1 Chronicles 15:15 Cross References - Ukrainian

15 І понесли сини Левитів Божого ковчега, як наказав був Мойсей за Господнім словом, на плечах своїх, на держаках, на собі.

Exodus 25:12-15

12 І виллєш для нього чотири золоті каблучки, і даси на чотирьох кутах його, дві каблучки на одному боці його, і дві каблучки на другому боці його.13 І поробиш держаки з акаційного дерева, і пообкладаєш їх золотом.14 І повсовуєш ці держаки в каблучки на боках ковчегу, щоб ними носити ковчега.15 В ковчегових каблучках будуть ці держаки; не відступлять вони від нього.

Exodus 37:3-5

3 І він вилив для нього чотири золоті каблучки на чотирьох кутах його, дві каблучки на одному боці його, і дві каблучки на другому боці його.4 І він поробив держаки з акаційного дерева, і пообкладав їх золотом.5 І він повсовував ці держаки в каблучки на боках ковчегу, щоб носити ковчега.

Exodus 40:20

20 І взяв він і поклав свідоцтво до ковчега, а на ковчега поклав держаки, і дав на ковчега віко згори.

Numbers 4:5-6

5 Коли табір рушатиме, то ввійде Аарон та сини його, та й здіймуть завісу заслони, і покриють нею ковчега свідоцтва.6 І дадуть на нього шкуряне тахашеве накриття, і розкладуть згори покривало, усе з блакиті, і накладуть держаки його.

Numbers 4:15

15 І скінчить Аарон та сини покривати святиню та ввесь святий посуд, коли табір рушає, а потім увійдуть Кегатові сини, щоб нести але не доторкнуться до святого, щоб не повмирати.

Numbers 7:9

9 А Кегатовим синам не дав, бо на них лежить служба святині, на плечах повинні носити.

1 Kings 8:8

8 А ті держаки були довгі, і головки тих держаків були видні з святині перед найсвятішим, а зназовні не були видні. І вони там аж до цього дня.

2 Chronicles 5:9

9 А ті держаки були довгі, і головки тих держаків були видні з ковчегу, що перед девіром, а назовні не були видні. І були вони там аж до цього дня.

Cross Reference data is from OpenBible.info, retrieved June 28, 2010, and licensed under a Creative Commons Attribution License.