоєм помішану, щось літрів із сто.

Ephesians 3:17

17 щоб Христос через віру замешкав у ваших серцях, щоб ви, закорінені й основані в любові,

Joshua 15:62

62 і Нівшан, і Ір-Гаммелах, і Ен-Ґеді, шість міст та їхні оселі.

1 Samuel 23:29-24:1

Song of Songs 1:13

13 Мій коханий для мене мов китиця мирри: спочиває між персами в мене!

Song of Songs 4:13-14

13 Лоно твоє сад гранатових яблук з плодом досконалим, кипри із нардами,14 нард і шафран, пахуча тростина й кориця з усіма деревами ладану, мирра й алое зо всіма найзапашнішими пахощами,

Song of Songs 1:8

8 Якщо ти не знаєш цього, вродливіша посеред жінок, то вийди собі за слідами отари, і випасуй при шатрах пастуших козлятка свої.

Song of Songs 5:12

12 Його очі немов голубки над джерелами водними, у молоці повимивані, що над повним струмком посідали!

Malachi 2:14

14 А ви ще й говорите: Защо? За те, що засвідчив Господь між тобою й жоною юнацтва твого, якій ти невірність вчинив, а вона ж твоя подруга, і дружина умови твоєї!

2 Corinthians 11:2-3

2 Бо пильную про вас пильністю Божою, заручив бо я вас одному чоловікові, щоб Христові привести вас чистою дівою.3 Та боюсь я, як змій звів був Єву лукавством своїм, щоб так не попсувалися ваші думки, і ви не вхилилися від простоти й чистости, що в Христі.

Ephesians 1:17-18

17 щоб Бог Господа нашого Ісуса Христа, Отець слави, дав вам Духа премудрости та відкриття для пізнання Його,18 просвітив очі вашого серця, щоб ви зрозуміли, до якої надії Він вас закликає, і який багатий Його славний спадок у святих,

Psalms 45:2

2 Моє серце бринить добрим словом, проказую я: Для Царя мої твори, мій язик мов перо скорописця!

Psalms 110:3

3 Народ Твій готовий у день військового побору Твого, в оздобах святині із лоня зірниці прилине для Тебе, немов та роса, Твоя молодість.

Song of Songs 3:7

7 Ось ложе його, Соломонове, шістдесят лицарів навколо нього, із лицарів славних Ізраїлевих!

Song of Songs 5:10-16

10 Коханий мій білий й рум'яний, визначніший він від десяти тисяч інших...11 Голова його щиреє золото, його кучері пальмове віття, чорні, як ворон...12 Його очі немов голубки над джерелами водними, у молоці повимивані, що над повним струмком посідали!13 Його личка як грядка бальзаму, немов квітники запашні! Його губи лілеї, з яких капає мирра текуча!14 Його руки стовпці золоті, повисаджувані хризолітом, а лоно його твір мистецький з слонової кости, покритий сапфірами!15 Його стегна стовпи мармурові, поставлені на золотії підстави! Його вигляд немов той Ливан, він юнак як ті кедри!16 Уста його солодощі, і він увесь пожадання... Оце мій коханий, й оце мій дружок, дочки єрусалимські!

Zechariah 9:17

17 і що за добро Його буде, і що за краса Його! Збіжжя поможе рости юнакам, а дівчатам вино молоде.

Philippians 3:8-9

8 Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа,9 щоб знайтися в Нім не з власною праведністю, яка від Закону, але з тією, що з віри в Христа, праведністю від Бога за вірою,

Revelation 5:11-13

11 І я бачив, і чув голос багатьох Анголів навколо престолу, і тварин, і старців, і число їх було десятки тисяч раз по десять тисяч і тисячі тисяч.12 І казали вони гучним голосом: Достойний Агнець, що заколений, прийняти силу, і багатство, і мудрість, і міць, і честь, і славу, і благословення!13 І кожне створіння, що воно на небі, і на землі, і під землею, і на морі, і все, що в них, чув я, говорило: Тому, Хто сидить на престолі, і Агнцеві благословення, і честь, і слава, і сила на вічні віки!

1 Kings 6:9

9 І збудував він той храм та й покінчив його. І покрив він храм дошками та брусками кедрових дерев.

2 Chronicles 2:8-9

8 щоб наготовити мені безліч дерева, бо цей храм, що я будую, буде великий та пишний!9 А ось дереворубам, що стинають дерева, рабам твоїм, дав я пшениці, як поживи, двадцять тисяч корів, та ячменю двадцять тисяч корів, і вина двадцять тисяч батів, і оливи двадцять тисяч батів.

Psalms 92:12

12 і дивилося око моє на занепад моїх ворогів, тих злочинців, що на мене встають, почують про це мої уші!

Ezekiel 41:16

16 Пороги та вікна, широкі знадвору, і вузькі всередині, ґалерія навколо них трьох, навпроти порогу дерев'яний обклад навколо й земля до вікон, а вікна зачинені.

Ezekiel 42:3

3 Навпроти двадцять ліктів, що у внутрішньому подвір'ї, і навпроти викладеної підлоги, що в зовнішньому подвір'ї, ґалерія до переду ґалерії на три поверхи.

1 Timothy 3:15-16

15 А коли я спізнюся, то щоб знав ти, як треба поводитися в Божому домі, що ним є Церква Бога Живого, стовп і підвалина правди.16 Безсумнівно, велика це таємниця благочестя: Хто в тілі з'явився, Той оправданий Духом, Анголам показався, проповіданий був між народами, увірувано в Нього в світі, Він у славі вознісся!

Hebrews 11:10

10 бо чекав він міста, що має підвалини, що Бог його будівничий та творець.

1 Peter 2:4-5

4 Приступайте до Нього, до Каменя живого, дорогоцінного, що відкинули люди Його, але вибрав Бог.5 І самі, немов те каміння живе, будуйтеся в дім духовий, на священство святе, щоб приносити жертви духовні, приємні для Бога через Ісуса Христа.

Cross Reference data is from OpenBible.info, retrieved June 28, 2010, and licensed under a Creative Commons Attribution License.