Bible verses about "fool" | UkrainianNT

Luke 12:16-20

16 Сказав же приповість до них, глаголючи: В одного багатого чоловіка вродила добре земля;17 і думає він сам собі, говорячи: Що менї робити, що не маю куди звезти овощі мої?18 І каже: От що зроблю: Розберу клунї мої та більші побудую, і звезу туди всі плоди мої і добро моє.19 І скажу душі моїй: Душе, маєш багацько добра, зложеного на лїта многі; спочивай, їж, пий, весели ся.20 Рече ж йому Бог: Безумний, сієї ночі душу твою візьмуть у тебе; що ж надбав єси, кому буде?

Luke 12:20

20 Рече ж йому Бог: Безумний, сієї ночі душу твою візьмуть у тебе; що ж надбав єси, кому буде?

1 Corinthians 1:27

27 ні, немудре сьвіїа вибрав Бог, щоб осоромити премудрих, і безсильне сьвіта вибрав Бог, щоб осоромити потужне,

James 2:20-24

20 Чи хочеш же зрозуміти, чоловіче марний, що віра без дїл мертва?21 Авраам, отець наш, хиба не з дїл справдив ся, піднявши Ісаака, сина свого, на жертівник?22 Чи бачиш, що віра допомагала дїлам його, і ділами звершилась віра?23 І сповнилось писанеє, що глаголе: "Увірував же Авраам Богові й полічено йому

James 2:23-24

23 за праведність, і другом Божим наречено його."24 Чи бачите ж оце, що з дїл оправдуєть ся чоловік, а не з однієї віри?

Titus 3:3

3 Були бо колись і ми нерозумні, непокірні, і зведені слуги похотям та всяким розкошам, живучи в злобі та завистї, гидкими бувши та ненавидячи один одного.

1 Peter 5:8

8 Тверезїть ся, пильнуйте, бо противник ваш, диявол, як лев рикаючий, ходить, шукаючи кого пожерти;

James 1:19-20

19 Тим же, браттє моє любе, нехай і буде всякий чоловік скорий на слуханнє, і нескорий на слова, нескорий на гнїв.20 Гнїв бо чоловіка правди Божої не чинить.

Romans 12:2

2 І не приладжуйтесь до віку сього, а переображуйтесь обновленнєм ума вашого, щоб довідуватись, що воля Божа добра й угодна і звершена.

Titus 3:1-11

1 Нагадуй їм, щоб начальства і власти слухали і корились, і до всякого доброго діла були готові,2 щоб нїкого не хулили, не були сварливі, а тихі, показуючи всяку лагідність до всїх людей.3 Були бо колись і ми нерозумні, непокірні, і зведені слуги похотям та всяким розкошам, живучи в злобі та завистї, гидкими бувши та ненавидячи один одного.4 Як же явилась благость і чоловіколюбие Спаса нашого Бога,5 не з дїл праведних, що ми робили, а по своїй милости спас нас купеллю новорождення і обновлення Духа сьвятого,6 котрого вилив на нас щедро через Ісуса Христа, Спасителя вашого,7 щоб оправдавшись благодаттю Його, зробились ми наслїдниками по надії життя вічнього.8 Вірне слово, і хочу, щоб про се ти впевняв, щоб котрі увірували в Бога, старались пильнувати добрих дїл. Добре воно і користне людям.9 Дурного ж змагання, та родоводів, та спорів, та сварок про закон цурай ся, бо вони не на користь і марні.10 Єретика чоловіка після первого і другого напомину, покинь,11 знаючи, що такий розвертаєть ся і грішить, осудивши сам себе.

Matthew 5:22

22 Я ж вам глаголю: Хто сердить ся на брата свого без причини, на того буде суд; а хто скаже на брата свого: Рака [Безчесний], на того буде громадський суд; хто ж скаже: дурню, на того буде огонь пекельний.

Topical data is from OpenBible.info, retrieved November 11, 2013, and licensed under a Creative Commons Attribution License.