Bible verses about "beauty of the earth" | Ukrainian

Colossians 1:20

20 і щоб Ним поєднати з Собою все, примиривши кров'ю хреста Його, через Нього, чи то земне, чи то небесне.

Psalms 50:2

2 із Сіону, корони краси, Бог явився в промінні!

Genesis 2:1-25

1 І були скінчені небо й земля, і все воїнство їхнє.2 І скінчив Бог дня сьомого працю Свою, яку Він чинив. І Він відпочив у дні сьомім від усієї праці Своєї, яку був чинив.3 І поблагословив Бог день сьомий, і його освятив, бо в нім відпочив Він від усієї праці Своєї, яку, чинячи, Бог був створив.4 Це ось походження неба й землі, коли створено їх, у дні, як Господь Бог создав небо та землю.5 І не було на землі жодної польової рослини, і жодна ярина польова не росла, бо на землю дощу Господь Бог не давав, і не було людини, щоб порати землю.6 І пара з землі підіймалась, і напувала всю землю.7 І створив Господь Бог людину з пороху земного. І дихання життя вдихнув у ніздрі її, і стала людина живою душею.8 І насадив Господь Бог рай ув Едені на сході, і там осадив людину, що її Він створив.9 І зростив Господь Бог із землі кожне дерево, принадне на вигляд і на їжу смачне, і дерево життя посеред раю, і дерево Пізнання добра і зла.10 І річка з Едену виходить, щоб поїти рай. І звідти розділюється і стає чотирма початками.11 Імення одному Пішон, оточує він усю землю Хавіла, де є золото.12 А золото тієї землі добре; там бделій і камінь онікс.13 Ім'я ж другої річки Ґіхон, вона оточує ввесь край Етіопії.14 А ім'я річки третьої Тигр, вона протікає на сході Ашшуру. А річка четверта вона Ефрат.15 І взяв Господь Бог людину, і в еденському раї вмістив був її, щоб порала його та його доглядала.16 І наказав Господь Бог Адамові, кажучи: Із кожного дерева в Раю ти можеш їсти.17 Але з дерева знання добра й зла не їж від нього, бо в день їди твоєї від нього ти напевно помреш!18 І сказав Господь Бог: Не добре, щоб бути чоловіку самотнім. Створю йому поміч, подібну до нього.19 І вчинив Господь Бог із землі всю польову звірину, і все птаство небесне, і до Адама привів, щоб побачити, як він їх кликатиме. А все, як покличе Адам до них, до живої душі воно ймення йому.20 І назвав Адам імена всій худобі, і птаству небесному, і всій польовій звірині. Але Адамові помочі Він не знайшов, щоб подібна до нього була.21 І вчинив Господь Бог, що на Адама спав міцний сон, і заснув він. І Він узяв одне з ребер його, і тілом закрив його місце.22 І перетворив Господь Бог те ребро, що взяв із Адама, на жінку, і привів її до Адама.23 І промовив Адам: Оце тепер вона кість від костей моїх, і тіло від тіла мого. Вона чоловіковою буде зватися, бо взята вона з чоловіка.24 Покине тому чоловік свого батька та матір свою, та й пристане до жінки своєї, і стануть вони одним тілом.25 І були вони нагі обоє, Адам та жінка його, і вони не соромились.

Genesis 1:26-28

26 І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, і хай панують над морською рибою, і над птаством небесним, і над худобою, і над усею землею, і над усім плазуючим, що плазує по землі.27 І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх.28 І поблагословив їх Бог, і сказав Бог до них: Плодіться й розмножуйтеся, і наповнюйте землю, оволодійте нею, і пануйте над морськими рибами, і над птаством небесним, і над кожним плазуючим живим на землі!

Genesis 1:1

1 На початку Бог створив Небо та землю.

Isaiah 65:17

17 Бо ось Я створю нове небо та землю нову, і не згадаються речі колишні, і не прийдуть на серце!

Psalms 24:1

1 Псалом Давидів. Господня земля, і все, що на ній, вселенна й мешканці її,

Psalms 33:5

5 Правду та суд Він кохає, і Господньої милости повна земля!

Psalms 104:1-35

1 Благослови, душе моя, Господа! Господи, Боже мій, Ти вельми великий, зодягнувся Ти в велич та в славу!2 Зодягає Він світло, як шати, небеса простягає, немов би завісу.3 Він ставить на водах палати Свої, хмари кладе за Свої колесниці, ходить на крилах вітрових!4 Він чинить вітри за Своїх посланців, палючий огонь за Своїх слуг.5 Землю Ти вґрунтував на основах її, щоб на вічні віки вона не захиталась,6 безоднею вкрив Ти її, немов шатою. Стала вода над горами,7 від погрози Твоєї вона втекла, від гуркоту грому Твого побігла вона,8 виходить на гори та сходить в долини, на місце, що Ти встановив був для неї.9 Ти границю поклав, щоб її вона не перейшла, щоб вона не вернулася землю покрити.10 Він джерела пускає в потоки, що пливуть між горами,11 напувають вони всю пільну звірину, ними дикі осли гасять спрагу свою.12 Птаство небесне над ними живе, видає воно голос з-посеред галузок.13 Він напоює гори з палаців Своїх, із плоду чинів Твоїх земля сититься.14 Траву для худоби вирощує, та зеленину для праці людині, щоб хліб добувати з землі,15 і вино, що серце людині воно звеселяє, щоб більш від оливи блищало обличчя, і хліб, що серце людині зміцняє.16 Насичуються Господні дерева, ті кедри ливанські, що Ти насадив,17 що там кубляться птахи, бузько, кипариси мешкання його.18 Гори високі для диких козиць, скелі сховище скельним звіринам.19 і місяця Він учинив для означення часу, сонце знає свій захід.20 Темноту Ти наводиш і ніч настає, в ній порушується вся звірина лісна,21 ричать левчуки за здобичею та шукають від Бога своєї поживи.22 Сонце ж засвітить вони повтікають, та й кладуться по норах своїх.23 Людина виходить на працю свою, й на роботу свою аж до вечора.24 Які то численні діла Твої, Господи, Ти мудро вчинив їх усіх, Твого творива повна земля!25 Ось море велике й розлогошироке, там повзюче, й числа їм немає, звірина мала та велика!26 Ходять там кораблі, там той левіятан, якого створив Ти, щоб бавитися йому в морі.27 Вони всі чекають Тебе, щоб Ти часу свого поживу їм дав.28 Даєш їм збирають вони, руку Свою розкриваєш добром насичаються.29 Ховаєш обличчя Своє то вони перелякані, забираєш їм духа вмирають вони, та й вертаються до свого пороху.30 Посилаєш Ти духа Свого вони творяться, і Ти відновляєш обличчя землі.31 Нехай буде слава Господня навіки, хай ділами Своїми радіє Господь!32 Він погляне на землю й вона затремтить, доторкнеться до гір і димують вони!33 Я буду співати Господеві в своєму житті, буду грати для Бога мого, аж поки живу!34 Буде приємна Йому моя мова, я Господом буду радіти!35 Нехай згинуть грішні з землі, а безбожні немає вже їх! Благослови, душе моя, Господа! Алілуя!

Romans 1:20

20 Бо Його невидиме від створення світу, власне Його вічна сила й Божество, думанням про твори стає видиме. Так що нема їм виправдання,

Genesis 1:31

31 І побачив Бог усе, що вчинив. І ото, вельми добре воно! І був вечір, і був ранок, день шостий.

Colossians 1:16-17

16 Бо то Ним створено все на небі й на землі, видиме й невидиме, чи то престоли, чи то господства, чи то влади, чи то начальства, усе через Нього й для Нього створено!17 А Він є перший від усього, і все Ним стоїть.

Psalms 19:1

1 Для дириґетна хору. Псалом Давидів.

John 1:3

3 Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього.

Topical data is from OpenBible.info, retrieved November 11, 2013, and licensed under a Creative Commons Attribution License.