Bible verses about light | Ukrainian

Bible verses about "light" | Ukrainian

Psalms 36:9

9 вони з ситости дому Твого напоюються, і Ти їх напуваєш з потока Своїх солодощів,

Isaiah 45:7

7 Я, що світло формую та темність творю, чиню мир і недолю творю, Я Господь, Який робить це все!

Isaiah 60:2-3

2 Бо темрява землю вкриває, а морок народи, та сяє Господь над тобою, і слава Його над тобою з'являється!3 І підуть народи за світлом твоїм, а царі за ясністю сяйва твого.

Micah 7:8-10

8 Не тішся, моя супротивнице, з мене, хоч я впала, Сіонська дочка, проте встану, хоч сиджу в темноті, та Господь мені світло!9 Буду зносити я гнів Господній, бо згрішила Йому, аж поки не вирішить справи моєї, та суду не вчинить мені. Він на світло мене попровадить, побачу Його справедливість!10 І побачить оце все моя супротивниця, і сором покриє її, бо казала мені: Де Він, Господь, Бог твій? Приглядатимуться мої очі до неї, її топчуть тепер, як болото на вулицях.

Daniel 12:3

3 А розумні будуть сяяти, як світила небозводу, а ті, хто привів багатьох до праведности, немов зорі, навіки віків.

Philippians 2:14-16

14 Робіть усе без нарікання та сумніву,15 щоб були ви бездоганні та щирі, невинні діти Божі серед лукавого та розпусного роду, що в ньому ви сяєте, як світла в світі,16 додержуючи слово життя на похвалу мені в день Христа, що я біг не надармо, що я працював не надармо.

1 John 1:7-10

7 Коли ж ходимо в світлі, як Сам Він у світлі, то маємо спільність один із одним, і кров Ісуса Христа, Його Сина, очищує нас від усякого гріха.8 Коли ж кажемо, що не маєм гріха, то себе обманюємо, і немає в нас правди!9 Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої.10 А як кажемо, що ми не згрішили, то чинимо з Нього неправдомовця, і слова Його нема в нас!

Psalms 18:28

28 бо народ із біди Ти спасаєш, а очі зухвалі принижуєш,

Isaiah 60:1

1 Уставай, світися, Єрусалиме, бо прийшло твоє світло, а слава Господня над тобою засяла!

Luke 2:32

32 Світло на просвіту поганам і на славу народу Твого Ізраїля!

John 3:19-21

19 Суд же такий, що світло на світ прибуло, люди ж темряву більш полюбили, як світло, лихі бо були їхні вчинки!20 Бо кожен, хто робить лихе, ненавидить світло, і не приходить до світла, щоб не зганено вчинків його.21 А хто робить за правдою, той до світла йде, щоб діла його виявились, бо зроблені в Бозі вони.

John 1:4-9

4 І життя було в Нім, а життя було Світлом людей.5 А Світло у темряві світить, і темрява не обгорнула його.6 Був один чоловік, що від Бога був посланий, йому ймення Іван.7 Він прийшов на свідоцтво, щоб засвідчити про Світло, щоб повірили всі через нього.8 Він тим Світлом не був, але свідчити мав він про Світло.9 Світлом правдивим був Той, Хто просвічує кожну людину, що приходить на світ.

John 5:35

35 Він світильником був, що горів і світив, та ви тільки хвилю хотіли потішитись світлом його.

Acts 9:3

3 А коли він ішов й наближався до Дамаску, то ось нагло осяяло світло із неба його,

Acts 26:18

18 відкрити їм очі, щоб вони навернулись від темряви в світло та від сатаниної влади до Бога, щоб вірою в Мене отримати їм дарування гріхів і долю з освяченими.

Philippians 2:15

15 щоб були ви бездоганні та щирі, невинні діти Божі серед лукавого та розпусного роду, що в ньому ви сяєте, як світла в світі,

Genesis 1:3

3 І сказав Бог: Хай станеться світло! І сталося світло.

Proverbs 20:27

27 Дух людини світильник Господній, що все нутро обшукує.

Daniel 2:22

22 Він відкриває глибоке та сховане, знає те, що в темряві, а світло спочиває з Ним.

Genesis 1:3-5

3 І сказав Бог: Хай станеться світло! І сталося світло.4 І побачив Бог світло, що добре воно, і Бог відділив світло від темряви.5 І Бог назвав світло: День, а темряву назвав: Ніч. І був вечір, і був ранок, день перший.

Ecclesiastes 2:13

13 І я побачив, що є перевага у мудрости над глупотою, як є перевага у світла над темрявою:

1 Thessalonians 5:5

5 Бо ви всі сини світла й сини дня. Не належимо ми ночі, ні темряві.

Proverbs 6:23

23 Бо заповідь Божа світильник, а наука то світло, дорога ж життя то навчальні картання,

John 3:19-28

19 Суд же такий, що світло на світ прибуло, люди ж темряву більш полюбили, як світло, лихі бо були їхні вчинки!20 Бо кожен, хто робить лихе, ненавидить світло, і не приходить до світла, щоб не зганено вчинків його.21 А хто робить за правдою, той до світла йде, щоб діла його виявились, бо зроблені в Бозі вони.22 По цьому прийшов Ісус та учні Його до країни Юдейської, і з ними Він там проживав та христив.23 А Іван теж христив в Еноні поблизу Салиму, бо було там багато води; і приходили люди й христились,24 бо Іван до в'язниці не був ще посаджений.25 І зчинилось змагання Іванових учнів з юдеями про очищення.26 І прийшли до Івана вони та й сказали йому: Учителю, Той, Хто був із тобою по той бік Йордану, про Якого ти свідчив, ото христить і Він, і до Нього всі йдуть.27 Іван відповів і сказав: Людина нічого приймати не може, як їй з неба не дасться.28 Ви самі мені свідчите, що я говорив: я не Христос, але посланий я перед Ним.

1 John 1:5-7

5 А це звістка, що ми її чули від Нього і звіщаємо вам: Бог є світло, і немає в Нім жадної темряви!6 Коли ж кажемо, що маємо спільність із Ним, а ходимо в темряві, то неправду говоримо й правди не чинимо!7 Коли ж ходимо в світлі, як Сам Він у світлі, то маємо спільність один із одним, і кров Ісуса Христа, Його Сина, очищує нас від усякого гріха.

Isaiah 49:6

6 І Він сказав: Того мало, щоб був Ти Мені за раба, щоб відновити племена Якова, щоб вернути врятованих Ізраїля, але Я вчиню Тебе світлом народів, щоб був Ти спасінням Моїм аж до краю землі!

Isaiah 60:20

20 Не зайде вже сонце твоє, і місяць твій вже не сховається, бо буде тобі вічним світлом Господь, і дні жалоби твоєї покінчаться!

John 1:7-9

7 Він прийшов на свідоцтво, щоб засвідчити про Світло, щоб повірили всі через нього.8 Він тим Світлом не був, але свідчити мав він про Світло.9 Світлом правдивим був Той, Хто просвічує кожну людину, що приходить на світ.

John 1:4

4 І життя було в Нім, а життя було Світлом людей.

Revelation 21:23

23 І місто не має потреби ні в сонці, ні в місяці, щоб у ньому світили, слава бо Божа його освітила, а світильник для нього Агнець.

2 Peter 1:19

19 І ми маємо слово пророче певніше. І ви добре робите, що на нього вважаєте, як на світильника, що світить у темному місці, аж поки зачне розвиднятися, і світова зірниця засяє у ваших серцях,

James 1:17

17 Усяке добре давання та дар досконалий походить згори від Отця світил, що в Нього нема переміни чи тіні відміни.

John 12:36

36 Аж доки ви маєте світло, то віруйте в світло, щоб синами світла ви стали. Промовивши це, Ісус відійшов, і сховався від них.

John 9:5

5 Доки Я в світі, Я Світло для світу.

Psalms 119:130

130 Вхід у слова Твої світло дає, недосвідчених мудрими робить.

Luke 11:34

34 Око твоє то світильник для тіла; тому, як око твоє буде дуже, то й усе тіло твоє буде світле. А коли б твоє око нездатне було, то й усе тіло твоє буде темне.

Isaiah 58:8

8 Засяє тоді, мов досвітня зоря, твоє світло, і хутко шкірою рана твоя заросте, і твоя справедливість ходитиме перед тобою, а слава Господня сторожею задньою!

Isaiah 42:16

16 І Я попроваджу незрячих дорогою, якої не знають, стежками незнаними їх поведу, оберну перед ними темноту на світло, а нерівне в рівнину. Оце речі, які Я зроблю, і їх не покину!

2 Corinthians 4:6

6 Бо Бог, що звелів був світлу засяяти з темряви, у серцях наших засяяв, щоб просвітити нам знання слави Божої в Особі Христовій.

Matthew 4:16

16 Народ, що в темноті сидів, світло велике побачив, а тим, хто сидів у країні смертельної тіні, засяяло світло.

Ephesians 5:14

14 Через це то й говорить: Сплячий, вставай, і воскресни із мертвих, і Христос освітлить тебе!

John 12:35

35 І сказав їм Ісус: Короткий ще час світло з вами. Ходіть, поки маєте світло, щоб вас темрява не обгорнула. А хто в темряві ходить, не знає, куди він іде...

1 Peter 2:9

9 Але ви вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власности Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого,

Psalms 27:1

1 Давидів. Господь моє світло й спасіння моє, кого буду боятись? Господь то твердиня мого життя, кого буду лякатись?

1 John 1:5

5 А це звістка, що ми її чули від Нього і звіщаємо вам: Бог є світло, і немає в Нім жадної темряви!

Psalms 119:105

105 Для моєї ноги Твоє слово світильник, то світло для стежки моєї.

Ephesians 5:8

8 Ви бо були колись темрявою, тепер же ви світло в Господі, поводьтеся, як діти світла,

Matthew 5:14

14 Ви світло для світу. Не може сховатися місто, що стоїть на верховині гори.

Matthew 5:16

16 Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі.

John 1:5

5 А Світло у темряві світить, і темрява не обгорнула його.

1 John 1:7

7 Коли ж ходимо в світлі, як Сам Він у світлі, то маємо спільність один із одним, і кров Ісуса Христа, Його Сина, очищує нас від усякого гріха.

John 8:12

12 І знову Ісус промовляв до них, кажучи: Я Світло для світу. Хто йде вслід за Мною, не буде ходити у темряві той, але матиме світло життя.

Topical data is from OpenBible.info, retrieved November 11, 2013, and licensed under a Creative Commons Attribution License.