Bible verses about "evolution" | Ukrainian

Genesis 2:1-25

1 І були скінчені небо й земля, і все воїнство їхнє.2 І скінчив Бог дня сьомого працю Свою, яку Він чинив. І Він відпочив у дні сьомім від усієї праці Своєї, яку був чинив.3 І поблагословив Бог день сьомий, і його освятив, бо в нім відпочив Він від усієї праці Своєї, яку, чинячи, Бог був створив.4 Це ось походження неба й землі, коли створено їх, у дні, як Господь Бог создав небо та землю.5 І не було на землі жодної польової рослини, і жодна ярина польова не росла, бо на землю дощу Господь Бог не давав, і не було людини, щоб порати землю.6 І пара з землі підіймалась, і напувала всю землю.7 І створив Господь Бог людину з пороху земного. І дихання життя вдихнув у ніздрі її, і стала людина живою душею.8 І насадив Господь Бог рай ув Едені на сході, і там осадив людину, що її Він створив.9 І зростив Господь Бог із землі кожне дерево, принадне на вигляд і на їжу смачне, і дерево життя посеред раю, і дерево Пізнання добра і зла.10 І річка з Едену виходить, щоб поїти рай. І звідти розділюється і стає чотирма початками.11 Імення одному Пішон, оточує він усю землю Хавіла, де є золото.12 А золото тієї землі добре; там бделій і камінь онікс.13 Ім'я ж другої річки Ґіхон, вона оточує ввесь край Етіопії.14 А ім'я річки третьої Тигр, вона протікає на сході Ашшуру. А річка четверта вона Ефрат.15 І взяв Господь Бог людину, і в еденському раї вмістив був її, щоб порала його та його доглядала.16 І наказав Господь Бог Адамові, кажучи: Із кожного дерева в Раю ти можеш їсти.17 Але з дерева знання добра й зла не їж від нього, бо в день їди твоєї від нього ти напевно помреш!18 І сказав Господь Бог: Не добре, щоб бути чоловіку самотнім. Створю йому поміч, подібну до нього.19 І вчинив Господь Бог із землі всю польову звірину, і все птаство небесне, і до Адама привів, щоб побачити, як він їх кликатиме. А все, як покличе Адам до них, до живої душі воно ймення йому.20 І назвав Адам імена всій худобі, і птаству небесному, і всій польовій звірині. Але Адамові помочі Він не знайшов, щоб подібна до нього була.21 І вчинив Господь Бог, що на Адама спав міцний сон, і заснув він. І Він узяв одне з ребер його, і тілом закрив його місце.22 І перетворив Господь Бог те ребро, що взяв із Адама, на жінку, і привів її до Адама.23 І промовив Адам: Оце тепер вона кість від костей моїх, і тіло від тіла мого. Вона чоловіковою буде зватися, бо взята вона з чоловіка.24 Покине тому чоловік свого батька та матір свою, та й пристане до жінки своєї, і стануть вони одним тілом.25 І були вони нагі обоє, Адам та жінка його, і вони не соромились.

Genesis 1:11

11 І сказав Бог: Нехай земля вродить траву, ярину, що насіння вона розсіває, дерево овочеве, що за родом своїм плід приносить, що в ньому насіння його на землі. І сталося так.

Genesis 1:20

20 І сказав Бог: Нехай вода вироїть дрібні істоти, душу живу, і птаство, що літає над землею під небесною твердю.

Exodus 20:11

11 Бо шість день творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив тому поблагословив Господь день суботній і освятив його.

Luke 3:23-37

23 А Сам Ісус, розпочинаючи, мав років із тридцять, бувши, як думано, сином Йосипа, Ілія,24 сина Маттатового, сина Левіїного, сина Мелхіїного, сина Яннаєвого, сина Йосипового,25 сина Маттатієвого, сина Амосова, сина Наумового, сина Еслієвого, сина Наггеєвого,26 сина Маатового, сина Маттатієвого, сина Семенієвого, сина Йосихового, сина Йодаєвого,27 сина Йоананового, сина Рисаєвого, сина Зоровавелевого, сина Салатіїлового, сина Нирієвого,28 сина Мелхієвого, сина Аддієвого, сина Косамового, сина Елмадамового, сина Ірового,29 сина Ісуєвого, сина Еліезерового, сина Йоримового, сина Маттатієвого, сина Левієвого,30 сина Семенового, сина Юдиного, сина Йосипового, сина Йонамового, сина Еліякимового,31 сина Мелеаєвого, сина Меннаєвого, сина Маттатаєвого, сина Натамового, сина Давидового,32 сина Єссеєвого, сина Йовидового, сина Воозового, сина Салаєвого, сина Наассонового,33 сина Амінадавого, сина Адмінієвого, сина Арнієвого, сина Есромового, сина Фаресового, сина Юдиного,34 сина Яковлевого, сина Ісакового, сина Авраамового, сина Тариного, сина Нахорового,35 сина Серухового, сина Рагавового, сина Фалекового, сина Еверового, сина Салиного,36 сина Каїнамового, сина Арфаксадового, сина Симового, сина Ноєвого, сина Ламехового,37 сина Матусалового, сина Енохового, сина Яретового, сина Малелеїлового, сина Каїнамового,

John 3:16

16 Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.

Romans 1:20

20 Бо Його невидиме від створення світу, власне Його вічна сила й Божество, думанням про твори стає видиме. Так що нема їм виправдання,

2 Timothy 3:16

16 Усе Писання Богом надхнене, і корисне до навчання, до докору, до направи, до виховання в праведності,

1 Timothy 2:13

13 Адам бо був створений перше, а Єва потому.

Genesis 1:26

26 І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, і хай панують над морською рибою, і над птаством небесним, і над худобою, і над усею землею, і над усім плазуючим, що плазує по землі.27 І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх.

Psalms 53:1

1 Для дириґетна хору. На „Махалат". Навчальний псалом. Давидів.

Psalms 14:1

1 Для дириґетна хору. Давидів. Безумний говорить у серці своїм: Нема Бога! Зіпсулись вони, і обридливий чинять учинок, нема доброчинця!...

Matthew 19:4-6

4 А Він відповів і сказав: Чи ви не читали, що Той, Хто створив споконвіку людей, створив їх чоловіком і жінкою?5 І сказав: Покине тому чоловік батька й матір, і пристане до дружини своєї, і стануть обоє вони одним тілом,6 тому то немає вже двох, але одне тіло. Тож, що Бог спарував, людина нехай не розлучує!

John 5:46-47

46 Коли б ви Мойсеєві вірили, то й Мені б ви повірили, бо про Мене писав він.47 Якщо писанням його ви не вірите, то як віри поймете словам Моїм?

Romans 5:12-21

12 Тому то, як через одного чоловіка ввійшов до світу гріх, а гріхом смерть, так прийшла й смерть у всіх людей через те, що всі згрішили.13 Гріх бо був у світі й до Закону, але гріх не ставиться в провину, коли немає Закону.14 Та смерть панувала від Адама аж до Мойсея і над тими, хто не згрішив, подібно переступу Адама, який є образ майбутнього.15 Але не такий дар благодаті, як переступ. Бо коли за переступ одного померло багато, то тим більш благодать Божа й дар через благодать однієї Людини, Ісуса Христа, щедро спливли на багатьох.16 І дар не такий, як те, що сталось від одного, що згрішив; бо суд за один прогріх на осуд, а дар благодаті на виправдання від багатьох прогріхів.17 Бо коли за переступ одного смерть панувала через одного, то тим більше ті, хто приймає рясноту благодаті й дар праведности, запанують у житті через одного Ісуса Христа.18 Ось тому, як через переступ одного на всіх людей прийшов осуд, так і через праведність Одного прийшло виправдання для життя на всіх людей.19 Бо як через непослух одного чоловіка багато-хто стали грішними, так і через послух Одного багато-хто стануть праведними.20 Закон же прийшов, щоб збільшився переступ. А де збільшився гріх, там зарясніла благодать,21 щоб, як гріх панував через смерть, так само й благодать запанувала через праведність для життя вічного Ісусом Христом, Господом нашим.

Romans 1:20-27

20 Бо Його невидиме від створення світу, власне Його вічна сила й Божество, думанням про твори стає видиме. Так що нема їм виправдання,21 бо, пізнавши Бога, не прославляли Його, як Бога, і не дякували, але знікчемніли своїми думками, і запаморочилось нерозумне їхнє серце.22 Називаючи себе мудрими, вони потуманіли,23 і славу нетлінного Бога змінили на подобу образа тлінної людини, і птахів, і чотириногих, і гадів.24 Тому то й видав їх Бог у пожадливостях їхніх сердець на нечистість, щоб вони самі знеславляли тіла свої.25 Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили створінню більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь.26 Через це Бог їх видав на пожадливість ганебну, бо їхні жінки замінили природне єднання на протиприродне.27 Так само й чоловіки, позоставивши природне єднання з жіночою статтю, розпалилися своєю пожадливістю один до одного, і чоловіки з чоловіками сором чинили. І вони прийняли в собі відплату, відповідну їхньому блудові.

2 Peter 3:3-6

3 Насамперед знайте оце, що в останні дні прийдуть із насмішками глузії, що ходитимуть за своїми пожадливостями,4 та й скажуть: Де обітниця Його приходу? Бо від того часу, як позасинали наші батьки, усе залишається так від початку творіння.5 Бо сховане від тих, хто хоче цього, що небо було напочатку, а земля із води та водою складена словом Божим,6 тому тодішній світ, водою потоплений, згинув.

Hebrews 11:1-3

1 А віра то підстава сподіваного, доказ небаченого.2 Бо нею засвідчені старші були.3 Вірою ми розуміємо, що віки Словом Божим збудовані, так що з невидимого сталось видиме.

Genesis 1:21

21 І створив Бог риби великі, і всяку душу живу плазуючу, що її вода вироїла за їх родом, і всяку пташину крилату за родом її. І Бог побачив, що добре воно.

2 Peter 3:8

8 Нехай же одне це не буде заховане від вас, улюблені, що в Господа один день немов тисяча років, а тисяча років немов один день!

Colossians 2:8

8 Стережіться, щоб ніхто вас не звів філософією та марною оманою за переданням людським, за стихіями світу, а не за Христом,

Genesis 2:7

7 І створив Господь Бог людину з пороху земного. І дихання життя вдихнув у ніздрі її, і стала людина живою душею.

John 1:3

3 Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього.

Genesis 1:1

1 На початку Бог створив Небо та землю.

Topical data is from OpenBible.info, retrieved November 11, 2013, and licensed under a Creative Commons Attribution License.