Joshua 23:6 Cross References - Ukrainian

6 І ви будете дуже сильні, щоб виконувати й чинити все, написане в книзі Закону Мойсеєвого, щоб не відхилятися від нього ані праворуч, ані ліворуч,

Deuteronomy 5:32

32 І будеш пильнувати виконувати їх, як наказав вам Господь, Бог ваш, не збочите ні праворуч, ні ліворуч.

Deuteronomy 12:32

Deuteronomy 17:20

20 щоб не гордувало серце його своїми братами, і щоб не збочував він ні праворуч, ні ліворуч від цієї заповіді, щоб продожив дні на своїм царстві він та сини його серед Ізраїля.

Deuteronomy 28:14

14 і не відступиш від усіх тих слів, що я сьогодні наказую вам, ані праворуч, ані ліворуч, щоб ходити за іншими богами й служити їм.

Joshua 1:7-9

7 Тільки будь дуже сильний та відважний, щоб додержувати чинити за всім тим Законом, що наказав був тобі Мойсей, Мій раб, не відхилишся від нього ні праворуч, ні ліворуч, щоб щастило тобі в усьому, де ти будеш ходити.8 Нехай книга цього Закону не відійде від твоїх уст, але будеш роздумувати про неї вдень та вночі, щоб додержувати чинити все, що написано в ній, бо тоді зробиш щасливими дороги свої, і тоді буде щастити тобі.9 Чи ж не наказав Я тобі: будь сильний та відважний? Не бійся й не лякайся, бо з тобою Господь, Бог твій, у всьому, де ти будеш ходити.

Proverbs 4:26-27

26 Стежку ніг своїх вирівняй, і стануть міцні всі дороги твої:27 не вступайся ні вправо, ні вліво, усунь свою ногу від зла!

Jeremiah 9:3

3 Один одного остерігайтесь, і не покладайтесь на жодного брата, кожен бо брат обманити обманить, і приятель кожен обмовник!

1 Corinthians 16:13

13 Пильнуйте, стійте у вірі, будьте мужні, будьте міцні,

Ephesians 6:10-19

10 Нарешті, мої брати, зміцняйтеся Господом та могутністю сили Його!11 Зодягніться в повну Божу зброю, щоб могли ви стати проти хитрощів диявольських.12 Бо ми не маємо боротьби проти крови та тіла, але проти початків, проти влади, проти світоправителів цієї темряви, проти піднебесних духів злоби.13 Через це візьміть повну Божу зброю, щоб могли ви дати опір дня злого, і, все виконавши, витримати.14 Отже, стійте, підперезавши стегна свої правдою, і зодягнувшись у броню праведности,15 і взувши ноги в готовість Євангелії миру.16 А найбільш над усе візьміть щита віри, яким зможете погасити всі огненні стріли лукавого.17 Візьміть і шолома спасіння, і меча духовного, який є Слово Боже.18 Усякою молитвою й благанням кожного часу моліться духом, а для того пильнуйте з повною витривалістю та молитвою за всіх святих,19 і за мене, щоб дане було мені слово відкрити уста свої, і зо сміливістю провіщати таємницю Євангелії,

Hebrews 12:4

4 Ви ще не змагались до крови, борючись проти гріха,

Revelation 21:8

8 А лякливим, і невірним, і мерзким, і душогубам, і розпусникам, і чарівникам, і ідолянам, і всім неправдомовцям, їхня частина в озері, що горить огнем та сіркою, а це друга смерть!

Cross Reference data is from OpenBible.info, retrieved June 28, 2010, and licensed under a Creative Commons Attribution License.