John 3:14 Cross References - Ukrainian

14 І, як Мойсей підніс змія в пустині, так мусить піднесений бути й Син Людський,

Numbers 21:7-9

7 І прийшов народ до Мойсея та й сказав: Згрішили ми, бо говорили проти Господа та проти тебе. Молися до Господа, і нехай Він забере від нас цих зміїв. І молився Мойсей за народ.8 І сказав Господь до Мойсея: Зроби собі сарафа, і вистав його на жердині. І станеться, кожен покусаний, як погляне на нього, то буде жити.9 І зробив Мойсей мідяного змія, і виставив його на жердині. І сталося, якщо змій покусав кого, то той дивився на мідяного змія і жив!

2 Kings 18:4

4 Він понищив пагірки, і поламав стовпи для богів, і стяв Астарту, і розбив мідяного змія, якого зробив був Мойсей, бо аж до цих днів Ізраїлеві сини все кадили йому й кликали його: Нехуштан.

Psalms 22:16

16 Висохла сила моя, як лушпиння, і прилип мій язик до мого піднебіння, і в порох смертельний поклав Ти мене.

Matthew 26:54

54 Але як має збутись Писання, що так статися мусить?

Luke 18:31-33

31 І, взявши Дванадцятьох, промовив до них: Оце в Єрусалим ми йдемо, і все здійсниться, що писали Пророки про Людського Сина.32 Бо Він виданий буде поганам, і буде осміяний, і покривджений, і опльований,33 і, збичувавши, уб'ють Його, але третього дня Він воскресне!

Luke 24:20

20 Як первосвященики й наша старшина Його віддали на суд смертний, і Його розп'яли...

Luke 24:26-27

26 Чи ж Христові не це перетерпіти треба було, і ввійти в Свою славу?27 І Він почав від Мойсея, і від Пророків усіх, і виясняв їм зо всього Писання, що про Нього було.

Luke 24:44-46

44 І промовив до них: Це слова, що казав Я до вас, коли був іще з вами: Потрібно, щоб виконалось усе, що про Мене в Законі Мойсеєвім, та в Пророків, і в Псалмах написане.45 Тоді розум розкрив їм, щоб вони розуміли Писання.46 І сказав Він до них: Так написано є, і так потрібно було постраждати Христові, і воскреснути з мертвих дня третього,

John 8:28

28 Тож Ісус їм сказав: Коли ви підіймете Людського Сина, тоді зрозумієте, що то Я, і що Сам Я від Себе нічого не дію, але те говорю, як Отець Мій Мене був навчив.

John 12:32-34

32 І, як буду піднесений з землі, то до Себе Я всіх притягну.33 А Він це говорив, щоб зазначити, якою то смертю Він має померти.34 А народ відповів Йому: Ми чули з Закону, що Христос перебуває повік, то чого ж Ти говориш, що Людському Сину потрібно піднесеному бути? Хто такий Цей Син Людський?

Acts 2:23

23 Того, що був виданий певною волею та передбаченням Божим, ви руками беззаконників розп'яли та забили.

Acts 4:27-28

27 Бо справді зібралися в місці оцім проти Отрока Святого Твого Ісуса, що Його намастив Ти, Ірод та Понтій Пилат із поганами та з народом Ізраїлевим,28 учинити оте, що рука Твоя й воля Твоя наперед встановили були, щоб збулося.

Cross Reference data is from OpenBible.info, retrieved June 28, 2010, and licensed under a Creative Commons Attribution License.