Psalms 111:1 Cross References - Ukrainian

1 Алілуя! Буду славити Господа з повного серця, в колі праведних та на згромадженні!

1 Chronicles 29:10-20

10 І поблагословив Давид Господа на очах усього збору. І сказав Давид: Благословенний Ти, Господи, Боже Ізраїля, нашого батька, від віку й аж до віку!11 Твоя, Господи, могутність і сила, і велич, і вічність, і слава, і все на небесах та на землі! Твої, Господи, царства, і Ти піднесений над усім за Голову!12 І багатство та слава від Тебе, і Ти пануєш над усім, і в руці Твоїй сила та хоробрість, і в руці Твоїй побільшити та зміцнити все.13 А тепер, Боже наш, ми дякуємо Тобі, і славимо Ім'я Твоєї величі.14 І хто бо я, і хто народ мій, що маємо силу так жертвувати, як це? Бо все це від Тебе, і з Твоєї руки дали ми Тобі.15 Бо ми приходьки перед лицем Твоїм та чужинці, як усі наші батьки! Наші дні на землі мов та тінь, і немає тривалого!16 Господи, Боже наш, уся ця безліч, яку ми наготовили на збудування Тобі храму для Ймення Твоєї святости, із Твоєї руки вона, і все це Твоє!17 І я знаю, Боже мій, що Ти вивідуєш серце й любиш щирість. У щирості серця свого я пожертвував це все, а тепер бачу я з радістю народ Твій, який знаходиться тут, що жертвує себе Тобі.18 Господи, Боже Авраама, Ісака та Якова, наших батьків, збережи ж навіки цей напрямок думок серця народу Твого, і міцно скеруй їхнє серце до Себе!19 А моєму синові Соломонові дай серце ціле, щоб виконувати заповіді Твої, свідоцтва Твої та устави Твої, і щоб чинити все, і щоб збудувати цю твердиню, яку я приготовив!20 І сказав Давид до всього збору: Поблагословіть же Господа, вашого Бога! І ввесь збір поблагословив Господа, Бога своїх батьків, і нахилилися, і вклонилися всі до землі Господеві й цареві!

2 Chronicles 6:3-4

3 І повернув цар обличчя своє, та й поблагословив увесь Ізраїлів збір, увесь же Ізраїлів збір стояв.4 А він сказав: Благословенний Господь, Бог Ізраїлів, що Своїми устами говорив був із моїм батьком Давидом, і руками Своїми виконав, кажучи:

2 Chronicles 20:26-28

26 А четвертого дня зібралися вони до долини Бераха, бо там благословляли Господа; тому назвали ім'я тому місцю: долина Бераха, і так воно зветься аж до сьогодні.27 І вернулися всі юдеяни та єрусалимляни, а Йосафат на чолі їх, щоб вернутися до Єрусалиму з радістю, бо звеселив їх Господь спасінням від їхніх ворогів.28 І прибули вони до Єрусалиму з арфами й з цитрами та сурмами до Господнього дому.

Psalms 9:1

1 Для дириґетна хору. На спів: „На смерть сина". Псалом Давидів.

Psalms 22:25

25 бо Він не погордував і не зневажив страждання убогого, і від нього обличчя Свого не сховав, а почув, як він кликав до Нього!

Psalms 35:18

18 Я буду Тебе прославляти на зборах великих, буду Тебе вихваляти в численнім народі!

Psalms 40:9-10

9 Твою волю чинити, мій Боже, я хочу, і Закон Твій у мене в серці.10 Я проповідував правду в великому зборі, ото, своїх уст не ув'язнюю я, Господи, знаєш Ти,

Psalms 89:5

5 Встановлю Я навіки насіння твоє, а твій трон Я збудую на вічні віки! Села.

Psalms 89:7

7 бо хто в небі подібний до Господа? Хто подібний до Господа серед Божих синів?

Psalms 103:1

1 Давидів. Благослови, душе моя, Господа, і все нутро моє святе Ймення Його!

Psalms 106:1

1 Алілуя! Дякуйте Господу, добрий бо Він, бо навіки Його милосердя!

Psalms 106:48

48 Благословенний Господь, Бог ізраїлів звіку й навіки! і ввесь народ нехай скаже: Амінь! Алілуя!

Psalms 107:32

32 Нехай величають Його на народньому зборі, і нехай вихваляють Його на засіданні старших!

Psalms 108:3

3 Збудися ж ти, арфо та цитро, я буду будити досвітню зорю!

Psalms 109:30

30 Я устами своїми хвалитиму голосно Господа, і між багатьма Його славити буду,

Psalms 138:1

1 Давидів. Прославляю Тебе цілим серцем своїм, перед богами співаю Тобі!

Psalms 149:1

1 Алілуя! Заспівайте для Господа пісню нову, Йому слава на зборах святих!

Cross Reference data is from OpenBible.info, retrieved June 28, 2010, and licensed under a Creative Commons Attribution License.