Proverbs 20:1 Cross References - Ukrainian

1 Вино то насмішник, напій п'янкий галасун, і кожен, хто блудить у ньому, немудрий.

Genesis 9:21-23

21 І пив він вино та й упився, й обнажився в середині свого намету.22 І побачив Хам, батько Ханаанів, наготу батька свого, та й розказав обом браттям своїм надворі.23 Узяли тоді Сим та Яфет одежину, і поклали обидва на плечі свої, і позадкували, та й прикрили наготу батька свого. Вони відвернули дозаду обличчя свої, і не бачили наготи батька свого.

Genesis 19:31-36

31 І промовила старша молодшій: Наш батько старий, а чоловіка немає в цім краї, щоб прийшов до нас, як звичайно на цілій землі.32 Ходи, напіймо свого батька вином, і покладімося з ним. І оживимо нащадків від нашого батька.33 І ночі тієї вони напоїли вином свого батька. І прийшла старша та й поклалася з батьком своїм. А він не знав, коли вона лягла й коли встала...34 І сталося другого дня, і старша сказала молодшій: Ось я минулої ночі поклалась була з своїм батьком. Напіймо його вином також ночі цієї, і прийди ти, покладися з ним, і оживимо нащадків від нашого батька.35 І також ночі тієї вони напоїли вином свого батька. І встала молодша та й поклалася з ним. А він не знав, коли вона лягла й коли встала...36 І завагітніли обидві Лотові дочки від батька свого.

1 Samuel 25:36-38

36 І прийшла Авіґаїл до Навала, аж ось у нього прийняття в його домі, немов прийняття царське! А Навалове серце було веселе в ньому, і він був дуже п'яний. І вона не розповіла йому нічого, ані малого, ані великого аж до світла ранку.37 І сталося, вранці, коли Навал витверезився, то жінка його розповіла йому про цю справу. І завмерло йому серце в його середині, і він став, як камінь.38 І сталося днів через десять, і вразив Господь Навала, і той помер.

2 Samuel 11:13

13 І покликав його Давид, і той їв та пив перед ним, а він підпоїв його. І вийшов він увечорі, щоб покластися на ложі своїм разом зо слугами пана свого, а до дому свого не пішов.

2 Samuel 13:28

28 А Авесалом загадав юнакам своїм, говорячи: Дивіться, як Амнон звеселіє на серці від вина, то скажу вам: Ударте Амнона! і ви вб'єте його. Не бійтеся, чи ж не я загадав вам? Будьте міцні та відважні!...

1 Kings 20:16-21

16 І вийшли вони опівдні, а Бен-Гадад пив п'яний у шатрах, він та царі, тридцять і два царі, що допомагали йому.17 І вийшли напочатку слуги начальників округ. І послав Бен-Гадад, і донесли йому, кажучи: Ось повиходили люди з Самарії.18 А він відказав: Якщо на мир вийшли вони, схопіть їх живих, а якщо на війну повиходили, теж живими схопіть їх у неволю!19 А то вийшли з міста слуги начальників округ та військо, що йшло за ними.20 І побивали вони один одного, і побігли сиріяни, а Ізраїль їх гнав. Та втік Бен-Гадад, сирійський цар, на коні та з верхівцями.21 І вийшов Ізраїлів цар, та й побив коні та колесниці, і завдав в Сирії великої поразки.

Proverbs 23:29-35

29 В кого ой, в кого ай, в кого сварки, в кого клопіт, в кого рани даремні, в кого очі червоні?30 У тих, хто запізнюється над вином, у тих, хто приходить попробувати вина змішаного.31 Не дивись на вино, як воно рум'яніє, як виблискує в келіху й рівненько ллється,32 кінець його буде кусати, як гад, і вжалить, немов та гадюка,33 пантруватимуть очі твої на чужі жінки, і серце твоє говоритиме дурощі...34 І ти будеш, як той, хто лежить у середині моря, й як той, хто лежить на щогловім верху.35 І скажеш: Побили мене, та мені не боліло, мене штурхали, я ж не почув, коли я прокинусь, шукатиму далі того ж...

Proverbs 31:4

4 Не царям, Лемуїле, вино, не царям, і напій той п'янкий не князям,

Isaiah 5:22

22 Горе тим, що хоробрі винце попивати, і силачі на мішання п'янкого напою,

Isaiah 28:7

7 І ось ці від вина позбивались з дороги, і від п'янкого напою хитаються: священик і пророк позбивались з дороги напоєм п'янким, від вина збаламутились, від напою п'янкого хитаються, блудять вони у видіннях, у постановах своїх спотикаються...

Isaiah 56:12

12 Прийдіть но, говорять, візьму я вина, та напою п'янкого нажлуктимось, і буде і цей день, і завтрішній день далеко щедріший!...

Hosea 4:11

11 Блуд і вино та сік виноградний володіють їхнім серцем.

Hosea 7:5

5 У святковий день нашого царя похворіли князі від жару вина, і він простяг до насмішників руку свою.

Habakkuk 2:15-16

15 Горе тому, хто свого ближнього напоює з келіху гніву свого, і поїть, щоб бачити сором його!16 Ти наситишся ганьбою більше, як славою. Пий також ти, та показуй свій сором! На тебе обернеться келіх правиці Господньої, ганьба ж на славу твою!

1 Corinthians 6:10

10 ні злодії, ні користолюбці, ні п'яниці, ні злоріки, ні хижаки Царства Божого не вспадкують вони!

Galatians 5:21

21 завидки, п'янство, гулянки й подібне до цього. Я про це попереджую вас, як і попереджав був, що хто чинить таке, не вспадкують вони Царства Божого!

Ephesians 5:18

18 І не впивайтесь вином, в якому розпуста, але краще наповнюйтесь Духом,

Cross Reference data is from OpenBible.info, retrieved June 28, 2010, and licensed under a Creative Commons Attribution License.