Numbers 29:1 Cross References - Ukrainian

1 А сьомого місяця, першого дня місяця святі збори будуть для вас, жодного робочого зайняття не будете робити, це буде для вас день сурмлення.

Leviticus 23:24-25

24 Промовляй до Ізраїлевих синів, говорячи: Сьомого місяця, першого дня місяця буде вам повний спочинок, пам'ять сурмлення, святі збори.25 Жодного робочого зайняття не будете робити, і принесете огняну жертву для Господа.

Numbers 10:1-10

1 Господь промовляв до Мойсея, говорячи:2 Зроби собі дві срібні сурмі, куттям зробиш їх; і будуть вони тобі на скликання громади та на рушання таборів.3 І засурмлять у них, і збереться до тебе громада при вході скинії зборів.4 А якщо засурмлять в одну, то зберуться до тебе начальники, голови Ізраїлевих тисяч.5 А засурмлять на сполох, то рушать табори, що таборують на сході.6 А засурмите на сполох удруге, то рушать табори, що таборують на півдні, будуть сурмити на сполох, щоб рушали вони.7 А на скликання зборів засурмите, але без сполоху.8 А сурмити в сурми будуть Ааронові сини, священики. І ці сурмлення будуть для вас на вічну постанову для ваших поколінь.9 А коли підете війною в вашому Краю на ворога, що гнобить вас, і засурмите на сполох, то ви будете згадані перед лицем Господа, Бога вашого, і будете спасені від ваших ворогів.10 А в день вашої радости, і в ваші свята та першого дня ваших місяців засурмите в ті сурми на ваших цілопаленнях та на мирних жертвах ваших, і вони будуть вам на пригад перед лицем вашого Бога. Я Господь, Бог ваш!

1 Chronicles 15:28

28 І ввесь Ізраїль ніс ковчега Господнього заповіту з радісним криком, і зо звуком рога, і з сурмами, і з цимбалами, граючи на цитрах та на арфах.

Ezra 3:6

6 Від першого дня сьомого місяця зачали приносити цілопалення для Господа. А під Господній храм не були ще покладені основи.

Nehemiah 7:73

73 І осілися священики, і Левити, і придверні, і співаки, і дехто з народу, і храмові підданці, і ввесь Ізраїль по своїх містах. Як настав сьомий місяць, то Ізраїлеві сини були по своїх містах.

Psalms 81:3

3 заспівайте пісню, і заграйте на бубні, на цитрі приємній із гуслами,

Psalms 89:15

15 Справедливість та право підстава престолу Твого, милість та правда обличчя Твоє випереджують!

Isaiah 27:13

13 І станеться в день той, і буде засурмлено в велику сурму, і прийдуть, хто гинув у краї асирійському, і вигнанці до краю єгипетського, і будуть вони на святій горі в Єрусалимі вклонятися Господеві.

Zechariah 9:14

14 А Господь з'явиться над ними, і стріла Його вийде, як блискавка, і Господь Бог засурмить у сурму, і піде південними бурями.

Mark 16:15-16

15 І казав Він до них: Ідіть по цілому світові, та всьому створінню Євангелію проповідуйте!16 Хто увірує й охриститься, буде спасений, а хто не ввірує засуджений буде.

Romans 10:14-18

14 Але як покличуть Того, в Кого не ввірували? А як увірують у Того, що про Нього не чули? А як почують без проповідника?15 І як будуть проповідувати, коли не будуть послані? Як написано: Які гарні ноги благовісників миру, благовісників добра.16 Але не всі послухались Євангелії. Бо Ісая каже: Господи, хто повірив тому, що почув був від нас?17 Тож віра від слухання, а слухання через Слово Христове.18 Та кажу: Чи не чули вони? Отож: По всій землі їхній голос пішов, і їхні слова в кінці світу!

Romans 15:16-19

16 щоб був я слугою Христа Ісуса між поганами, і виконував святу службу Євангелії Божої, щоб приношення поган стало приємне й освячене Духом Святим.17 Тож маю я чим похвалитись у Христі Ісусі, щодо Божих речей,18 бо не смію казати того, чого не зробив через мене Христос на послух поган, словом і чином,19 силою ознак і чудес, силою Духа Божого, так що я поширив Євангелію Христову від Єрусалиму й околиць аж до Ілліріка.

Cross Reference data is from OpenBible.info, retrieved June 28, 2010, and licensed under a Creative Commons Attribution License.