1 Corinthians 6:11 Cross References - Ukrainian

11 І такими були дехто з вас, але ви обмились, але освятились, але виправдались Іменем Господа Ісуса Христа й Духом нашого Бога.

Psalms 51:2

2

Psalms 51:7

7 Отож я в беззаконні народжений, і в гріху зачала мене мати моя.

Proverbs 30:12

12 покоління, що чисте в очах своїх, та від бруду свого не обмите,

Isaiah 1:16

16 Умийтесь, очистьте себе! Відкиньте зло ваших учинків із-перед очей Моїх, перестаньте чинити лихе!

Isaiah 45:25

25 Через Господа усправедливляться, і буде прославлене всяке насіння Ізраїля!

Isaiah 53:11

11 Він через муки Своєї душі буде бачити плід, та й насититься. Справедливий, Мій Отрок, оправдає пізнанням Своїм багатьох, і їхні гріхи понесе.

Jeremiah 4:14

14 Обмий серце своє від лихого, о Єрусалиме, щоб був ти врятований! Аж доки в тобі пробуватимуть думки марноти твоєї?

Ezekiel 36:25

25 І покроплю вас чистою водою, і станете чисті; зо всіх ваших нечистот і зо всіх ваших бовванів очищу вас.

Luke 18:14

14 Говорю вам, що цей повернувся до дому свого більш виправданий, аніж той. Бо кожен, хто підноситься, буде понижений, хто ж понижається, той піднесеться.

John 13:10

10 Ісус каже йому: Хто обмитий, тільки ноги обмити потребує, бо він чистий увесь. І ви чисті, та не всі.

Acts 13:39

39 І в усім, у чому ви не могли виправдатись Законом Мойсеєвим, через Нього виправдується кожен віруючий.

Acts 22:16

16 А тепер чого гаєшся? Уставай й охристися, і обмий гріхи свої, прикликавши Ймення Його!

Acts 26:18

18 відкрити їм очі, щоб вони навернулись від темряви в світло та від сатаниної влади до Бога, щоб вірою в Мене отримати їм дарування гріхів і долю з освяченими.

Romans 3:24

24 але дарма виправдуються Його благодаттю, через відкуплення, що в Ісусі Христі,

Romans 3:26-30

26 за довготерпіння Божого, щоб виявити Свою правду за теперішнього часу, щоб бути Йому праведним, і виправдувати того, хто вірує в Ісуса.27 Тож де похвальба? Виключена. Яким законом? Законом діл? Ні, але законом віри.28 Отож, ми визнаємо, що людина виправдується вірою, без діл Закону.29 Хіба ж Бог тільки для юдеїв, а не й для поган? Так, і для поган,30 бо є один тільки Бог, що виправдає обрізання з віри й необрізання через віру.

Romans 4:5

5 А тому, хто не виконує, але вірує в Того, Хто виправдує нечестивого, віра його порахується в праведність.

Romans 5:1

1 Отож, виправдавшись вірою, майте мир із Богом через Господа нашого Ісуса Христа,

Romans 5:9

9 Тож тим більше спасемося Ним від гніву тепер, коли кров'ю Його ми виправдані.

Romans 6:17-19

17 Тож дяка Богові, що ви, бувши рабами гріха, від серця послухались того роду науки, якому ви себе віддали.18 А звільнившися від гріха, стали рабами праведности.19 Говорю я по-людському, через неміч вашого тіла. Бо як ви віддавали були члени ваші за рабів нечистості й беззаконню на беззаконня, так тепер віддайте члени ваші за рабів праведности на освячення.

Romans 8:30

30 А кого Він призначив, тих і покликав, а кого покликав, тих і виправдав, а кого виправдав, тих і прославив.

Romans 8:33

33 Хто оскаржувати буде Божих вибранців? Бог Той, що виправдує.

1 Corinthians 1:2

2 Божій Церкві, що в Коринті, посвяченим у Христі Ісусі, покликаним святим, зо всіма, що на всякому місті прикликають Ім'я Господа нашого Ісуса Христа, їхнього і нашого,

1 Corinthians 1:30

30 А з Нього ви в Христі Ісусі, що став нам мудрістю від Бога, праведністю ж, і освяченням, і відкупленням,

1 Corinthians 12:2

2 Знаєте, що коли ви поганами були, то ходили до німих ідолів, ніби воджено вас.

Galatians 2:16

16 А коли ми дізнались, що людина не може бути виправдана ділами Закону, але тільки вірою в Христа Ісуса, то ми ввірували в Христа Ісуса, щоб нам виправдатися вірою в Христа, а не ділами Закону. Бо жадна людина ділами Закону не буде виправдана!

Galatians 3:8

8 І Писання, передбачивши, що вірою Бог виправдає поган, благовістило Авраамові: Благословляться в тобі всі народи!

Galatians 3:11

11 А що перед Богом Законом ніхто не виправдується, то це ясно, бо праведний житиме вірою.

Galatians 3:24

24 Тому то Закон виховником був до Христа, щоб нам виправдатися вірою.

Galatians 5:22-23

22 А плід духа: любов, радість, мир, довготерпіння, добрість, милосердя, віра,23 лагідність, здержливість: Закону нема на таких!

Ephesians 2:1-3

1 І вас, що мертві були через ваші провини й гріхи,2 в яких ви колись проживали за звичаєм віку цього, за волею князя, що панує в повітрі, духа, що працює тепер у неслухняних,3 між якими й усі ми проживали колись у пожадливостях нашого тіла, як чинили волю тіла й думок, і з природи були дітьми гніву, як і інші,

Ephesians 4:17-22

17 Отже, говорю я це й свідкую в Господі, щоб ви більш не поводилися, як поводяться погани в марноті свого розуму,18 вони запаморочені розумом, відчужені від життя Божого за неуцтво, що в них, за стверділість їхніх сердець,19 вони отупіли й віддалися розпусті, щоб чинити всяку нечисть із зажерливістю.20 Але ви не так пізнали Христа,21 якщо ви чули про Нього, і навчилися в Нім, бо правда в Ісусі,22 щоб відкинути, за першим поступованням, старого чоловіка, який зотліває в звабливих пожадливостях,

Ephesians 5:8

8 Ви бо були колись темрявою, тепер же ви світло в Господі, поводьтеся, як діти світла,

Ephesians 5:26

26 щоб її освятити, очистивши водяним купелем у слові,

Colossians 3:5-7

5 Отож, умертвіть ваші земні члени: розпусту, нечисть, пристрасть, лиху пожадливість та зажерливість, що вона ідолослуження,6 бо гнів Божий приходить за них на неслухняних.7 І ви поміж ними ходили колись, як жили поміж ними.

2 Thessalonians 2:13

13 А ми завжди повинні дякувати Богові за вас, улюблені Господом браття, що Бог вибрав вас спочатку на спасіння освяченням Духа та вірою в правду,

Titus 3:3-7

3 Бо колись були й ми нерозсудні, неслухняні, зведені, служили різним пожадливостям та розкошам, жили в злобі та в заздрощах, бридкими були, ненавиділи один одного.4 А коли з'явилась благодать та людинолюбство Спасителя, нашого Бога,5 Він нас спас не з діл праведности, що ми їх учинили були, а з Своєї милости через купіль відродження й обновлення Духом Святим,6 Якого Він щедро вилив на нас через Христа Ісуса, Спасителя нашого,7 щоб ми виправдались Його благодаттю, і стали спадкоємцями за надією на вічне життя.

Hebrews 2:11

11 Бо Хто освячує, і ті, хто освячується усі від Одного. З цієї причини не соромиться Він звати братами їх, кажучи:

Hebrews 10:22

22 то приступімо з щирим серцем, у повноті віри, окропивши серця від сумління лукавого та обмивши тіла чистою водою!

James 2:21-26

21 Авраам, отець наш, чи він не з діл виправданий був, як поклав був на жертівника свого сина Ісака?22 Чи ти бачиш, що віра помогла його ділам, і вдосконалилась віра із діл?23 І здійснилося Писання, що каже: Авраам же ввірував Богові, і це йому зараховане в праведність, і був названий він другом Божим.24 Отож, чи ви бачите, що людина виправдується від діл, а не тільки від віри?25 Чи так само і блудниця Рахав не з діл виправдалась, коли прийняла посланців, і дорогою іншою випустила?26 Бо як тіло без духа мертве, так і віра без діл мертва!

1 Peter 1:2

2 із передбачення Бога Отця, посвяченням Духа, на покору й окроплення кров'ю Ісуса Христа: нехай примножиться вам благодать та мир!

1 Peter 1:22

22 Послухом правді очистьте душі свої через Духа на нелицемірну братерську любов, і ревно від щирого серця любіть один одного,

1 Peter 3:21

21 Того образ, хрищення не тілесної нечистости позбуття, але обітниця Богові доброго сумління, спасає тепер і нас воскресенням Ісуса Христа,

1 Peter 4:2-3

2 щоб решту часу в тілі жити вже не для пожадливостей людських, а для Божої волі.3 Бо досить минулого часу, коли ви чинили волю поган, ходили в розпусті, у пожадливостях, у піяцтві, у гулянках, у піятиках, у беззаконних ідолослужбах.

Revelation 1:5

5 та від Ісуса Христа, а Він Свідок вірний, Первенець з мертвих і Владика земних царів. Йому, що нас полюбив і кров'ю Своєю обмив нас від наших гріхів,

Revelation 7:14

14 І сказав я йому: Мій пане, ти знаєш! Він же мені відказав: Це ті, що прийшли від великого горя, і випрали одіж свою, та вибілили її в крові Агнця...

Cross Reference data is from OpenBible.info, retrieved June 28, 2010, and licensed under a Creative Commons Attribution License.