Psalms 129:5 Cross References - Ukrainian

5 Нехай посоромлені будуть, і хай повідступають назад усі ті, хто Сіона ненавидить!

Esther 6:13

13 І розповів Гаман жінці своїй Зереші та всім приятелям своїм усе, що спіткало його. І сказали йому мудреці його та жінка його Зереш: Якщо з юдейського насіння Мордехай, перед яким зачав ти падати, то не переможеш його, бо дійсно впадеш перед ним!...

Esther 9:5

5 І били юдеї всіх своїх ворогів, побиваючи мечем, і забиваючи та вигублюючи їх, і робили з своїми ворогами за своєю волею.

Psalms 71:13

13 Нехай посоромляться, хай позникають усі, хто ненавидить душу мою, бодай зодяглися в наругу та в сором усі, хто прагне для мене лихого!

Psalms 83:4-11

4 Вони проти народу Твого хитрий задум видумують, і нараджуються проти тих, кого Ти бережеш!5 Вони кажуть: Ходіть но, та знищимо їх з-між народів, і згадуватись більш не буде імення ізраїля!6 Бо вони однодушно нарадилися, проти Тебе умови складають,7 намети Едома й ізмаїльтян, Моав та агаряни,8 Ґевал і Аммон, і Амалик, Филистея з мешканцями Тиру.9 і Ашшур поєднався був з ними, вони синам Лотовим стали раменом. Села.10 Зроби їм, як Мідіянові, як Сісері, як Явінові в долині Кішон,11 при Ен-Дорі вони були знищені, стали погноєм землі!

Psalms 122:6

6 Миру бажайте для Єрусалиму: Нехай будуть безпечні, хто любить тебе!

Isaiah 10:12

12 І станеться, як доконає ввесь чин Свій Господь на Сіонській горі та в Єрусалимі, то скаже: Навіщу я плоди гордовитости серця царя асирійського та пишноту чванливих очей його!

Isaiah 37:22

22 Ось те слово, яке Господь говорив про нього: Гордує тобою, сміється із тебе дівиця, сіонська дочка, вслід тобі головою хитає дочка Єрусалиму!

Isaiah 37:28-29

28 І сидіння твоє, і твій вихід та вхід твій Я знаю, і твоє проти Мене обурення.29 За твоє проти Мене обурення, що гординя твоя надійшла до вух Моїх, то на ніздрі твої Я сережку привішу, а вудило Моє в твої уста, і тебе поверну Я тією дорогою, якою прийшов ти!

Isaiah 37:35

35 І це місто Я обороню на спасіння його ради Себе та ради Давида, Мого раба!

Micah 4:11

11 А зараз зібрались на тебе численні народи, говорячи: Нехай він зневажений буде, і нехай наше око побачить нещастя Сіону!

Zechariah 1:14-17

14 І сказав до мене той Ангол, що говорив зо мною: Клич, говорячи: Так говорить Господь Саваот: Піклуюся Я про Єрусалим та про Сіон великим піклуванням.15 І гнівом великим Я гніваюся на ті спокійні народи, на яких Я мало гнівався, а вони допомогли злому.16 Тому так промовляє Господь: Вернуся Я до Єрусалиму з милосердям, храм Мій буде збудований у ньому, говорить Господь Саваот, а мірничий шнур буде розтягнений над Єрусалимом.17 Ще клич та й скажи: Так говорить Господь Саваот: Знов добром переповняться міста Мої, і Господь ще потішить Сіона, і ще вибере Єрусалима!

Zechariah 12:3

3 І буде в той день, Я зроблю Єрусалима за камінь тяжкий всім народам: усі, хто буде його порушати, будуть конче поранені, і зберуться на нього всі народи землі.

Zechariah 12:6

6 Того дня Я вчиню князів Юди, немов ту жаровню з огнем між дровами, і як палаючий смолоскип між снопами, і будуть вони пожирати праворуч і ліворуч всі довкільні народи. І знову осяде на місці своєму Єрусалим, у Єрусалимі.

1 Corinthians 16:22

22 Коли хто не любить Господа, нехай буде проклятий! Марана та!

Cross Reference data is from OpenBible.info, retrieved June 28, 2010, and licensed under a Creative Commons Attribution License.